Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavně dovolenou u moříčka x-)
Odpovědět
jeee blondy zavidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co doma? Včera si psala ne moc vesele :-p
Odpovědět
blondy..uz radsi no comment ]-(
Odpovědět
sestri odjizdite zitra?
Odpovědět
butt..a co budes dnes pokracovat v uklidu?? blondy,nevezmes mi do kufru??
Odpovědět
cacru mela bych..ale strasne se mi nechce..dnes jsem chvilku prece jen plela..a teda je fakt, ze oproti tomu je uklizeni krasny :-D :-D
Odpovědět
tak roštěnky budou až večer, jsem zapomněla, že jsme měli včera k večeři smažený květák, tak mně zbyly pro jistotu dvě porce, na dnešní obídek....a byl mňam..... carcu: já taky zbytky nesnáším, radši to vyhazuju hned, ne až to přischne k talířku.....a nebo řeknu Marianovi, ať to vyhodí, že je mi z toho špatně..... :-D :-D :-D :-D jakmile se přežeru, tak je mi špatně z každého jídla, které vidím..... blondy. a kam přesně jedete? butt: a co děláš, když jsi nebyla na zahradě?
Odpovědět
taggy...jojo tak jeste ze nekdo,ja o taky nesnasim..bleee butt..jojo butt..pekne uklizeni preji... holky ja jsem ted pekne na terasce a lebedim si.. jinak vcera jsem,umyla koupelnu,vytrela,utrela prah...a ete strihala vrbicky na zahrade :-D
Odpovědět
taggy pak jsem se n atu zahradu premluvila :-D ted vybiram schranku a az jarek domaluje obyvak, tak se asi pujdeme projit :-) carcu ty jsi teda aktivni :-D
Odpovědět
butt..nojo toz ja se nemam s kym prochazet ]-( ]-( ]-( ]-( jakou barvickou malujete???? butt..vid??taky jsem cumela ze jsem se konecne donutila
Odpovědět
carcu jendu stenu mame cervenou a zbytek bila :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jo to si vlastne uz rikala-promin
Odpovědět
carcu pohoda, nemusis se omlouvat, ja si tady taky o vas vsech vsechno nepamatuju :-)
Odpovědět
butt,ale ja si nakonec vzpomnela 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem doma ;-) Butt, nene, zítra jdeme na svatbu kamarádce a odjíždět budeme až v neděli večer :-) Taggy, jedem do Chorvatska, ale kam, ještě nevíme :-D Asi dolů pod Split, ale kdo ví :-N :-D Jedeme na blind. Carcul, máme všude už plno, jinak bych tě klidně vzala ;-)
Odpovědět
blondy..skoda:-(
Odpovědět
carcu sikulka :-D sestri tak se na svatbu tesis?
Odpovědět
butt:-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, docela jo, ale raději bych už jela k tomu moři :-D Tak holky pááááá, za týden se ozvu ;-)
Odpovědět
bondy,tak si to vsechno uzijte a za tyden..papa
Odpovědět
paaa sestri :-)
Odpovědět
tak já už jsem za dnešek opálená dost........a zítra budu pokračovat, ať jsem brzo jak černoch.....akorát jsme zametali a vysávali listí na dvoře a ukízeli.....už nám dozrály některé ostružiny a broskve, mňamky......kdybych věděla, jak je to tady super, tak jsme se sem nastěhovali už dávno......jsem fakt nadšená, pořád venku, na čerstvém vzduchu, bez makeupu, celý den v plavkách, fakt paráda......zítra malujeme fasádu na oranžovo, to bude fuška.....ale opálit se můžem i u toho...... jedeme za dvě hoďky posedět ke známým.... butt: my máme tu jednu stěnu takovou červeno - bordo a je úžasná...taky v tom obýváku..... carcu: ještě se nebavíte? sestři: tak hezkou svatbu i dovču
Odpovědět
taggy jj barak ma svoje kouzlo ;-) a pekne jsme si ty obyvaky vymysleli, ze? :-D jinak jsem holky hodila do laba jednu fotky, pro ty, kt byly moc nedockavy :-D zbytek fotek nemam jeste a az je mit budu, tak je semka uz stejne davat nebudu, vam pak poslu odkaz ;-)
Odpovědět
butt..jeee tobe to sluselo.... taggy...uz se asi bavime....
Odpovědět
butt: paráááááááááááááááda, tys byla hezká nevěsta :-) jinak všem: ahóój, v albíčku mám snubák, dnes je vyzvedával P. na poště a jsou oba parádní :-)
Odpovědět
butt: jéé, super.......se k sobě hodíte a sluší vám to ..... carcu: tak to je dobře..... butt: obýváky jsou super, to máš pravdu.....si pak ukážem fotky navzájem i s carcu iwci: gratuluju k prstýnku
Odpovědět
taggy..no na nas si ete pockate-my budeme mit kavovo bilej a s bordo doplnky :-D :-D :-D butt....fakt si byla kocka,ale uz jsem to psala... iwci..supeeer ze uz je mate..jsou hezky ;-)
Odpovědět
Ahojinky, jak se máte dneska? My jdeme dělat tu fasádu a malovat zahradní místnost na svatbu...... včera jsme byli u známých večer na víno a pozvat je na svatbu. mají úplně úžasného dvouletého prcka, ale ten je pěkně ukecaný, fakt suprový chlapeček.......jsme se pobavili
Odpovědět
taggy...tak to jste meli fajn :-D a urcite te cvrcek navnadil na snazeni,vid :-D tak at vysledekdalsi dnesni prace stoji za to :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?