Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Blbečci, blbečci!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci ty mlč ty k nim patříš taky ]-( :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No agu, ty jsi taky bloncka! ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu je taky blbeček! :-D :-D :-D
Odpovědět
blondy - myslím, že rozdíl mezi blondýnou a brunetou je asi tak stejný jako rozdíl mezi tím, jestli je větší blb Čech nebo Moravan:-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy =-) :-N luci no já se za to nestydím :-D každej sme nějakej že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát maskovanej a to je ještě horší :-D
Odpovědět
butt -tak si je napiš na papírek a vznášej je popořadě, no né? Podle aktuálnosti a důležitosti:-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru, obarvy se na blond :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na barvu vlasů náhodou docela často vymlouvám... :-D
Odpovědět
weru:nejaka chytram ne? :-D
Odpovědět
blondy - já jsem vždycky chtěla, ale od tý doby, co jsem s Ondrou to mám zakázaný pod trestem odnímání tatranek:-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt - no já práva nestuduju, já jsem chytrá od přírody:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Luci, má to svoje výhody ;-) A mě se být blond líbí, navíc jsem od přírody a jsem modrooká, ale radši se Vám chlubit nebudu, Vy byste mi záviděly :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weru, tak to jo, Tatranku by sis zakázat neměla :-D
Odpovědět
weru se nekdo ma :-D to je hrozny, jak nas ti chlapy omezujou, co se vlasu tyce, co?ja si strasne preju kratky vlasy a nesmim je mit :-D
Odpovědět
blondy - viď, jedna z mála diabetikových radostí...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, já bych si dala tatranku.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych se chtěla po svatbě víc ostříhat a samozřejmě nemůžu :-| Takže se naši chlapi můžou všichni chytnout za ruce :-D
Odpovědět
butt - ty jo, to mi povídej, já už dlouho, a nejčastějc v létě uvažuju o tom, že bych si nechala ostříhat vlasy a měla jen takovej rozcuch... Ondrovi se to ale nelíbí. Možná proto, že kluk si to nedokáže moc dobře představit, jak to bude vypadat a bojí se tý změny.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já se taky chci po svatbě ostříhat a taky že se ostříhám! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak na krátko mám taky zákaz ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No co, Weru, při hypoglykémii :-D A navíc si myslim, že sem tam nějaká neřest nemůže uškodit ;-)
Odpovědět
luci - přijeď, já jich tu mám celej karton:-D Jaký máš ráda - lískooříškový?
Odpovědět
holky...mě nějak nic neba. co mám dělat :-S
Odpovědět
blondy - no právě, když to není těžká hypoglykemie, tak tatranky jsou úplně idální. a dají se nosit všude. Vždycky si jednu s láskou uložím večer k posteli:-D:-D
Odpovědět
weru ale mymu se to prave i libi, ale na me chce vlasy dlouhy..vopruz :-D ale tak apson vidim, ze nejsem sama :-D luci ty stejne budes mit vlasy kvuli mimcu zniceny :-D :-D :-D :-D (promin, ze rypkam, nemohla jsem si pomoct :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
weru, arašídový sou nej, ale teď bych si dala jakoukoli... x-) ale to mě za chvíli určitě zas přejde a bude mi zas blbě.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Luci to já asi taky, ale ne moc, mě by se to asi ani nelíbilo. Jsem zvyklá na dlouhý, ale trochu víc si je nechám prostříhat, teď kvůli svatbě jsem si nechala zastřihávat jenom konečky, abych je měla co nejdelší :-D
Odpovědět
iwci:nedelej nic :-D co se deje, z ete nic neba?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?