Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu ja ju taky nesnasim :-D :-D :-D teda nevadi mi, kdyz se ju nemusi ucit a nemusi prekladat :-D :-D :-D jj budu, jdem do ty hospody ;-) tak pak poreferuju
Odpovědět
Profilova fotka
butt njn je a zdá se že je to horší a horší ale tak snad to za ár přejde :-N =-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak já němčinu milovala ale od školy nevím nic :-N =-)
Odpovědět
ahoj holky, tak co noveho, jak se mate? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez ahojky ;-)
Odpovědět
butt,tak pak dej vedet:-) agu,japak ti je a jak se mate tam u vas?? ahoj terez :-)
Odpovědět
ahoj agu ;-) ahoj carcu ;-)
Odpovědět
agu :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( ;-( tery ahoj :-D do ucta jsem neco napsala, tak snad z toho nejaky body budou :-D tak jeste jednou diky
Odpovědět
Profilova fotka
carcu máme tu krásně je tu vedro ale fouká vítr takže se to ochlazuje a je fajn jinak já nic moc no ale držím se že :-N =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha ty si psala jak se máme u nás.....já četla jak máme u nás...no vidíš to degením už z toho :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
butt nesmutni to přejde snad...... :-N jako jednou to každopádně přejde že jo ale otázkou je kdy :-D
Odpovědět
butt ahojky, tak to jsem rada, ze ti to pomohlo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
carcu nebi vedet dam ;-) agu budu smutni ;-( ;-( ;-( chci aby ti bylo dobre hned
Odpovědět
Ahoj drbny, tak přesně jak jsem psala, jenom odejdu a vy už začnete kecat..... butt: žehlila jsem, teď jdu s kámoškou na kafe a pak jdu fotit křest CD místního sboru Svatý Pluk a Pepy Vojtka z Kabátů........tak zase večer vás dojdu zkontrolovat... ahoj agu.....že se taky ukážeš..... ]-(
Odpovědět
agu,za to ty ses stra vid ]-( ]-( nojo ty mas vymluvu a jeste ochocenyho skoro muze :-D jsem cetla ten prispevek s uklidem az ted
Odpovědět
agu misto stra melo byt stara taggy....a nechces mi prijit taky vyzehlit :-D nebo uklidit :-D by si se zabavila a nestyskalo by se ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy další co mě spucuje jen co dojdu ]-( :-D :-D :-D :-D fakt bych za váma chodila každý den ale nejde to |-| :-N až mi bude líp tak se mě nezbavíte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy to bych taky chtěla aby mi bylo hned fajne ale to nejde no...ale dneska je mi celkem lípe takže sem za váma došla x-)
Odpovědět
agu,berem te za slovo....doufam ze to nejsou jen sliby
Odpovědět
Profilova fotka
car neboj 8-) :-D pak mě budete vyhánět :-D
Odpovědět
to urcite ne,agu
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-) no uvidíme 8-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
agu tebe bychom si prece nedovolily vyhanet :-D a co je u tebe vubec novyho?
Odpovědět
Profilova fotka
no se nesměj já vás znám.....naslibujete hory doly jen abych došla a když dojdu tak tu nejste ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt u mě celkem nic =-) taky co by se dalo zažít ve spánku co :-D když skoro pořád spím.... =-)
Odpovědět
agu..jojo ted tvoji nepritomnost a to ze na nas prdis svadis na nas,vid :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D agu,takova nase sipkova ruzenka vid
Odpovědět
Profilova fotka
jo akorát mám navíc asi 2kg :-D :-D :-D ale nevím to jistě pač sem si z netu koupila váhu ale ona jaksi vážila jinak než měla.....nejdřív mě zvážila na 42kg a za minutu na 46kg =-) 5kg mouky zvážila na 3,5kg a pak mě na 50kg :-D
Odpovědět
agu-to je opravdu kvalitni vaha :-D :-D :-D dve kg to je prd :-D furt opuchla nit
Odpovědět
Profilova fotka
car že jo ....taky sem říkala že je to kvalita :-D :-D :-D :-D :-D chudák ten co by chtěl hubnout =-) by mu to ukazovalo pořád víc a víc a pak zase míň a míň =-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?