Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
můj drahý zase nedá dopustit na našeho mazlíka (auto)...pořád musí být naleštěné, do myčky jezdí i dvakrát za týden a vevnitř si nesmím dát ani rohlík, protože bych tam přece nadrobila..... :-)
Odpovědět
taggy a co bude chudak delat az budete mit deti :-D ty umi moc peken auto zaspinit :-D
Odpovědět
holky uz utikam do hajan, tak preji dobrou noc a pekny sniky!
Odpovědět
butt: jako tos nevidela ty 4 sidecary ktery tam ma-na ty jedny jezdi..jako vsichni jsou z nej hotovy i ty blazni zavodnici jak ma udelany motorky-do barev a total vsechno sladeny..jako nesnese ezavej sroup,ma nalestenej vejfuk jak zrcadlo,a i sroubky si ted nechal na zluto-do ty jak na ni jezdi-ma ji cerno zlutou..pak si nechal laserem vrezat napisy do podlohy a pokracovat radsi nebudu..a pak s tim jezdi na zabahneny trati
Odpovědět
ne sroup ale sroub
Odpovědět
butt: on to většinou myslí ze srandy.....ale teď jsem mu vynadala, protože vezl kolegy z práce a oni tam nechali vzadu naházené flašky od coca-coly a plechovky od redbulu...... ale jsou tam bílé kožené sedačky, takže z toho všechen bordel po dětech umyješ v poho, oproti polstrovaní.....jdi se vyspat, dobrou.....já jdu za chvíli taky......ráno vstáváme v sedm, musíme jet vyfotit kluky s pomlázkama....
Odpovědět
dobrou butt :-D
Odpovědět
a vy teda pracujete spolu??
Odpovědět
uz taky musim tak papa taggy a zitra ju
Odpovědět
carcu: to je dotaz na mě? nene, nepracujeme...přítel je podnikatel, dělá životní pojištění a já jsem teď v deníku, jako redaktorka....u nás je to celé složitější....já mám totiž napůl smlouvu a většinu peněz dostávám jako takzvané autorské honoráře, na které si musím podávat dańové příznání....a ta spolupracující osoba znamená vlastně to, že já budu mít dál nějakou svou činnost, nebo půjdu na mateřskou a manžel si na mě může převést část svých zisků.....v dańovém přiznání a tím vlastně ušetřit na daních a sociálních a zdravotním pojištění.....to může udělat každý, kdo podniká. spolupracující osoba může být manžel nebo dítě.......je to jakoby náhrada společného zdanění manželů, funguje to na podobném principu, akorát to už zrušili.....
Odpovědět
carcu: paa zítra.....a bacha ráno na zadek...
Odpovědět
ahoooj je tu nekdo???
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj...já jo.....
Odpovědět
pochopila jsi to, co jsem ti včera psala? a jak je o velikonocích?
Odpovědět
nikde nikdo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Butt, všichni si asi léčí prdelky.. :-D
Odpovědět
ahojky luci :-D jj beztak :-D a jak se mas ty?ty nelecis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě byli docela hodní, i když děda a brácha to vzali druhou stranou pomlázky, ale docela mě šetřili.. :-D A co tvoje prdelka? Jinak se mám dobře, celý Velikonoce žeru.. :-D
Odpovědět
luci to u nas se na to nehraje, jsem dostala jen od pritele rukou, ale to jen u normal :-D luci ja se taky zivim porad, jenze ty si to muzes aspon ospravedlnit :-D a jinak mam zas trauma ze satu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tys nedostala pomlázkou? :-o Já byla u mámy a tam se pořád chodí, i když už taky ne tolik, co dřív.. Ale taky nechci být vorvaň a tlustá nevěsta! se musím krotit, jenže když nejím, tak je mi blbě, to je situace.. :-D Co máš za trauma, krátký nebudou? Ses zas zamilovala do dlouhej a došly ti žiletky? :-D :-D :-D
Odpovědět
