Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu...a krasny vid...uz mas vybrano??a jakej??
Odpovědět
Profilova fotka
carcul my chceme něco do 25tis ;-)
Odpovědět
Já jsem taky pohořela :-N . Vidím to nakonec na nějaký sportovní vozidlo s nafukovacíma pneumatikama, ve kterým budem mimi od mala vláčet po výletech... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul právě že vybráno ještě nemáme :-N pač se nám jich líbí tolik že se nemůžeme rozhodnout a anvíc než se nám zadaří tak buduou zase jiný =-)
Odpovědět
Asi tak do dvacítky se dá vybrat něco slušnýho...
Odpovědět
Profilova fotka
all no tak nějak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my to máme ještě těžší pač na kočárek co bude musí jít přidělat autosedačka maxi cosi což málo který kočárek má ]-( ale zatím máme vybraného jako favorita ABC Design 3 Tec
Odpovědět
no ale slintam furt nebo jaky delaj nadherny veci na ty maly deticky...chjo..jsem zvedava jestli si budem muset pockat nebo se zadari hned
Odpovědět
Profilova fotka
carcul přála bych vám aby se zadařilo hned pač to čekání je fakt zoufalé |-|
Odpovědět
agu??a proc tam musi jit pridelat??
Odpovědět
Profilova fotka
pač chceme autosedačku (vajíčko) jedině maxi cosi ;-)
Odpovědět
aha..takze vlastne to pak budes mit jednoduchy -mas vybrano uz ted
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
carcul jj vybráno už máme jen nám chybí ta náplň :-D :-N
Odpovědět
a proc zrovna tu??
Odpovědět
Profilova fotka
carcul co myslíš? tu autosedačku? =-) protože dopadla jako jedna z nejlepších v testech x-)
Odpovědět
rikam ta prijde po svatbe :-D :-D uvidis ze jo...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no snad jo :-D
Odpovědět
jo???takdobre ze to vim..jak koukam pak si k tobe prijdu pro rady,agu
Odpovědět
Profilova fotka
carccul :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klidně přijdi když budu vědět poradím 8-) :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
jo agu..beres vitaminy??
Odpovědět
Profilova fotka
já beru zatím jen kyselinu listovou ;-) pak až budu těhu tak sem přemýšlela nad mamavitem
Odpovědět
ja ted byla na gynde a dala mi vitaminky-ma to zvyseny mnozstvi kys.listove a jeste dulezity vitaminy k tomu
Odpovědět
Profilova fotka
ke kyselině listové se musí brát B12 ;-) jinak nefunguje
Odpovědět
no todle je jeden prasecek.....musela bych se jit juknout co tam vse je..vim ze je tam vetsi davka ty kys.lis..a ete neco..... a nechala by sis pichnout epidural nebo bys to zkusila bez
Odpovědět
Profilova fotka
car já chci rodit bez epi ;-) chtěla sem i darovat pupečníkovou krev ale bohužel tady u nás na to nejsou zařízení :-(
Odpovědět
ja myslim ze je to taky lepsi..a docela se mi libi tan porod ve vode ale nic moc o tom nevim
Odpovědět
Profilova fotka
:-) porod do vody sem viděla na videu ;-) celkem mazec ale zse i když porodnice na to sou zařízený tak většinou nechtějí rodit do vody:-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?