Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Aneb jak se u nás říká: Všecko špatný přichází od Pražáků :-D :-D :-D Tak a teď doufám, že tu žádná hrdá Pražanda není, abych nedostala na zadek :-D Ale vážně, Praha je nádherný město... v létě se tam chystáme na výlet.
Odpovědět
allegria: kdepak..to kazej v Plzni a odnáší to zbytek republiky :-D
Odpovědět
al ja se narodila a bydlela jsem do 10 let v Praze :-D
Odpovědět
Ivi: To je taky možný :-D
Odpovědět
alle - virtualne Ti davam na zadek:-D Tady je totiz taky porad hezky:-D
Odpovědět
ale hrda Prazanda nejsem neboj :-D me to nevadi tyhle veci :-D
Odpovědět
ajajajajaj :-D toho jsem se bála :-D
Odpovědět
na tebe vletime s weru :-D
Odpovědět
Tak to se budu v létě bát ... :-D Jsem jednou viděla dokument o Jižáku a straší mě to v hlavě ještě teď... Doufám, že už se to tam nějak zlepšilo... :-( přišlo mi to děsně depresivní :-(
Odpovědět
ahoj holky, tak už mám práci pro dnešek hotovou.....přítel mi dneska uvařil guláš, tak ho teď pojídám a je exkluzivní.....
Odpovědět
Profilova fotka
Něco proti Praze? ]-( :-D :-D :-D Alle, ale Praha nejsou jen sídliště! :-D
Odpovědět
ahoj taggy, dobrou chut ;-) ja ted upekla povidlovy zavin :-) ahoj luci tehulko, tak co jak je :-)
Odpovědět
Článek se načítá
alle - Jižňák je ve většině opravdu dost děsivej. Ale budiž Ti útěchou, že žádné jiné takové sídliště už v Praze není:-D
Odpovědět
Ježiši, tady je Pražand =-) :-D Kdybych to byl tušil... :-D :-D :-D
Odpovědět
alle - skoro aby ses začla cítit méněcenná:-D:-D
Odpovědět
weru: Vtipný
Odpovědět
Profilova fotka
Aho Terez, před chvilkou sem se najedla, tak na chvíli mi je dobře, ale to určitě zas přejde.. :-D Tak skoro všechna sídliště sou dost hnusná! :-p :-D ještě že na žádným nebydlím.. Alle, sis naběhla, co? :-D
Odpovědět
luci a kdy jdes na tu gyndu ve stredu vid? Tak budu moc drzet palce ;-)
Odpovědět
alle - já vim, to je moje přirozená vlastnost:-D Ale jinak mě ty tahanice - Čechy - Morava, potažmo Praha - Brno příliš netankujou. Je to spíš takovej folklór.
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, jj, ve středu hned po ránu, snad dojedu, rána bejvaj nejhorší.. =-)
Odpovědět
Víš Vero, existují i lidi, co si ze sebe i dokážou dělat srandu, klidně něco plácnou, i když ví, že ostatní se kvůli tomu budou naoko rozčilovat a doufají jen, že se nenajde někdo, kdo to všechno shodí a začne to rozebírat a přehnaně po hodině komentovat - tomu se možná říká zdravé sebevědomí a ne méněcennost :-D Jinak v pohodě, nic proti ;-) Bohudíky nemám na řešení tohoto tolik času jako ty.
Odpovědět
holky preji pekny vecer :-D
Odpovědět
ja prijdu a vy nikde? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Butt, pěkně se flákaj, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý večír ;-)
Odpovědět
jj luci jsou na me zly :-D jsem cetla, ze ti je ted furt blbe :-( y to az ted, nebno i pred tim, nez jsi "to" zjistila? ahoj sestri :-)
Odpovědět
alle - to jsme se asi blbě pochopily, protože já to myslela asi jinak, než jsi to pochopila Ty. A v žádné případě to nebyla narážka ani nic podobného. tudíž jsem to asi nenapsala dost pochopitelně a jasně, protože jsem myslela, že ta věta není mnohoznačná, ale asi byla, čímž se omlouvám, vůbec jsem netušila, že to pochopíš jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
Než sem to zjistila, tak mi nebylo nejlíp tak den, dva, ale teď je to čím dál tím horší.. :-p no snad to přejde.. =-) Sou to potvory, viď? :-D
Odpovědět
krom toho, mám dojem, že zrovna já netrpím nedůtklivostí vůči své osobě:-D butt- ale no tak, všichni Tě tu vidíme:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nehádejte se ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?