Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
holky no kde jste? dneska jsem na netu celý den a vy nikde.....a zítra budu celý den pryč a vy určitě prokecáte zase deset stránek.....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taggy to je normálka když tu sem tak nikdo a když tu nejsem tak nakecaných 10stran =-)
Odpovědět
chjo.... agu: jakto, že máš smazané datum svatby v profilu?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy jelikož sou tu šmíráci a pak vše vykládaj s "přilepšením" dál po dědině |-|
Odpovědět
fakt? tak to je něco teda....já radši nepátrám po tom, kdo si tady moje příspěvky čte....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy já se po tom taky nepátrala ale ono se to ke mě doneslo samo ]-(
Odpovědět
aha....a co má svatba společného s přilepšením? vy vůbec bydlíte v nějaké podivné vesnici ne?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy to přilepšení sem myslela jako že si k tomu něco přidaj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
agu a odkud vlastně jsi,jestli to můžeš říct?
Odpovědět
Profilova fotka
princez bydlím v Olomouckém kraji v jedné vesnici u Hranic na moravě ;-)
Odpovědět
agu: aha, už to vidím, já si to blbě přečetla..... naši taky bydlí v jednom místě, kde jsem žila asi čtyři roky a nesnáším tam všechny....pořád jsem totiž byla těhotná, pak jsem se tahala se ženatýma, a všechno možné, co nebyla vůbec pravda.....
Odpovědět
Profilova fotka
taggy,to je taky dobrý.když vás tak poslouchám,tak jsem fakt dost ráda,že nebydlím na vesnici
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taggy tak já byla těhotná (a dokonce to na mě šlo už vidět) když sem s Jouzou chodila měsíc.....teď chystáme svatbu, v říjnu čekáme potomka, Jouza má rakovinu srdce a do konce roku umře bez operace, musíme šetřit, bydlíme u tchýně, a po pravidelné návštěvě gyn . mám rakovinu ještě něco? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je docela síla
Odpovědět
jj, na takové kecy jsem se dávno vykašlala, bydlíme jinde a v té části, kde bydlí naši, je to v poho, tam jsou sousedi skvělí..... a vůbec od všech lidí, které nemusím a tak jsme se odpoutali.....po tom, co jsme zažili s bývalkou, jsou všichni tito drbaři slabý odvar....užíváme si život a neřešíme to....každý jenom závidí, je potřeba se jim vysmát
Odpovědět
ahojky :-D :-D :-D japak je holky ,co je novyho???? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte! carcu moje dvojce jak se mame? :-D uz jsi zdrava? taggy mam radost z vysetreni a drzim palce na tu krev ;-)
Odpovědět
ahoj butt...konecne jsem funkcni-internet :-D :-D :-D :-D jinak uz jsem fit :-D :-D :-D a japak ty :-D
Odpovědět
agu,jaky mas saticky?? :-D
Odpovědět
carcu:bez netu to je hruza, ze? :-D a ja se mam...momentalne najezene :-D a jinak tak jako dobre, nemam si na co stezovat :-) agu satky me taky zajimaji :-D
Odpovědět
butt...a kdo ti co udelal ]-( ]-( ]-( ???? no ja bych mela jit uklizet,mam tu dalsi horu veci na vybaleni ale nece se mi...celej den jsem makala a ted jsem lina
Odpovědět
Profilova fotka
holky šatičky sou bílé s černýma květama a uprostřed pod prsy černá mašle zítra blejsknu ju?
Odpovědět
Profilova fotka
carcu já teď douklízela a dovytírala celý dům zítra jen vyžehlím a bude
Odpovědět
carcu:to melo byt jakoze napapane :-D :-D :-D mi to nedoslo, ze to bez kriatiky nepujde poznat :-D tak odpocivej a na uklizeni kasli ;-) agu tesime se na fotecku!
Odpovědět
agu,to musis..moc se tesime... :-D a tys kupovala nekde pobliz u vas nebo si vyjela do velkomesta?? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car kupovala sem je u nás v Hranicích x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně přece bych vás neošidila :-D
Odpovědět
no, aspo neco musim udelat..ale prach a vytirani necham na zitra..a vyklidim jen ty bedny :-D a copak jsi mela dobryho?? :-D
Odpovědět
carcu spenatek a syrovou placku :-D mnamka
Odpovědět
Profilova fotka
kuwa nesertemě se špenátem taky na něj mám chuť ale dneska v penny nebyl ]-( tak musím zítra do hypky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?