Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tam přežij, pa pa! ;-)
Odpovědět
butt: oznámka máme už hotové, vyráběla je kamarádka.....už zbývá je jen vytisknout....už máme i pozvánky ke stolu a takové kravinky......
Odpovědět
ahoj holky... taggy-a ukazes nam oznamka?? butt...a ty prstynky? luci...ty botky jsou ty dvoje v prostrednim albu??
Odpovědět
carcu: jj, ukážu...já už je tady měla i šaty, ale smazala jsem to......
Odpovědět
tak sup :-D
Odpovědět
carcu: tak neukážu, mám je jen v pdf, takže až budou vytištěné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky!! Luci botky jsou moc hezký a vůbec neva, že nejsou bílý ;-) Tu lenost znám....za měsíc dělám zkoušku z angliny a ne a ne se k ní dokopat :-S
Odpovědět
a saty??
Odpovědět
saty jo.....nebo to bylo na lucku?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, škoda :-(
Odpovědět
tak já to jdu vyfotit nějak....momentík
Odpovědět
na tebe taggy
Odpovědět
Článek se načítá
luci,tak uz vim jaky to jsou,jsou moc hezky :-D
Odpovědět
holky, tak šaty a ženichův oblek už tam je .....a ještě přihodím oznámko a tak....
Odpovědět
:-D :-D :-D za princeznu,vid :-D a pujcujes nebo kupujes mate hezky ty jmenovky-jste delali sami jo??sikulove ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy šatky jsou krásný ;-) Spodek šatů mám podobný jako ty, jen ne tak nadýchaný ;-) A ženichovi to taky samozřejmě sluší :-D
Odpovědět
holky, šaty jsme koupili už v lednu v praze......děkuju, ale víte jak vypadají šaty bez namalování a učesání..... jinak jmenovky jsme dělali sami, byla to chvilka a bavilo mě to.....jdu přihodit ještě ty oznámka, ale fotila jsem to v počítači, takže je to hrozně tmavé.....
Odpovědět
je to tam.....ale ty barvy tam nejsou vůbec vidět, je to takové bílo fialkové, až budou vytisklé, tak vám je vyfotím pořádně
Odpovědět
mate supr oznamka,fakt hezoucky :-D a mazane jste to tam napsali :-D a zenich bude z tebe urcite hotovej az prijdes k oltari
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy máte to všechno krásně sladěný ;-) Jmenovky mě taky bavily :-)
Odpovědět
carcu: děkuju, moc se těším....ale my moc nedodržujem pověry, takže šaty kupoval se mnou a máme je doma, dokonce mi je oblékal, takže ví, jak vypadají....ale pak mě uvidí nalíčenou a učesanou, tak to budu zase vypadat jinak a taky neuvidí prádýlko na svatební noc.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jdu vařit, za chvíli přijede Kubis domů, už volal, aby ji měl na stole :-D :-N Taggy všechno máš moooc hezký ;-)
Odpovědět
taggy.. :-D :-D :-D stejne bude paf
Odpovědět
Luci: spíš mě znervozňuje to, jak se mě všichni ptají, jestli už jsem nervozni :-D :-D :-p Zatím je to docela v poho, spíš už mě štve ten hrozný ruch kolem všeho..Už se těším, až to všechno utichne :)
Odpovědět
carcu: díky, už se těším na fotky.....ty aspoň víš, o čem mluvíš..... já půjdu taky vařit.... elenore: to je jasné, že se tě bude každý ptát.....už se těším na tvoje dojmy a hlavně fotky... mimochodem, nevíte, kam zmizela tea? pořád sem ještě nedala ty fotky...
Odpovědět
taggy.. :-D taky abych sla ale nece se mi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
=-) ahoj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) :-( :-( tož jdu si zase lehnout no
Odpovědět
ahoj agu..
Odpovědět
Profilova fotka
car ahojky ... :-) sem na chvíli za váma došla ať si furt nestěžujete že vás zanedbávvám
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?