nedostala :-D tak v mym okoli nikdo neplete a cizim neotviram :-D ja bych volila byt tlusta nevesta, nez aby mi bylo furt blbe :-D a k mym satum, uz se stydim, jak si tady furt stezuju :-D :-D :-D :-D proste mame s jarkem na saty uplne jinej nazor.pro me by bylo ideal mit kratky saty jiny nez bily a furt delam ustupky a jarek je stejne porad nespokojenej...nejdriv jsem rekla, ze teda ok, ze bily, ale kratky.pak z toho byly dlouhy bily uzky, pak bily dlouhy princeznovky, ale jarkovi se stejne nelibi strih a libi se mu strih satu, kterej me ne :-( tak jsem z toho takova zoufala, pripadam si jak debil, ze furt ustupuju a pritom bych byla rada, kdyby se jarkovy saty, co budu mit libily....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to s ním už neřeš, jaký budeš mít šaty! 100% se mu budeš líbit, až tě uvidí, načesanou, nalíčenou, bude z tebe hotovej! A vem si šaty, jaký chceš ty! Já vím, že se mi to říká, když já se s Bobem vyjímečně shodnu, ale zrovna co se šatů týče, tak bych moc neustupovala.. :-) Já mám taky trauma z šatů, si z toho nic nedělej, nevím, do čeho se vejdu.. :-D
Odpovědět
jenze ja vim, ze kdybych si vzala nebily kratky, tak na me bude celej dedn nastvanej :-D :-D ale uz jsem rekla, ze na nej prdim, ale radsi bych byla, kdybysme se shodli...nasla jsem celkem uchazejici na aukru, tak je asi koupim...no jo ty to mas taky vlastne blby :-D kdybys nechtela takovy ta princeznovky, tak by asi nej byly, nejak jednoduchy strizeny pod prsama, ty by ti byly kazdopadne..ale chapu, ze bys radsi, ty princeznovsky, ze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že sem vždycky chtěla princeznovský, ale zrovna včera sem tu koukala na album jedné těhu nevěsty a měla šaty s ramínkama střižený pod prsama a vypadaly krásně, tak takový bych klidně měla, jenže kde je zas sehnat, už se mi nechce obíhat salony a hledat a hledat, nehledě na to, že na to nemám ani moc čas, ale uvidím ve středu, to jdu do salonu, kde mám jedny vybraný, tak buď mi na nich předělají zip na šněrování nebo budu hledat dál.. Tak naštvanej by přece nebyl! :-D A co kompromis, vepředu krátký, vzadu dlouhý? ;-)
Odpovědět
tak ve stredu poreferuj, jak to dopadlo ;-) tak leda zkousej na netu, jestlki na nejaky nenarazis, kdyz se ti nechce obihat salony :-) no ten kompromis jak rikas, me taky napadl.jenze odmitam si saty pujcovat a odmitam za ne dat moc penez :-D :-D :-D :-D a je otazka, jestli bych nejaky takovy, aby splnovaly tyhle moje kriteria, sehnela, cas se prece jen krati a ja bych to uz rada mela z krku...
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej, taky mě to moc nebaví.. :-D Kolik máš limit? Já na netu pořád koukám, ale taky nikde nic, co by se mi líbilo.. =-) A to já to mám ještě za kratší dobu.. :-o ani oznamka ještě nemáme..
Odpovědět
luci ja nasla ted jedny uchazejici za tisicovku, je otazka, kam se ta ceny jeste dostane, ze..(je to na aukru) ale tak 5 bych za saty dala, ale cim min, tim lip samozrejme :-D my mame oznamka takovej polotovar, jeste s tim musime neco provest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky polotovar, musím sehnat papíry a nechta vytisknout, ale sem hrozně líná.. :-D Já bych šaty taky chtěla do 5, ale nevím, nevím.. :-S
Odpovědět
tu lenost chapu :-D ja su lina i domluvit konecne restauraci a kapelu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a k satum, si rikam, ze v nejhrosim si vezmu jedny bily korzetovy jednoduchy co mam doma....
Odpovědět
Profilova fotka
To já ale doma nic nemám! :-D Něco určitě seženeš! ;-) Už bych možná taky radši nějaký jednoduchý, abych v tom vydržela celej den, ale vůbec nevím, kde bych na takový šaty mohla narazit.. Ještě že restauraci a DJ už máme! :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?