Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Carcu, máme se dobře, co ty? ;-)
Odpovědět
luci,jojo dobre...a co malinky,roste? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo, já zatím vidím jen ten špíček, ale už ani nemám sílu ho pořádně zastrkávat, tak asi i červík trochu roste.. :-D A ty ještě nejsi těhu? :-D
Odpovědět
luci nejspis ne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příště to vyjde.. ;-) Já se pro dnešek loučím, půjdu se natáhnout do postele.. :-) Pa pa, carcu!
Odpovědět
tak pa luci a mrnousku
Odpovědět
sakra kde jste kdo ]-(
Odpovědět
carcu: já byla ve vaně....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem tu jenom na skok,přijela jsem před chvílí do Brna a zítra zase jedu pryč,mám toho za dnešek dost.
Odpovědět
taggy....a jak bylo dnes s kamaradkou???
Odpovědět
carcu: super..kafčo jsme si daly u nás a pak jsme vzali útokem lékárnu a pár obchodů....ale tentokrát jsme toho moc neobjevili...jenom takové ponožečky s medvídkama, tak máme obě stejné... :-)
Odpovědět
taggy...a zitra mas v planu co??
Odpovědět
Článek se načítá
zítra přijede kamarádka, která mi bude dělat na svatbu nehty, účes a líčení...tak se chceme domluvit.....co a jak...a v šest večer máme sraz z holkama ze střední...tak to se těším, to bývají super akce.... a ty?
Odpovědět
jee tak to si to uzijes vid...no ja budu pracovat a pak jdem s kamoskou do kina a neco pokoupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky carcul ahojky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak včera jste to už moc nerozjely, že by všichni už zmizely na prodloužený víkend? =-) Já se chystám odpo, už aby to bylo, venku je krásně a já jsem zavřená v bytě.. 8-( Tak se mějete krásně! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale tady asi nikdo nebude co =-)
Odpovědět
ahoj agu...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ahojky ;-) jak se vede?
Odpovědět
ale jo, docela to jde.....stále jsem slaměná vdova, přítel se z bali vrací až v úterý....... byla jsem teď nakouknout venku a je tam krásně a taky pěkné vedro.......asi vyrazím někam ven.... a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy u nás je taky krásně já ráno byla venku a kočka nám donesla ukázat koťata x-) jouza byl na měkko :-D ale sou fakt krásný má je se sousedovic perským kocourem a Fanny je polo britská kočka tak sou krásný x-) x-) x-) asi si jedno necháme a zbytek dáme pryč.....a jinak už mám hlad ale na oběd je brzo a na snídani pozdě :-D =-) a odpo nevím co budeme dělat chtěla sem se jít projít a někde natrhat šeřík x-)
Odpovědět
agu: tak ještě si můžeš dát sváču...... a na co šeřík? my máme taky briťáka, ale kocoura, takže vím, jak je tato rasa, i když jen napůl, krásná..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj je sice poloviční ale prostě naše :-D x-) a šeřík do vázy x-)
Odpovědět
jj, koťátka jsou nádherná....pamatuju si, když jsme přinesli toho našeho, měl sotva půl kila...a už váží sedm kilo.... bylo to takové miminko na mazlení... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy tak ty naše sou ještě pidi x-) x-) x-) x-) fakt malinký x-) x-) x-) tož uvidíme Fanny je totiž maličká
Odpovědět
aha....tak to jo... a kde jste všechny ostatní???
Odpovědět
Profilova fotka
jo kde sou ostatní netuším....ale já si vzala hr.víno x-)
Odpovědět
asi jsou všichni někde venku, když je tam takové léto....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?