Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy-se tam aspon nenudis ;-)
Odpovědět
carcu uklizeno? :-)
Odpovědět
skoro,jeste pecu rizky na zitra na obed,ale to stiham u toho-nejak jsem to neodhadla a zbylo nam jidlo jeste na dneek a ja mela koupeny maso tak aby se nezkazilo-jsem na to uuuplne zapomnela
Odpovědět
to je pekn varit v 11 vecer :-D
Odpovědět
no ja jsem posl.dobu naka divna-ozivam tak po desaty...kolem sedmy,osmy jsem nejlinejsi :-D ....a pak nak vzdycky oziju tak posl dobu pracuju(treba i papiry a veci do prace-co teda jde takhle vecer)delam vecir..jinak se k tomu neokopu...a hlavne mi ted bylo lito toho masa-jsem na nej vzpomnela az ted
Odpovědět
to je jasny, ze maso nenechas zkazit ;-) to ti celkem rozumim, ja to mam hodne podobne.rano nejsem schopna vylizt z postele, cely dopo usinam, cely odpo se tesim do postele a najednou je vecer a ja su cila a i kdyz si lehnut, tak nemuzu spat :-D :-D :-D
Odpovědět
butt,nojo dvojce :-D taggy zdrhla jo ]-(
Odpovědět
carcu: je spíš smažíš ne? já taky vždycky bývám dopoledne úplně mrtvá a spíš večer a v noci bych toho nejvíc stihla.....ale když jsem teď slaměná vdova, nějak mě nebaví ponocovat...asi si půjdu lehnout, miláček teď volal, že jde taky spát a ráno v šest bude ještě volat před odletem.....a taky musím ráno na jednu akci, tak vás asi opustím dámy.... carcu: v práci se nenudím, ale teď už máme šéfa jiného a taky se tam vyměnili někteří lidi, takže je to teď už trošku jiné, spíš hodně stresu.... :-|
Odpovědět
carcu a vis proc zdrhla, ze? :-D :-D
Odpovědět
butt a vis co,zitra az me zas navstivi leniva nalada-jen vytahnu rizky :-D a budu mit vareno
Odpovědět
butt: proč jsem zdrhla?:??? :-)
Odpovědět
carcu dobre jsi to vymyslela :-D taggy no my jsme s carcu prisly na to, ze kdykoliv se tady my dve objevime, tak vsichni ostatni zdrhnou :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
taggy-no zes tu nejak nekecala chvili...jojo smazila a uz dosmazila :-D pardoooon butt...vim ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ale to není pravda butt....to i když sem přijdu já, tak tady je prázdno....... carcu: řízky....to byl vtípek....vy dvojčata....... já jdu do sprchy, ale kocour mě nechce pustit, ustlal si u mě na klíně a spí.....asi ví, že budeme dvanáct dní doma sami, je mu smutno, vždycky spí spíš na Marianovi....
Odpovědět
taggy my si z toho delame prcu :-D :-D ja myslela, ze ti kocour blokuje koupelnu a nechce te pustit do ni :-D :-D :-D
Odpovědět
:-Dtaggy ,tak jako ty nas tu nechas jo...tssss...no tak brou butt...vid-jsem holka sikovna....se musim pochvalit aspon sama kdyz si to n ikdo jinej nemysli :-D :-p :-D
Odpovědět
nene, to on má rád....když se sprchuju, sedí na pračce a nahlíží na mě přes závěs...a když se s Majou koupeme, tak se prochází po vaně.....ale neblokuje, protože v ní ani nemáme dveře...... :-D
Odpovědět
carcu: ještě nejdu spát, jenom se jdu osprchovat a umýt si vlasy víš...... a mužíček tě nechválí? za čtvrt hoďky jsem tady zpátky princezny....
Odpovědět
taggy a to vam neni v koupelce zima, kdyz tam nemate dvere?ja mrznu i kdyz si necham dvere pootevreny :-D
Odpovědět
taggy....no tak priti diskuze bude nas odstrasujici trojlistek a nebojacne mlade nevesty :-D
Odpovědět
no ja prelozim jeste posledni pdstavec a pak taky zdrhnu :-D
Odpovědět
taggy-stopujem to jojo chvaliikdyz pochopitelne jsem taaaak moooc sikovna ze by mel jeeeste vic,furt(delam si srandu),a dneska ho mam pryc-musel odjet kvuli kseftikum,ma prijet do hodinky-jede odtamtud asi 4hodky ne-li vice....
Odpovědět
tak ja du ted delat to, co dela taggy :-D :-D
Odpovědět
jdes delat striptyz kocourovi :-D ????
Odpovědět
carcu sama sobe :-D :-D öbe nase kocky jsou nekde venku :-D
Odpovědět
carcu: u jsem tady.....a kocour se dneska nedíval...akorát ho nezajímám já, ale ta voda, co tečel..... butt: zima mi určitě není, bydlíme ve zděném bytě, takže právě naopak, v zimě se tam ani nezapíná topení, a to tam je...protože je tam teplo, navíc ta koupelna je maličká......dveře jsem nechala vysadit já a když ten byt koupíme, tak tam budou jedině zašupovačky...otvíraly se totiž dovnitř a bylo tam málo místa...ale zima tam fakt není, to ti můžu potvrdit, protože já jsem zmrzlá pořád, ale mně je teda spíš v ložnici....nesnáším ten pocit, když si sundám oblečení a než mě miláček zahřeje..... :-)
Odpovědět
taggy to je fakt zajimavy, me by asi zima byla :-D
Odpovědět
butt,jen nezapirej :-D :-D taggy..no co ty vis co ho zajma :-D ....a zachod mate v koupelne nebo mimo??no ja bych nemohla byt bez dveri-stvou mi i pootevreny v loznici atd..takze v koupelne je mit taky musim
Odpovědět
jo a taggy-melas zpozdeni :-D
Odpovědět
carcu nekoho mi pripominas :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?