Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak to uz jsou fakt malickosti a hlavne minialne fin.narocny :-)
Odpovědět
carcu no jako jo, ale zdaleka jeste nemame vsechen nabytek..zatim jen ten nejnutnejsi..jenze uz proste nejsou penize...uvidime, jestli nejaky dostaneme k svtabe :-) a ja bych si pak i strasne moc prala klavir, na to bude taky potreba nejaka ta koruna..
Odpovědět
butt,ty umis hrat?
Odpovědět
carcu moc ne, ja tak hraju na par nastroju, ale na kazdej jen trosku, na zadnej dobre :-)
Odpovědět
beztak se podcenujes :-D
Odpovědět
carcu nepodcenuju :-D
Odpovědět
ty jo nejak mi blbne beremko,zas...
Odpovědět
dej mu na zadek ;-) u nas je ted maso bourka :-D
Odpovědět
tak to jeste casem zdokonalis:-)
Odpovědět
;-) a co manza, hodnej? jinak ja jsem si dneska zacla balit knizky, abych s tim stehovanim jakoze nejak zacla :-D
Odpovědět
uz se ti to blizi,vid :-D :-D :-D jojo docela je :-D snad mu to vydrzi
Odpovědět
carcu jj blizi :-D to je dobre, ze je hodnej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no butt,jak rikam snad mu to vydrzi :-D nikdy nevis
Odpovědět
kdyztak mi napis, ja mu poslu vyhruznej dopis a budes mit klid :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D beru te za slovo
Odpovědět
ber :-D :-D :-D a co mas vplanu zitra?ja budu dopoledne spat, na to se strasne tesim :-D :-D :-D a pak budu uklizet po malovani :-)
Odpovědět
Ahojky, opět jsem tady až večer. Před hoďkou jsme přijeli domů teprve, byla to obrovská makačka dneska, venku 34 stupňů, hrůza. Ale je hotovo. Sice je tam ještě spousta práce s umýváním, ale dobrý, a výsledek je krásný. Včera jsme nasadili jen rámy a protože bylo pěkně, jeli jsme všichni domů s tím, že dnes budeme pokračovat. A my jsme viděli s Marianem v jedenáct blesky, ale každých pět vteřin, vypadalo to jak stroboskop. Ale nebyl. Tak jsme se rychle sebrali a s jeho bráchou tam jeli nasadit okna do rámů. Jen jsme to dodělali a vyšli před dům, začaly padat obrovské kapky a bouřka začala. Tak jsme rádi, že jsme to stihli a nemuseli vytírat ráno. O víkendu děláme ty podlahy a malujeme, akorát nám přivezli už namíchané barvy. Ale už toho máme plné kecky, od čtvrtka jedeme nonstop, v šest ráno vstáváme, v sedm začínáme a v sedm zhruba končíme. Zítra si jedeme "odpočinout" od práce - ruční a v pátek nanovo. Ale to už bude to zábavné, teď byl barák plný zedníků a bordelu. Miláček akorát vaří večeři, tak se jdeme najíst, něco si pustit a spát, jsme totálně vyřízení. Vidím, že tady všechny přestavujeme bydlení. Butt, závidím, že už finišujete. Carcu, vy jste koupili nějaký starý dům a opravujete ho nebo máte postavený nový? A jak velký? A jste ve městě nebo na vesnici?
Odpovědět
butt,ja budu dopol.odpocivat,pak pujdem asi na obed,pak nakoupit,neco obehnout,asi bych konecne mela uklidit,pak naky papiry,a varit vecu :-D ale ete nevim co
Odpovědět
taggy teda to by me zabilo byt tak pilnma jako vy :-D carcu pekny plany :-)
Odpovědět
taggy,neeee je to novostavba :-D :-D a je velky 230metru...ma prizemi a podkrovi..
Odpovědět
tagg jste sikovny :-D a butt co planujete na vikend?
Odpovědět
taggy joo a na vesnici kus od mesta,ale i prcka budem vozit do skolky i skoly do mesta at ma vetsi moznosti
Odpovědět
carcu jedeme k jarkovym rodicum.jeho maminka byla na operaci, tak ju navstvime v nemocnici a pak tam maji gulas fest, strasne moc druhu gulasu a piva :-D :-D
Odpovědět
butt :-D :-D :-D :-D hezky to program..a tchyne at se brzy uzdravi ;-)
Odpovědět
carcu doufam, ze bude brzo dobra..hlavne na nasi svatbu :-)
Odpovědět
butt: nás to taky málem zabilo, už jsem nezvládla ani umýt nahoře ty okna, jenom rámy a umyto a vyleštěno mám jenom dole. je to strašná práce, ale teď už bude bavit. a rozhodli jsme se, že to asi nebude zase až tak přechodné, ale spíš to teď uděláme, jak bylo v plánu a postupně budeme inovovat a vylepšovat......a když to bude v poho, tak tam asi zůstaneme dýl, možná napořád.....čím dál víc se tam těšíme. carcu: velký to máte, ten náš dům má přes tři sta metrů, takže taky dobrý palác.....a zahradu máme obrovskou, tam bude ta grillparty na svatbu.....tak se těším, jestli to všechno vyjde tak, jak je v plánu....
Odpovědět
taggy tak to by bylo super, kdybyste se rizhodli tam zustat, byste uz nikdy nemuseli takjovou hruzu absolvovat :-D a ta party tam bude urcite super ;-)
Odpovědět
taggy,taky mate mega,ale na uklid mi bude 230m dole(ale je tam velka garaz tu si uklidi manza) a 230m nahore stacit :-D 300-to uz je mazec party tam budete mit suprovou,a nevidim duvod proc nezustat :-D
Odpovědět
car: ale vy to máte jen pro sebe, my dvougenerační, takže nahoře budu ukízet jako v bytě a dole občas....spíš jen povysávat a tak.....jestli vůbec. Taťka je soběstačný dost...... holky, tak nám to tak leží v hlavě, až si říkáme, že nás to nenapadlo dřív se tam přestěhovat.....je tam všechno a teď, jak to zkulturňujeme, tak to bude krásné... car: vy to jistě brzo zvládnete.... butt: a jak se těšíš, až budeš konečně bydlet s jarkem? teda pokud ti nepoleze do kuchyně?
Odpovědět
butt..jojo to me taky zajima :-D :-D taggy..no to doufam taggy :-D jen si chvilku pockame :-( ale uz to nejak dodelame :-D taggy mysli ze jste to fakt vymysleli super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?