Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • ahoj holky....jak se mate?

• irenka: radši ani ne, jsem ráda, že mám chvilku pokoj......
    carcu: ahojky.....já skvěle, a co ty?

• taggy,my se mame taky super a dnes jsme byli cvicit a zitra jdem na pilates 😃 ...jinak ted jdem papat,ale nevime ete co....a jinak mi stve ze nevim v jakych barvach mam kupovat,prcek se schovava co ma mezi nozkama,takze cekame az se nam pohlavi potvrdi a nebo vyvrati

• Sponzor fóra
  • carcu: tak to je fajn, že se máš super....to jsem ráda.....
    já už mám konečně hotové to video ze svatby a teď se mi ho konečně podařilo i zmenšit, tak hurá......už se na to můžou mrknout i ostatní, nejen já a Marian......
    a kdy jdeš na další kontrolu, abyste věděli, co to bude....?

• Dobré ráno!!!

Carcul, jakto, že se takhle schovává? 🤔 🙂

Od včerejška mě nějak pobolívá v krku 😒

• sestri to mi nejak uplne uniklo, ze i ty studujes 😬 a aj jsi uz mela?

taggy porad hlava boli? 😞

irenko to vas teda pekne sikanujou ve skole 😃 😃 a to me mrzi s tou krvi 😞 tak snad bude vse ok!

carcu a v kolikatym jsi, ze prcek porad zlobi a nechce se ukazat.

• ahojky holky.....
    butt: už nebolí.....naštěstí.....

• Butt, jojo studuju 😃 Aj jsem se "učila" už od ZŠ, ale já na jazyky vůbec nejsem a vždycyky jsem měla smůlu na učitele, protože ji vůbec učit neuměli a teď v tom lítám 😒

• ahoj taggy 😉

• ahojky...
    já když byla malá, tak jsem si myslela, že se jazyky učit budu, ale kašlu na to......nejlepší škola je někam vycestovat, v českém školství člověk nemá moc šancí...

• Právě že je to u nás naprd. Bych se na to vyprdla, ale pomalu by mi hrozilo, že neudělám zkoušky 😴 Češka žijící v Kanadě mi snad pomůže- vrátila se zpět do Čech kvůli starým rodičům.

• sestři: tak to je fajn........třeba jo...

• ono s tema jazykama to je tezky..zvlast od te doby, co jsme v te debilni eu, clovek bez jazyku je proste omezenej...taky me to nebavi a nejradsi bych se nic neucila 😃 umim teda aj a nj a stejne se citim omezena, ze neumim francouzstinu....

taggy hura, ze neboli 😉 hele a co cyklus, dobry?

• ahoooj...

butt,jsem patym mesici....no je to nase zlobidlo🙂
    a jak se mas ty a co manzelske souziti?,

taggy...a kdypak nam video ukazes??

sestri ahuuuj...

holky no snad se nam ukaze priste-12.rijna 😬

• caru to mas teda zlobivyho potomka 😠 😃 😃
    ja se mam moc dobre, nemam si na co stezovat 🙂

• Sponzor fóra
  • butt,to teda,potvurka nase 😃

a jak to vyresil jarek s tou skolou??

• car: Věřím, že příště už budete odcházet od doktora s vědomím, že víte, co to je 😉
    butt: Děkuju!

• Ahojky!
    Je tu někdo? 🤔

• carcu no je na normal dennim..takze trosku zahul 😃

sestri jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• 🤔 Butt čůůůůůs 😃
    A do toho ještě pracuje jo??

• ahojky holky......
    butt: cyklus dobrý snad, každým dnem čekám MS, tak uvidíme....
    carcu :video vám ukážu ráda, ale přemýšlím jak, abyste se na to mohly mrknout jen vy a neviděl to nikdo cizí na netu.......

• Já chci ho chci taky vidět taggy 😉

• Sím, sím, já takyyy 😉

• sestri tak tak, chodi do prace a studuje na dennim...se hlasil na kombi, ale tyden pred zacatkem semestru mu napsali, ze to neotevrou..tak presel na denni...

taggy ja se na video taky tesim 😉

• Panejo, tak to má můj obdiv 😉 😛 A co studuje?

• no nastetsi to je presne ten obor, v kt ma praci, takze o to ma lehci..ale samozrejme idelani to neni, ale tak co ma delat...studuje biomedicinsky inzenyrstvi..nebo tak nejak se to jmenuje 😃 proste praci ma v nemocnicic a tam se stara o vsechny pristroje 🙂

• Ale stejně, musí to být pěkný záhul, co? No, ještě že má takovou hodnou manželku 😵

• tak ona ted skola teprve zacla, takze ukaze cas, jak moc to hrozny bude 😃 no nejak to zvladnout musime 😃 sestri a co presne studujes ty?

• Já Sociální práci.

• a bc, nebo mgr?a bavi te to? 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů