Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, jak ste se vyspaly? :-D Mně probudilo sluníčko a cvakající pes, máme plovoucí podlahu a ona pořád chodí a cvaká a čeká, až vylezu z postele, bych jí trefila.. a včera mi blbka ještě sežrala skoro celej plech koláče.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blondy jo teď sem to kontrolovala a je tam pořád ten usměv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy krásně :-) A gratuluju k potvrzení těhu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Agu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blond, děkuju.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci to náš pes taky sežral koláč....ale ne mě ale mamě :-D a když přišla do obyváku že je pes potichu tak dělal že spí ale prozradil se tím že dožvykoval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co budete dneska vařit? šup sem s nápadama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy my máme brambor a karbenátek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ona si počkala, až to nandám na talíř, celej den to leželo na sporáku v plechu a jen co sem to dala na talíř a na 5 minut odešla z bytu, sežrala to mrcha, to nikdy neudělala, tak dneska bude bez jídla, sem ještě čekala, že se pozvrací a já pak z toho, jak to budu uklízet.. :-p Tak já sem zas najela na tousty, měla sem k snídani, dám si je asi i k obědu a k večeři.. :-D Ale karbanátky nejsou blbej nápad! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, moje skorotchyně takhle dala stvrdnout čokoládku na perníku. Milej pejsek ale slízal jenom tu čokoládu. Mlsnoun jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci záleží jakej koláč pokud tam byly kvasnice či kyp.prášek tak bude prdět a bude ji bolet břicho ale zvracet asi néé =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D blondy :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blbej nápad to nei, ale mě se s tim nechce patlat.... :-S A navíc jsem ho měla včera v práci k obědu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blond, to je ale blb, by po čokoládě mohl umřít.. No když toho hodně zhltá, tak bleje docela často, ale vždycky to uklízí přítel, jenže te´d tu není. no ale ještě že to její žaludek zvládl.. Známý má taky labradory a ty se pustili do 10 kilovýho pytle granulí a všechno sežrali.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
A co noky se špenátovo-smetanovou omáčkou? x-) to sme měli teda nedávno,a le je to mňamka a hned hotová.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Langošeeee :-D
Odpovědět
Profilova fotka
langoše bych si taky dala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, pošleš recept? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
8-( luci špenát Jouza nepozře 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepééék námořník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy no tak tu pohádku nesnáší 8-( =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my ji s bráchou žrali
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-D nejlepší byla Oliv :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To joooo :-D Dlouho Pepka nedávali...
Odpovědět
Profilova fotka
no teď nedávno byl na nějakým zahraničním programu =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? No já se moc na telku nedívám.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blond, já kupuju ty hotový noky, ty sou za 5 minut uvařený.. Pak na cibulku hodím sekanej špenát, není dobrej ten protlak, ale podle toho, co máš ráda, ochutím (vegeta nebo sůl, česnek) a šoupnu tam smetanu na vaření od Ramy, ta creme něco v takvý lahvičce, ale jde to i s normální smetanou, chvíli povařím, pak do toho hodím noky a je to.. :-D Pepka námořníka sem měla děsně ráda, vždycky sem pak chtěla špěnát.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, tak to je opravdu rychlý :-D Ovšem já bych tam asi musel přidat ještě nějaký masíčko :-D MP je masožrout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já špenát miluju ale Jouza ne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ho mám docela ráda ;-) Jo a Luci díky! ;-) Takže kupuješ ten listovej? Ze špenátu jsem ještě nevařila :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?