Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy to je stejne vtipny, ze vas to nenapadlo driv, ze? :-D no to vis, ze se tesim :-)
Odpovědět
čau, tak šaty nakonec dobrý. uff....
Odpovědět
iwci,tak vidis,supr :-D
Odpovědět
iwci hura :-D
Odpovědět
taggy nam zas zdrhla co??asi sla bastit... a agu to taky posl dobou zas flaka..nevite co je s terezkou?
Odpovědět
carcu no vidis, s terkou vubec nevim co je :-) dneska jsem koukala agu na album :-) a taky jsem myslela na lucku, ted nekdy ma mit svatbu :-)
Odpovědět
no vsichni na to prdi,i san i treisy a to je vidam jinde..ale sem nezabehnou ]-(
Odpovědět
carcu jo jsou zly :-D
Odpovědět
ja uz valim do psotele, tak preju dobrou noc! :-)
Odpovědět
ccarcu, butt: ja se vdavat nechci. Zrovna uz asi popaty v tomhle tejdnu rvu. Nechava vsehno na mne, neni shopnej si ani obvolat mnou dodany seznam pujcoven panskyh obleku, odklada to uz 14 dni. Vsecko zarizuju ja, hadame se, ja ho proste nechci.
Odpovědět
jojo jsou..tak dobrou butt..ja pujdu taky
Odpovědět
iwci..jeste mas cas rict ne,az do posl chvile ;-) to jsou jen nerviky,zkus mu to vysvetlit,uvidis ze ta nechut prejde a budes stastna ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré krásné ráno x-)
Odpovědět
nazdárek sestři, jsem tady jen na skok, za chvilku valíme do práce..... carcu: zdrhla jsem, sorry, šli jsme se najíst, a spát, máme rekord, spát jsme šli už před desátou, to jsem šla naposled někdy na základce :-D :-D mějte dneska pěkný den, já tady budu zase až večer....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Iwci: tak to je problém. No je třeba si to pořádně rozmyslet, na štěstí je pravda, že máš ještě čas;-) Jinak ta šaty jsou naštěstí v pohodě a tak bílé jak sou teď, teda ještě nebyly ;-) No a už mám konečně aj boty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, loni touhle dobou jsem už bydleli ve svém, ale předcházel tomu úplně stejný scénář jako ten Váš :-) od rána do večera jsme každý den makali, vedro bylo a mi vždycky únavou padli do postele. Ten finish byl nejnáročnější. Ale potom ta úleva, když jsme seděli v obyváku na gauči byla nepředstavitelná :-D Ať Ti to v práci utíká! Rowenko, blíží se Ti to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sestřička : to joi teda :-) už skoro jen dva tejdny :-). Jsem zvědavá, co se pokazí - jestli bude vedro, nebo spadnu, nebo si zapomenu občanku, nebo mi naskákaj do rána haldy pupínků.... No jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale prosim Tě, žádný katastrofy se dít nebudou :-D Tak hotový máš skoro vš, tak se můžeš už jenom těšit a stříhat metr :-D Máš hezké, jednuduché šaty ;-) jak budeš učesaná?
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě sem nebyla na zkoušce, ale představuju si to tak, že vrchní kratší vlasy se trošku vyčesaj a spodní budou natočený a budou volně spadat dolů - no uvidím :-). Jen nemáme hudbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My taky do poslední chvíle neměli :-D A stejně tu hudbu nikdo neposlouchá. Když jsme se hostů ptali, vůbec netušili, co hráli :-D Nikdo to moc nevnímá. Spíš to bylo pro náš pocit, jako že něco prostě máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a netancovali ste? klávesisti maj plno, tak jsem si říkla, že na to sólo hudbu postahuju, ale nemůžu žádnou polku nikde sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, já myslela, že hudbu na obřad :-p Pak jsme měli kapelu. Ovšem žádná polka nebo valčík se nekonala. Píseň na první tanec jsme si vybrali sami, tu nám také zahráli.
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D Mě přišlo divný, že byste neměli hudbu :-D. No máma živou nechtěla a teďko, že prý ano - ale myslím, že je dost naivní myslet si, že dva tejdny před svatbou něco seženem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo. Hlavně je sezona svateb, vše asi bude zamluvené. Tak reprodukovanou?
Odpovědět
ahojte holky, iwci ja myslim, ze delas hlavni chybu, ze se snazis draheho do priprav zatahnout :-D oni na to chlapi porste nejsou, nemuzou za to.jen se ho obcas zeptej, jak by se mu to libilo.urcite se pak budete min hadat a bude lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sestricka: no tu právě sháním, ale sehnat nějakou pořádnou polku na netu, to je jak jehla v slámě :-) no a v tom případě ještě cd přehrávač a nějaký repráky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, Butt má pravdu ;-) Butt, tak coooo? Těhu nebo né? :-o :-D
Odpovědět
sestri boze ty jsi tim posedla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ted jsem vylezla z pelechu, a zadnej test se mi tady neobjevil :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt: taky su zvědavá ;-)
Odpovědět
holky ja vam to reknu ted na 99% :negativni :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?