Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • Aneb jak se u nás říká: Všecko špatný přichází od Pražáků 😃 😃 😃 Tak a teď doufám, že tu žádná hrdá Pražanda není, abych nedostala na zadek 😃
    Ale vážně, Praha je nádherný město... v létě se tam chystáme na výlet.

• allegria: kdepak..to kazej v Plzni a odnáší to zbytek republiky 😃

• al ja se narodila a bydlela jsem do 10 let v Praze 😃

• Sponzor fóra
  • Ivi: To je taky možný 😃

• alle - virtualne Ti davam na zadek😃 Tady je totiz taky porad hezky😃

• ale hrda Prazanda nejsem neboj 😃 me to nevadi tyhle veci 😃

• ajajajajaj 😃 toho jsem se bála 😃

• na tebe vletime s weru 😃

• Tak to se budu v létě bát ... 😃 Jsem jednou viděla dokument o Jižáku a straší mě to v hlavě ještě teď... Doufám, že už se to tam nějak zlepšilo... 😞 přišlo mi to děsně depresivní 😞

• ahoj holky, tak už mám práci pro dnešek hotovou.....přítel mi dneska uvařil guláš, tak ho teď pojídám a je exkluzivní.....

• Něco proti Praze? 😠 😃 😃 😃 Alle, ale Praha nejsou jen sídliště! 😃

• ahoj taggy, dobrou chut 😉 ja ted upekla povidlovy zavin 🙂
    ahoj luci tehulko, tak co jak je 🙂

• alle - Jižňák je ve většině opravdu dost děsivej. Ale budiž Ti útěchou, že žádné jiné takové sídliště už v Praze není😃

• Ježiši, tady je Pražand 🤔 😃 Kdybych to byl tušil... 😃 😃 😃

• alle - skoro aby ses začla cítit méněcenná😃😃

• Sponzor fóra
  • weru: Vtipný

• Aho Terez, před chvilkou sem se najedla, tak na chvíli mi je dobře, ale to určitě zas přejde.. 😃

Tak skoro všechna sídliště sou dost hnusná! 😛 😃 ještě že na žádným nebydlím..
    Alle, sis naběhla, co? 😃

• luci a kdy jdes na tu gyndu ve stredu vid? Tak budu moc drzet palce 😉

• alle - já vim, to je moje přirozená vlastnost😃 Ale jinak mě ty tahanice - Čechy - Morava, potažmo Praha - Brno příliš netankujou. Je to spíš takovej folklór.

• Terez, jj, ve středu hned po ránu, snad dojedu, rána bejvaj nejhorší.. 🤔

• Víš Vero, existují i lidi, co si ze sebe i dokážou dělat srandu, klidně něco plácnou, i když ví, že ostatní se kvůli tomu budou naoko rozčilovat a doufají jen, že se nenajde někdo, kdo to všechno shodí a začne to rozebírat a přehnaně po hodině komentovat - tomu se možná říká zdravé sebevědomí a ne méněcennost 😃 Jinak v pohodě, nic proti 😉 Bohudíky nemám na řešení tohoto tolik času jako ty.

• holky preji pekny vecer 😃

• ja prijdu a vy nikde? 😢

• Ahoj Butt, pěkně se flákaj, co? 😃

• Brý večír 😉

• jj luci jsou na me zly 😃

jsem cetla, ze ti je ted furt blbe 😞 y to az ted, nebno i pred tim, nez jsi "to" zjistila?

ahoj sestri 🙂

• alle - to jsme se asi blbě pochopily, protože já to myslela asi jinak, než jsi to pochopila Ty. A v žádné případě to nebyla narážka ani nic podobného. tudíž jsem to asi nenapsala dost pochopitelně a jasně, protože jsem myslela, že ta věta není mnohoznačná, ale asi byla, čímž se omlouvám, vůbec jsem netušila, že to pochopíš jinak.

• Než sem to zjistila, tak mi nebylo nejlíp tak den, dva, ale teď je to čím dál tím horší.. 😛 no snad to přejde.. 🤔
    Sou to potvory, viď? 😃

• krom toho, mám dojem, že zrovna já netrpím nedůtklivostí vůči své osobě😃
    butt- ale no tak, všichni Tě tu vidíme😃

• holky, nehádejte se 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů