Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,gratuluju k těhu!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazadárek holky! Tak jsem tady o5 první :-D Je tu někdooooo? =-)
Odpovědět
ahojky sestri: já jsem tady taky.....dneska výjimečně celkem brzo.....
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, koukám :-D :-o Včera jsme vybrali kytičky na svatbu a chtěli jsme vytisknout oznámka, ale pos*ala se tiskárna ]-( =-) Tak příště, času máme ještě dost :-D
Odpovědět
ahoj děvčata, včerejší večer byl tak divnej, že jsem o tý svatbě docela zapochybovala :-(
Odpovědět
iwci, jakto??? co se stalo? =-) sestri: gratuluju k výběru, my máme kytku vybranou, akorát musím v květinářství zablokovat termín a oznámka chceme tisknout asi v květnu, já mám do září čas...
Odpovědět
no choval se jak pako...celej večer přisátej na počítač a když se odlepil a já si dovolila ještě 3 minuty dokončovat práci, tak to bylo hrozně špatně. Blbý je, že to samý se stalo o den dřív, stál v pokoji jak dráb bez hnutí a čekal, až vypnu pc.. Prostě je divnej.
Odpovědět
Profilova fotka
iwci :-. A to už trvá delší dobu, jo?
Odpovědět
jeje, tak to mě mrzí....a není to spíš nějaké blbé nedorozumění kvůli vypjaté atmosféře....taková docela blbost na to, abyste na sebe byli naštvaní, my se takto chovali, když jsme byli nervozni třeba z práce, nebo když jsme přestali kouřit....... a jak dlouho spolu bydlíte?
Odpovědět
no netrvá to delší dobu, ale poslední dobou se chytáme kvůli takovejmhle blbostem... Je možný, že to bude z práce, já to teď mám takový zamotaný a je z toho paradoxně nervní víc on než já. Bydlíme spolu rok a půl.
Odpovědět
Profilova fotka
Stres s člověkem dělá divy :-S Zkuste si o tom promluvit, třeba.
Odpovědět
jestli ho dnes utrhnu od pc... tak asi jo.
Odpovědět
Článek se načítá
já bych to taky moc nehrotila, pokud toho teda není víc a netrvá to dlouho.....jednou jsme měli třeba období, kdy jsme měli stres z práce, svatby, vyřizování s bytem a to jsme se dohadovali jak paka pořád, přitom o nic nešlo....a už nás to hrozně mrzelo, hádka vždy úplně zbytečná, trvala pět minut a vždycky jsme si říkali, proč se proboha hádáme....... já bych si taky promluvila, že je to zbytečné a dala si trošku čas na uklidněnou.....hlavně nevyhrožuj rušením svatby
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, jakmile v tom člověk začne víc šťourat, ještě to zhorší. :-|
Odpovědět
jdu rozvíjet svůj vnitřní klid a mír :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) Iw, dobrej nápad
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj ženuchy ještě nám to tu adminky nezavřely =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááár :-) taky jsem čekala, že už budeme mít založený nový téma a ono pořád nic :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy se k tomu nikdo nemá co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé já budu mít 16tis jak je to možné??? =-) :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Já jsem dneska dala 1000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj sem si všimla drbno :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No joooo, kdybych tady už byla takovou dobu jako Ty.... :-D To jsem něco takovýho ani ještě neznala :-D :-D Kecám tady od zasnoubení :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy já tu sem zaregistrovaná sice 3roky skoro ale chodím sem rok...když sem se sem zaregistrovala tak jen kvůli kámošce co se vdávala a já ji chtěla dát gratulaci do alba ;-) pár příspěvků sem jako prohodila ale nakonec sem se na to vybodla a před rokem sem začla chodit na koníka ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ono na brms moc toho nenakecáš ale na koníku je to jedna velká drbárna takže tam se mele od rána do večera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D stejně tady jsi drbna č. 1 :-N :-D Mrkni: http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/427... ten zelenej husteeeej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) jéééé ten zelenej je boží x-) x-) díky asi ho koupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinde jsem lepší nenašla :-) Co úsměv? Zůstal ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?