Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt,takze jak na to koukam spis flakando,vid :-D taggy,jo tak ty vzpominky jsou fakt krasny :-D
Odpovědět
carcu: jj, to je pravda.....tak já už jdu na to, tak mi držte, ať se to povede.....
Odpovědět
drzim palecky taggy :-D
Odpovědět
no nejdriv jsem mela flakando a pak jsem musela fakt pracovat, tak jsem neodepsiovala :-) taggy nastrihano?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Omlouvám se, že jsem tu takovou dobu nebyla, ale jak chodím do práce, nějako nestíhám... :-N Iwi: Gratulujeme! A těšíme se na fotky! Jináč mám taky raději teploučko, nežli takové ,,vlezlé" počásko ]-(
Odpovědět
jste divny, ze nemate rady podzim :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak dlouho člověk čeká na teplíčko a je rázem pryč, ani se nestihnu rozkoukat... :-N
Odpovědět
:-D :-D a vpraci dobry, deti nezlobi?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, jsou to zlatíčka. To víš, že občas musím načechrat hlasivky, ale jen málokdy. Mám letos spoustu kluků, holek jen asi 6, takže to bude sranda :-D
Odpovědět
tak to mas o zabavu postarano :-D ja si pamatuju, ze se mi v druzine nejvic libilo, kdyz me pani ucitelka cesala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak to je krásný! :-D My nečešeme, jelikož vši jsou všude!!! :-o Ale začínám si zvykat, je to tam tak 4x do roka. Místo šamponu prostředek na vši - preventivně - a je postaráno ;-)
Odpovědět
fakt mate vsi tak hodne, jo?me to v mym detsvi uplne minulo, ani nejak v mym okoli nebyly...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bohužel :-S Mizím na Růžovku, tak páá :-)
Odpovědět
papa
Odpovědět
ahojky krásky...... butt. tebe česala paní učitelka? my se vždycky česávaly s holkama taky.....vši nás taky minuly.....já jediná uměla učesat francouzský cop už asi v první třídě, tak to všechny chtěly :-D :-D :-D jo a video mám zatím jen část - ranní přípravy, česání, líčení, oblékání a příjezd ženicha......je toho hodně a taky jsem vařila a ležela u telky, takže pokračování zase zítra....je to makačka, ale vypadá to, že to bude krásný.... dobrou holky.....
Odpovědět
taggy jj cesala :-D ona totiz mela jen syna (stejne starej jak ja) a chyblo ji asi mit holcicku, tak si holcicek uzivala v druzine :-D umela prave taky vselijaky copy a ja jsem z toho byla nadsena, pze mamka to neumela :-D tak at ti pokracovani strihani jde ;-) kdyz se bavime o videu, my jsme doma nasli jedno 15 let stary.jsme se vyborne pobavili, kdyz jsme na to koukali :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: ahojky.....tak to je fajn, taky doufám, že nám to video vydrží dlouho a budem se u toho dobře bavit i za pár let.....
Odpovědět
Profilova fotka
...tak další krásný den za námi, kéž by to tak chtělo vydržet!... :-) Sluníčko náramně hřeje, je to fajn x-)
Odpovědět
ahojky.....tak dneska je u nás teda pěkně hnusně, spací počasí, déšť, tma.....prostě něco pro butt :-D :-D ale na víkend hlásí sluníčko, tak jsem zvědavá
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D neco pro butt :-D :-D :-D taky takovy pocasi mame :-D taggy a planujete enco na vikend?
Odpovědět
butt: jj :-D :-D tak my máme víkend už i zítra, to se budeme asi válet.....a mám tam další kopu žehlení, tak se na to musím vrhnout.....v sobotu hlídáme malého, takže to nebudem dělat asi nic a v neděli jedem ke kámošce na návštěvu a pro svatební fotky.......tak možná v pátek nebo v sobotu večer půjdem do kina nebo na véču nebo někam posedět......uvidíme ještě......a taky jsme chtěli vlastně malovat ložnici na hnědo.......a co vy? co budete robit? :-D
Odpovědět
my jedeme na vikedna na sumavu, jarkuv pribuznej tam slavi narozky :-) dneska bych taky mela neco vyzehlit ;-(
Odpovědět
jé, tak to máte super výletek...... my už jsme doma z práce, dneska to bylo fajn a rychle to utíkalo, takže budu pokračovat ve stříhání videa - tradičně :-D :-D :-D a pak žehlit a čučet na telku a jíst něco dobrýho.....
Odpovědět
jj celkem se na vylet tesim :-D a jak pokracujes ve strihani?jeste te to bavi? :-D :-D
Odpovědět
já každý den kousek, nemám na to teď moc čas......ale baví, jj, akorát vymýšlím muziku k tomu, tak uvidíme no..... pak vám to ukážu, až to bude hotový
Odpovědět
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
Odpovědět
nazdárek těhulíno............. jak se máš????? my budem asi zítra malovat ložnici, teďka stříhám video, už jsem u obřadu......a jdem večeřet a koukat na ordinaci.....
Odpovědět
taggy..nomame se fajn :-D :-D :-D a zitra jdu na cvico :-D a ted pecu zemlovku a koukam na ordinaci...a co vy,neco novyho?
Odpovědět
jé, žemlovka.....tu musím taky udělat, miláčkovi ji slibuju už dlouho, jako buchtičky s krémem, ale ty jsem vařila nedávno a jen se olizoval......tak musím i žemlovku.... novýho nic, užíváme si každý den, je to paráda teď, ubylo starostí s bydlením a svatbou, tak vychutnáváme klídek.... akorát se bavím tím videem, pak budu dělat fotoknihu, až budou všechny fotky a tak....... a nějak mě už tak pět dní bolí každý večer žaludek, ale docela hodně, tak nevím, z čeho to může být......
Odpovědět
taggy..joo tak to ti neporadim....a co cyklus uz se ti upravil?? sem nakukovala a myslela ze uz tu nejsi tak jsem to vzdala-jako vzdy..jelikoz tu nikdy nikdo neni ]-( a co malej nemrzelo ho ze nebyl na svatbe?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?