Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
jako vcera jsem tu byla az vecer...a ted jen na skok,mam chvilku volno...to vy jste tu cely den,ja u toho ztihnu ete kopec prace :-D
Odpovědět
a mas pravdu-nejsem :-D :-p
Odpovědět
teda stihnu
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky pracuju jako :-D :-D
Odpovědět
aaale jenom jako,vid
Odpovědět
tak zas padim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky spoustu práce,tak v tom nejste samy,holky
Odpovědět
Profilova fotka
Néééé, opravdu, hlavě ráno :-D Princez jak to s vámi vypadá?
Odpovědět
Profilova fotka
jak myslíš?no,poslední dobou je to takový divný,takto nechávám být až jak to dopadne.Mám teď spoustu jiných starostí.Jdu se učit,kočky,mějte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Princez měj se ;-)
Odpovědět
je tu nekdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna odcházim domů :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
blondy tsss abych se neurazila :-D :-D :-D :-D tak se mej krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
Díky ;-) A ty si hezky pokecej :-D
Odpovědět
blondy sama se sebou, jo? :-D pa!
Odpovědět
ahojky butt: já jsem tady..... :-)
Odpovědět
ahojky taggy :-D jak se dari?dneska taky pracovni den?
Odpovědět
butt: jj, ještě jsem v redakci, ale nemám tady šéfa, takže jdu za chvilku SNAD už domů.....a tento týden mám už klid.....a co ty?
Odpovědět
tak drzim palce, at fakt muzes domu jit..ja mam dneska zas dlouhej den ve skole :-S jinak co se tyce svatby,vcera jsem konecne volala na misto, kde chceme hostinu, tak se tam jdeme pristi tyden presne domluvit.uz je trosku nacase :-D
Odpovědět
butt: ty jsi ve škole? tak to už je snad lepší ta práce..... tak taky přeju, ať se ti podaří domluvit všechno, co potřebujete...my už byli na místě hostiny domlouvat podrobnosti, jsme hrozně spokojeni s jejich přísupem, takže to máme.....ale zase se chystáme v druhé půlce května na matriku, kde máme mít svatbu, domlouvat hudbu, proslov, výzdobu toho mola a tak....tak jsem zvědavá....ale tam jsou taky ochotní a milí, takže super..... jo a v té druhé půlce května jdeme tisknout oznámení a objednávat prstýnky,tak už se taky těším...
Odpovědět
jj ve skole, ted mam chvilku volno :-) ono tezko rict, co je horsi jestli skola nebo prace :-D :-D ja na to misto hostinu volala uz driv tak nezavazne a prisli mi strasne super, tak to snad bude vsechno v poho.jinak prstynky uz mame. a vy mate uz vybarny jaky chcete?a jaky mate oznameni?nebo to je jeste tajny? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak dnešek byl úspěšný, mám botičky! :-D Dokonce dvoje, ale na svatbu budou jen jedny.. :-) A ještě sem koupila 2 typy papírů na oznámení, tak doufám, že to na něco půjde natisknout, ale to musíme vyzkoušet..
Odpovědět
luci sikulka :-D a jaky botky mas?ukaaaaaaaaaaaaaaaaz ;-) oznako si budete tisknout sami doma?nebo?
Odpovědět
Profilova fotka
Oznamko nám snad natiskne Bobanův kamarád nebo spíš známej, ale papír musíme sehnat sami, ani nevím, jestli sem koupila dobrej, jestli to na půjde tisknout, ale naštěstí sm koupila jen vzorky.. Botky vyfotím a hodím je sem, tak vydrž, jdu na to.. :-D
Odpovědět
hele papir jako papir :-D sup sup na botky jsem zvedava!
Odpovědět
Profilova fotka
Už se na tom pracuje.. :-D Nejsou teda bílý, ale sou super.. x-)
Odpovědět
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :) Už to mám za pár 8-)
Odpovědět
luci a jak se jinak mas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už sou tam, Butt.. :-D Jinak se mám docela dobře, jen ta škola mě pořád trápí, sem tak strašně líná, že sit o ani nedovedeš představit.. 8-( A ty? Ele a seš už nervozní? :-D
Odpovědět
luci krasny botky oboje ;-) ja ted uz bohuzel musim do hodiny, tak se tu mejte krasne! luci a z te skoly si nic nedelej, taky jsem lina :-D :-D pa!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?