Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
to prave nevim musim naky najit,zatim mi zadny neoslovili...kazda rada vitana-normalni rovny schody,nikde nejsou lomeny
Odpovědět
já se jen tak ptám, neporadím ti, protože my schody nemáme ani mít nebudem....u našich máme normální z plovoučky. taky se těším, až budem řešit bydleníčko....zatím ještě nevíme, jestli budem zůstávat v tomto bytě nebo ne.....
Odpovědět
taggy...a baracek byste nechteli??no mne by se taky docela libilo oblozit je plovackou co je v podkrovi...aby to ladilo
Odpovědět
mně se ty plovoučkové líbí...... baráček asi jedině nový, nebo nevím....my to máme tak, že teď chceme tak dva tři roky buď bydlet v pronájmu ještě nebo koupit tento byt a pak máme dostat peníze, tak bysme chtěli buď si nechat postavit a nebo koupit něco menšího a spravit...líbí se mi jen malé domečky......ale zatím čekáme na peníze od bývalé, která má příteli vyplatit za půlku bytu.....ale už by to mělo být, takže teď to spíš bude na ten byt......zase je nám dobře tady, protože je to skoro v centru města, na náměstí pět minut pěšky.....a je to blízko i do obchodů, k doktorovi, do kina........ jdu si už lehnout, něco na mě leze a jsem unavená, tak zase zítra carcu......zatím paa a dobrou.
Odpovědět
tak papa a zitra tu nejspis nebudu tak kdyztak v nedeli
Odpovědět
Je tu někdo?
Odpovědět
taggy ja ale jen chvilinku
Odpovědět
aha, takže teď už tady asi nejsi....
Odpovědět
jeste tak pul hodky,pak jdu do sprsky a za kamoskou
Odpovědět
já jdu zase vařit a pak pracovat....takže dneska tady bude asi mrtvo...
Odpovědět
tak tu budu rosku dyl,kamoska ted psala ze muze az dyl..a co jdes varit??
Odpovědět
aha.....já jsem byla nakoupit, jdu si udělat jen nějakou rychlovku a naložit maso na večer, to už tady budem dvě a pro dva lidi aspoń vařím radši.......
Odpovědět
Článek se načítá
tak si to dnes uzite,tak papa
Odpovědět
paa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holcicky :-)
Odpovědět
ahoj maja, ty si tady už dlouho nebyla.....co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
nic moc, su utahana a nechce se mi nic delat :-D a co u tebe?
Odpovědět
no já jsem nachlazená, takže jsem doma u počítače.....ale navečer mi přijede kámoška a bude tady až do zítřka, tak mám o zábavu postaráno.....
Odpovědět
Profilova fotka
jej, chudaku, tak to nezavidim... :-( taky sedim celej den u pocitace...kluci jeli s kamaradama na "panskou jizdu"- vyslap na Lysou horu a ja se tu jen tak poflakuju a premlouvam se k uceni :-D
Odpovědět
já se zase přemlouvala k práci, no něco málo jsem už udělala, ale stačilo pro dnešek, jdu si dát sprchu a nachystat se na večer...zatím paa
Odpovědět
nikde nikdo? :-o holky vy jste nejaky nemocny, ak malo jste toho nakecaly :-D :-D
Odpovědět
ahooooj holky :-D :-D ja to vcera prepiskla :-N
Odpovědět
ahojky.....tak kamarádka mi už odjela, takže jdu uklidit a pracovat.....ještě zítřek v práci, to uteče a v úterý už mi konečně přijede můj skoromanžel.......už se nemůžu dočkat....
Odpovědět
ahoj zeny:-)
Odpovědět
carcu ahoj zeno :-D
Odpovědět
ahoj butt :-D a co poprala jsi dnes mamince??
Odpovědět
carcu poprala is jarkem :-D dostala srdicko a kytku :-D a ty sji bya hodna dcera? :-D
Odpovědět
ja poprala po telefonu a ze dostane kyticku v tydnu,vis
Odpovědět
carcu to se taky pocita :-D
Odpovědět
vid...jakto ze je tu furt tak mrtvo??cimdal tim horsi...vid
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?