Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
holky a koupily ste si něco nového??? aby vás nepokakal beránek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt no jako já bych paní/pánovi písla že by je poslal rovnou na tvoji adresu ;-)
Odpovědět
carcu:ja bych je hned prodala pak, zadny schovavani :-D agu coooooooooo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ale neboj mě došel ten aktivační kód asi za 2dny ale teď sou velikonoce no :-|
Odpovědět
Profilova fotka
butt ono se říká že si máš na velikonoce koupit něco nového nebo tě pokaká beránek :-D já si koupila šaty :-D
Odpovědět
agu...ja boticky :-) :-) :-) a vcera podprdu :-) but..to je skoda :-(
Odpovědět
agu me je jako jasny, ze vetsinou to chodi driv, ze tam maji rezervu, ale nahoda je blbce, ze....a to o tom koupeni neceho novyho slysim prvne...staci, kdyz to koupim zitra? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt jasně že stačí i zítra :-D u nás se je to tradice (nebo vyčůranost dam aby mohly nakupovat???? :-D )
Odpovědět
butt,aby jsi to mela do pondelka :-) agu...u nas se to taky dodrzuje
Odpovědět
ja to slysim fakt prvne :-D ale zitra si du koupit truhliky a hlinu, tak to se taky pocita, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to butt u car se to taky dodržuju jen zase Brňáci sou mimo co :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt no většinou se to využívá ke koupení něčeho na sebe ale i truhlík se počítá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
te´d sem si vzpoměla jak sem pekla tu bábovku tak Jouzovi povídám "koukni na troubu" (jako aby se podíval na tu bábovku v troubě) a on na mě "nemám u sebe zrcátko" :-D :-D :-D :-D :-D :-D jestli chápete :-D
Odpovědět
butt..tak musis zkasnout jarka,ze si musis neco koupit ze nechces vecer smrdet az by te ten beranek pokadil... no vidis co se tu vse nedozvis,vid
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně drbny ví vše a vždy 8-)
Odpovědět
agu ja uz nemam obleceni kam davat, takze uz zadny novy mit nemuzu :-D carcu:ja myslim, ze on by me radsi smradlavou :-D :-D :-D
Odpovědět
agu ja to nechapu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
butt já už mám 3 skříně a 2 komody narvaný k prasknutí a potřebovala bych další skříň ale Jouza protestuje :-D a vždy zvedá oči když řeknu že nemám co na sebe :-D butt jako že sem řekla ať se koukne na troubu elektrickou s bábovkou a on na mě že nemá zrcátko aby se kouknul na troubu (jako on) :-D
Odpovědět
agu ja myslela, ze jedinej trouba u vas ses ty :-D :-D :-D agu a vidim ze jsme na to s oblecenim podobne :-D :-D ja zrovna dneska jarkovi rekla, ze misto obyvaku budu mit ja satnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt já už taky ukecávám na šatnu :-D :-D :-D :-D butt nene jednou sem trouba já a jednou Jouza to máme rozdělený víš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha sandule je u sousedů a na nás prdí :-o
Odpovědět
agu..skrine mam jako zatim jen tri-mega...ale taky jsem kopec veci ted vyhazela nebo podarovala-tak jednu..a taky mi prijde ze nemam co na sebe-zrovna nedavno jsem si pofnukavala-a manza ze ci byly vsechny ty krabice co stehoval....a boty to samy,ale co bysme to byli za zensky...kdyby jsme meli nekdy dostatek hadru :-D :-D butt...no nevim nevim,myslis??myslim ze by po prvni noci bezel do obchodu
Odpovědět
agu a haaaaaaaaa mate to slozity :-D a jj san je casto jinde a na nas prdi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
car já mám právě šatník vyměněnej :-N sem vše vyházela a nakoupila všechno nové :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu:on je proti mymu smradu odolnej :-D :-D zrovan dneska si mi stezoval, ze jsem mu nerekla driv, ze tak strasne prdim :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já sem si řekla že se po deváté pudu koupat a co myslíte? no ano sedím tu :-x :-. :-D
Odpovědět
no co jsem říkala, jenom odejdu od počítače, tak se tady rozkecáte....
Odpovědět
Profilova fotka
=-) taggy :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale já asi pofrčím do té vany =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?