Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj holky....jak se mate?
Odpovědět
irenka: radši ani ne, jsem ráda, že mám chvilku pokoj...... carcu: ahojky.....já skvěle, a co ty?
Odpovědět
taggy,my se mame taky super a dnes jsme byli cvicit a zitra jdem na pilates :-D ...jinak ted jdem papat,ale nevime ete co....a jinak mi stve ze nevim v jakych barvach mam kupovat,prcek se schovava co ma mezi nozkama,takze cekame az se nam pohlavi potvrdi a nebo vyvrati
Odpovědět
carcu: tak to je fajn, že se máš super....to jsem ráda..... já už mám konečně hotové to video ze svatby a teď se mi ho konečně podařilo i zmenšit, tak hurá......už se na to můžou mrknout i ostatní, nejen já a Marian...... a kdy jdeš na další kontrolu, abyste věděli, co to bude....?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno!!! Carcul, jakto, že se takhle schovává? =-) :-) Od včerejška mě nějak pobolívá v krku :-S
Odpovědět
sestri to mi nejak uplne uniklo, ze i ty studujes :-N a aj jsi uz mela? taggy porad hlava boli? :-( irenko to vas teda pekne sikanujou ve skole :-D :-D a to me mrzi s tou krvi :-( tak snad bude vse ok! carcu a v kolikatym jsi, ze prcek porad zlobi a nechce se ukazat.
Odpovědět
ahojky holky..... butt: už nebolí.....naštěstí.....
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, jojo studuju :-D Aj jsem se "učila" už od ZŠ, ale já na jazyky vůbec nejsem a vždycyky jsem měla smůlu na učitele, protože ji vůbec učit neuměli a teď v tom lítám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taggy ;-)
Odpovědět
ahojky... já když byla malá, tak jsem si myslela, že se jazyky učit budu, ale kašlu na to......nejlepší škola je někam vycestovat, v českém školství člověk nemá moc šancí...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že je to u nás naprd. Bych se na to vyprdla, ale pomalu by mi hrozilo, že neudělám zkoušky |-| Češka žijící v Kanadě mi snad pomůže- vrátila se zpět do Čech kvůli starým rodičům.
Odpovědět
sestři: tak to je fajn........třeba jo...
Odpovědět
Článek se načítá
ono s tema jazykama to je tezky..zvlast od te doby, co jsme v te debilni eu, clovek bez jazyku je proste omezenej...taky me to nebavi a nejradsi bych se nic neucila :-D umim teda aj a nj a stejne se citim omezena, ze neumim francouzstinu.... taggy hura, ze neboli ;-) hele a co cyklus, dobry?
Odpovědět
ahoooj... butt,jsem patym mesici....no je to nase zlobidlo:-) a jak se mas ty a co manzelske souziti?, taggy...a kdypak nam video ukazes?? sestri ahuuuj... holky no snad se nam ukaze priste-12.rijna :-N
Odpovědět
caru to mas teda zlobivyho potomka ]-( :-D :-D ja se mam moc dobre, nemam si na co stezovat :-)
Odpovědět
butt,to teda,potvurka nase :-D a jak to vyresil jarek s tou skolou??
Odpovědět
Profilova fotka
car: Věřím, že příště už budete odcházet od doktora s vědomím, že víte, co to je ;-) butt: Děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Je tu někdo? =-)
Odpovědět
carcu no je na normal dennim..takze trosku zahul :-D sestri jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
=-) Butt čůůůůůs :-D A do toho ještě pracuje jo??
Odpovědět
ahojky holky...... butt: cyklus dobrý snad, každým dnem čekám MS, tak uvidíme.... carcu :video vám ukážu ráda, ale přemýšlím jak, abyste se na to mohly mrknout jen vy a neviděl to nikdo cizí na netu.......
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci ho chci taky vidět taggy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sím, sím, já takyyy ;-)
Odpovědět
sestri tak tak, chodi do prace a studuje na dennim...se hlasil na kombi, ale tyden pred zacatkem semestru mu napsali, ze to neotevrou..tak presel na denni... taggy ja se na video taky tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panejo, tak to má můj obdiv ;-) :-p A co studuje?
Odpovědět
no nastetsi to je presne ten obor, v kt ma praci, takze o to ma lehci..ale samozrejme idelani to neni, ale tak co ma delat...studuje biomedicinsky inzenyrstvi..nebo tak nejak se to jmenuje :-D proste praci ma v nemocnicic a tam se stara o vsechny pristroje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale stejně, musí to být pěkný záhul, co? No, ještě že má takovou hodnou manželku x-)
Odpovědět
tak ona ted skola teprve zacla, takze ukaze cas, jak moc to hrozny bude :-D no nejak to zvladnout musime :-D sestri a co presne studujes ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já Sociální práci.
Odpovědět
a bc, nebo mgr?a bavi te to? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?