Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ja pouzivala loreal a lancome...ale do vody jsem se s nima nemalovala.... baby jedny..kdyz sem prijdu,tady nikdo... ]-(
Odpovědět
ahojte holky :-) jsem cekala, kolik toho budu docitat a skoro nic ]-( :-D :-D tak jak se mate? :-) agu taky neporadim :-(
Odpovědět
butt,japak bylo u tchanovcu??? :-D jinak ja se mam fajne :-D
Odpovědět
carcu my tam nakonec byli uplnou chvilinku.jakoze jsme prijeli v patek v noci, sbotu stravili celej den na takove akci, ovcackych slavnostech a pak hned jeli vecer jeli do brna, abychom stihli dneska vystavu zvirat :-D ve vlaku jsme potkali myho ucitele z gymplu, tak to byla sranda.on me ucil matiku, ja ji nikdy neumela, ale stejne ho mam strasne rada :-D
Odpovědět
ahoj butt....to je dobrý s tím matikářem.... my měli docela odpočinkový víkend a teď plánujeme bydlení.....něco se dobře rýsuje, tak uvidíme.....
Odpovědět
butt.....tak to jste tam fakt moc nepobyli...a uz jsi fit??
Odpovědět
taggy:tak drzim palce, at to vyjde!! carcu my jsme vic jeli na tu akci, nez za rodiceme :-N no a fit porad moc nejsem..jakoze normal jsem funkcni, ale mam porad rymu a poboliva me v krku...
Odpovědět
taggy...a rysuje se stara verze nebo naka nova??drzime palce ;-) butt,ty marode jeden se musis dat do kupy ;-) holky leto jak vysity co ]-( hruza,furt hnusne
Odpovědět
carcu:snazim se :-D a krasny pocasi se asi schovava na 1.srpna :-D
Odpovědět
no to doufam kvuli tobe ;-) ale trosku slunicka by byt mohlo
Odpovědět
me to pocasi taky pekne vytaci...taky bych brala leto uz ted :-D i kdyz vcera jsem si spalila oblicej, i kdyz bylo zatazeno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to u nas nehrozi....dneska jsem si objednala tehu pas do auta :-D :-D a co jinak noveho??
Odpovědět
Článek se načítá
carcu ukaž, jak takovej pas vypada, ja jsem nevzdelana :-D jinak u mě novýho nic :-D zítra odjíždíme na pár dnů na jednu chalupu, pak se vracíme na jarkovu promoci a pak odjíždíme na druhou chalupu :-)
Odpovědět
http://tehulka.mimishop.cz/detail.php... jee eto se mate :-) tak tady s nama vubec nebudes vid :-(
Odpovědět
zajimavy teb pas :-D ty obrazky jsou nejaky maly, nechces mi vysvetlit, jak to funguje? a ted tu s vama fakt moc nebudu :-(potřebujeme po zkouškovám s jarkem na pár dnů vypadnout :-)
Odpovědět
no mas to pod briskem,jde o to ze normalni pas jak jde pres bricho,prudce zabrzdis a tak,muzes potratit...ja to nejak nevidela nazivo,ale vim ze kamoska ho mela...
Odpovědět
carcu aha :-) ja totiz ani nevedela, ze neco takovyho existuje :-)
Odpovědět
butt,tak uz to vis ;-) ...a jak se tesis na chaloupku??
Odpovědět
ano ano rozsirilas mi obzory ;-) tesim se strasne moc!ale i se tesim zpatky domu na svuj klid :-D
Odpovědět
jen si zvykej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj těhule a netěhule.. :-D Jak se máme?
Odpovědět
si mam zvykat na neklid?jsem to nemyslela tak, ze se tesim, az budu mit klid od jarka :-D ale ze budu ve svym a bez dlasich lidi nez je jarek.na obou chalupach budeme s vice lidma :-)
Odpovědět
butt,ahaaaa luci..ahoj...japak je mimi???
Odpovědět
Profilova fotka
Carcu, mimi mi po ránu dělá bouli na břiše, jinak se zatím neprojevuje.. :-D Co ty?
Odpovědět
luci ahojky!jak jinak krom boule je? :-D co svatba?tremujes? :-D a udelej si 22.8. na nas cas, planujeme srazek ;-)
Odpovědět
zdar babizny :-) tak za po dlouhý době tu :-) Něco nového? :)
Odpovědět
je takovej slet holek, co na nas kaslou :-D :-D iwco ahojky ;-)
Odpovědět
slet? ten byl na konci dubna, ne? :-) ahoj Renatko, uz mas vsecko zarizeno a tak? My dneska vybrali snubaky, jinak zatim pohoda leharo, pristi tyden budu mit hotovy saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, zatím netrémuju, dneska sem konečně objednali dorty a minidezertíky, tak už se skoro můžu vdávat.. :-D A 22.8. si píšu do diáře! Kde že to bude? :-) Kočky moje, já zas mizím, v pátek mám ještě zkoušku, tak se ještě šrotím, ale pak tu snad budu zas víc a pokecáme! Tak pa x-)
Odpovědět
iwci no na konci dubna taky :-D ja jen, ze jste se tu po dlouhe dobe ukazaly ty i lucka ;-) no my mame zarizeny takovy ty hlavni veci.takze ted byhcom meli pomalu zacit doladovat detaily :-) tak se na satky tesis, ze? :-D a jaky mate prstynky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?