Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru dekuji jesteze te mam :-D
Odpovědět
San - já ti dneska docela zpanikařila - jsem se koukla k Tobě do pasu a tam máš napsáno, že jsi měla svatbu 20.3.:-D
Odpovědět
weru to nas san tak prubezne stresuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to je jen preventivně aby jste nevyšli ze cviku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
díky, my Tě nemít...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dekuju moc...ted jsem na vas hodne vzpominala, ale nemela jsem vubec cas sem jit. tak si zitra v 11:30 vzpomente...jak se tam potim :-D
Odpovědět
Tea: Tak potit se budeš leda z toho tepla, který venku je:-D Uvidíš, že budeš překvapená, jak budeš klidná! ;-) Doufám, že sem pak dáš brzy fotky!
Odpovědět
tea:budu myslet!!a budeme se tesit na dojmy a fotecky ;-)
Odpovědět
jojo,jdu spat :-( san:ten uces je supr tea:zitra si uzi svadbicku a preju moc steticka dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
tea mám uplně husí kůži to je krásný:-)a co že nespinláš?nemůžeš dospat vid? :-) já ti tak závidím:-)a počasí máte vymodlené:-)zítra má být překrásně 25 stupnů a jasno
Odpovědět
Profilova fotka
carcul:děkuju ty už mi jdeš do hajan? :-S ;-( ;-(
Odpovědět
carcu dobrou!
Odpovědět
Článek se načítá
carcul - dobrou! san - ten účes je fakt perfektní, kde sis ho nechala dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
moje spolužačka ze základky mi ho dělala má salon a je moc šikovná-v kralupech
Odpovědět
Profilova fotka
urcite sem dam fotecky brzy. pristi tyden hned jedeme pryc, ale pak sem hned zajdu. weru : no, s kamilem jsme si rikali, ze jak se nam to podarilo zaridit, tak to proste je a ted uz si to jen uzijem i kdyby padaly trakare :-D . san : no to pocasi je uzasny. vazne jak na objednavku. ale unavena uz docela jsem. jdu do hajan at zitra nevypadam jak suva :-N . a jak to, ze ty tam nemas zadne fotky?
Odpovědět
takovy spoluzacky se hodi :-D
Odpovědět
butt - s těma bankomatama - sekla jsem se, on není přímo ve vestibulu Hlavního nádraží, ale směrem na Václavák, což je trochu z ruky...
Odpovědět
Profilova fotka
nemám protože budu mít svatbičku až 26.6.2009:-)))skáče mi tam blbé datum:-)
Odpovědět
No nic, já se s vámi taky loučím, muž se mi vrátil ze šichty:-D Dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
butt to jo takový se hoděj:-) jakej bankoš?
Odpovědět
weru:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ok, tak ja se s tim nejak smirim :-D a preji dobrou noc ;-)
Odpovědět
san jedu do prahy a jsem bez penez vis? :-D a v brne nebudu mit cas si vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha no tak na nádraží jedeš na hlavák ne?
Odpovědět
butt - mrkni na ceskasporitelna.cz - mas tam seznam bankomatu. Tak se mrkni, ktery mas po ceste:-) uz beziiim...
Odpovědět
Profilova fotka
weru dobrou:-) butt a kam jedeš pak?vím že jeden byl na hlaváku a další je na hoře na Václaváku nad mc donaldem a pak dole u bývaleho krone a nebo ve Vodičkový :-D
Odpovědět
weru jenze ja se v pze nevyznam :-D tak to mi moc nepomuze :-D san jj asi jo :-) je vidis ted koukam, ze ty jsi taky z prahy :-D
Odpovědět
san:to ja jeste nevim kam jdu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
utikam do hajan, dobrou noc!
Odpovědět
To všechny ještě chrápou? :-D Já vstala ve 4 a už neusnula, tak koukám na filmy :-D
Odpovědět
Cau Ivi, já vstala v šest a překládám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?