Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu ja mela teda uplne stejneou vyrazkou z toho co popisujes ;-) carcu u me byla normal vaha 50. tohle je fakt oplacanost :-D a utesovat nepotrebuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok ok odhalily ste mě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt tak místo guru budeš můj budha :-D :-D :-D
Odpovědět
agu :-D :-D :-D :-D :-D diky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu to jo umim si to predstavit, mamca ma taky velka prsa, ma taky problem sehnat dobrou podprsenku :-| ji rekli, ze kojit bez problemu, vsechno ok, ale myslim, ze to takhle nefunguje...stoji ji 80000 tusim
Odpovědět
tak butt pak uz jen cvicit a cvicit...ale myslim ze oplacanost vypada jnak...ale do tech 60 ete dobra..nemusis byt zas vychrtlina...melo to byt uteseni ve smyslu ze myslim ze to vidis moc cerne,ze to tak hrozny urcite neni..hlavne v obliceji vypadas jako ze budes hubena cela..
Odpovědět
Profilova fotka
terez kojit s umělýma prsama můžeš jelikoš se to dává až pod sval (teda jsou dva druhy....jeden pod sval a jeden nějak nahoru) sem se o to zajímala jelikož mám jedno prso menší než druhý a dost mě to štve :-N ale teď se nějak hormonama srovnaly :-N :-D
Odpovědět
aha tak takhle to je :-) tak vidis, treba se to srovna uplne ;-) butt vypadas hezky a muzovi se libis, to je hlavni :-)
Odpovědět
navic 60kg nic neni ;-)
Odpovědět
terez...no nevim-holkam rekli ze pri kojeni jak by se ty prs zvetsili,tak se jim ty prsa hnou..ze pak by brali leky aby se nedelalo mliko...tak nevim..a hromada lidi ani netusi ze se to ma spravne menit a hromada tech zenskych to ani nedela...terez,taky si to myslim tez
Odpovědět
Profilova fotka
terez no třeba jo :-D Jouza si teď libuje že sou takové jak to řekl .......vzpřímenější ty cecíky :-D
Odpovědět
cacru ono je blby, ze mam zdravotni problemy a cvicit moc nemuzu :-( samozrejme se nevymlouvam jenom na to, pac se pekne zivim :-D (jednu dobu jsem hodne sportovala a byla hubenour ale u toho i hodne jedla, pac telo potrebovalo energii.pak jsem musela prave z tech zdrav duvodu prestat cvicit, ale bylo strasne tezky si zvyknout min jist, takze jsem pribirala a pribirala....)ja si z toho delam srandu, jarkovi se libim i tak a to mi ke stesti staci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já sem nad tím uvažovala ale pak sem si řekla že si je radši kdyžtak nechám udělat až po dětech...třeba se mi pak kojením zvednou a budou hezčí než po jakékoliv operaci :-D
Odpovědět
agu a nebo budou obe pekne vytahany stejne :-D
Odpovědět
agu,nevim ale pra tam hrozi ze se ti ty prsa hnou pri kojeni a pak to vypada blbe..ale rikam jen co jsem slysela...ja je nemam,tak nemohu rict...a kazda zenska pra nema uplne stejny prsa....a to se ti srovnalo ted nebo jsi predtim brala ete naky hormony?
Odpovědět
carcu jj prave, bala bych se toho, to uz bych musela byt uplne plocha...nebo treba po detech kdybych mela oskliva prsa, tak bych asi sla...ale tak zase ona ma depky z toho, cili ji docela chapu agu vzprimenejsi ceciky :-D :-D tak to je supr hlaska :-D butt presne, hlavne ze se libis jemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
car až teď :-N :-D :-D terez jo tak Jouza na tyhle hlášky je expert :-D
Odpovědět
jojo butt,jinak by si te prece nebral :-D terez...tak kdyz ma z toho trama proc ne-kdyztk si je pak hold necha znova...taky se bojim ze po detech budu mit osklivy
Odpovědět
ja jsem s tim smirena, ze budou po detech vytahany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jako když si to nechá dělat někdo jen z rozmaru tak to nechápu ale když je to psychického rázu tak to pochopím =-)
Odpovědět
butt ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt to já taky :-D :-D za to mi to stojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já asi pudu do vany bolí mě záda :-(
Odpovědět
agu presne :-D
Odpovědět
agu..taky si to myslim,pokud ma zenska z toho trauma tak proc ne..ale jsou zensky ktery se k tomu nechaj dotlacit(bych toho chlapa poslala....)atd
Odpovědět
tak si bez pak odpocinout agu :-)
Odpovědět
no to jo carcu, ma me mit rad takovou jaka jsem nebo ne...v tomhle nektery zensky nechapu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
car no jako kdyby mi Jouza někdy řekl že si mám udělat větší tak mu rozkopu zadnici ]-( ]-( ]-( vím že se mu líbí holky oplácanější a většíma kozama ale začal chodit semnou tak věděl do čeho jde :-D
Odpovědět
presne tak holky :-D
Odpovědět
agu tak at ti vana pomuze ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?