Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
weru no asi praná byla pač byly ty gatě ve skříni :-N ale byla celá a krááááásná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už vidím ten telefonát :-D butt: Verůůůůůůů pomoooooooc ztratili sme se weru: a kde stojíš but: tady u paneláááku :-D
Odpovědět
a hned jak prijedes tak musis dat vedet :-D butt...jsem mooc zvedava
Odpovědět
:-D "a co tam vidíš ještě? no...silnici?:-D:-D" doufám, žes jí ještě přežehlila:-D
Odpovědět
agu:jj presne takhle to bude vypadat :-D carcu:ale prijedu az v nedeli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co vidíš dál? Lidi :-D :-D :-D
Odpovědět
To jsou vždycky nejlepší odpovědi, když mi třeba volala mamka kde jsem, že jsem ještě nepřijela domu a já odvětila "No přece tady":-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
přece tady :-D :-D :-D :-D mě se vždy líbí otázka Jouzy "spíš?" a já mu vždy odpovím jo :-D
Odpovědět
To je jediná otázka, na kterou se nedá odpovědět pravdivě i kdyby ses přetrhla:-D
Odpovědět
Teda, pravdivě jo, ale kladně ne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D weru :-D to je fakt :-D
Odpovědět
Já si dneska koupila 100% džus - jablko a černý rybíz. a je to hrozně dobrý. Doufám, že nebudu mít z nadměrného požití střevní potíže:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
=-) weru já piju 100%džusy často a nic mi není =-) =-)
Odpovědět
agu - já smím jen 100% džusy, ostatní jsou přislazovaný a to je diabetikova smrt:-D Třeba pomerančový jsou v pohodě, ale jablkový trochu prohání. Zvlášť, když ho vypiješ litr na posezení:-D
Odpovědět
weru:se max trosku procistis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jablkový prohání :-D :-D :-D ale já piju většinou pomaranč ;-)
Odpovědět
já jsem dneska koupila ve slevě krásný hovězí plátky a zítra budeme mít steak s americkýma bramborama a salátem...aaaa, jak já se těšim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít zítra knedlo vepřo zelo :-D
Odpovědět
jeeeje, to bych si dala taky...zrovna teď mám chuť na klobásu s křenem...:-D
Odpovědět
holky nemluvte o jidle, zacla me honit mlsna :-D
Odpovědět
na co mas chut Ty, butt?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tu pojídám brambůrky a odmítám se dělit s Jouzou takže se semnou nebaví :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když už se bavíme o jídle nemáte některá dobrý recept na mazanec?? =-) loni sem pekla podle receptu z netu a nějak nám nechutnal =-)
Odpovědět
no - ono záleží ani ne tak na surovinách, jako na zpracování toho těsta. Odkud jsi ten recept měla?
Odpovědět
weru na cokoliv :-D dnes jsem nemela zadny normalni jidlo a ted mi to nejak chybi :-D jinak mi nejak stavkuje odesilani posty a nejde mi ti nic napsat :-D tak jen jsem to chtela rict, ze vam teda ten vas smich schvaluju :-D agu:ee, ale nesvadej to na recept. ze vam nechutnal :-D :-D
Odpovědět
butt - taky Ti to píše, že nebyl vložen žádný text?
Odpovědět
Profilova fotka
weru už nevím....někde z internetu.....no kouknu na MMB tam snad nějaký bude ;-) butt ]-( ]-( ne on byl vážně takový blééé :-p
Odpovědět
weru:jj presne :-( agu:no byl ble pac ty jsi nesika a basta :-D ne ze za to muze recept
Odpovědět
já bych zkusila tenhle: http://www.apetitonline.cz/recepty/10...
Odpovědět
Profilova fotka
butt :-p :-p :-p :-p weru díky x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?