Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
iwci - vesnicanky - ty vidi az do zaludku:-D:-D
Odpovědět
to je pravda weru :-D ja myslim, ze my budeme spat :-D hotovyho mame snad temer vsechno :-) potrebuju jen dodelat jmenovky, doobjednat dekorace na stul, ktere jsem konecne vybrala a snad mame vse :-) kluci (Pavel s tatkou) se chystaji delat pergolu a shanime vojensky stan, kdyby lilo :-)
Odpovědět
co do žaludku - hlavně do dělohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwi no u mě to chce mega fantazii pač já sem štíhlí jak opuchlá nit takže by to na mě šlo vidět fakt fest :-N jen nevím kde to nabraly no =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako vy si z toho děláte legraci ale ty drbny říkaly že známá je těhotná a ta se tomu jen smála a do měsíce fakt byla =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
agua: to víš....nebylo o čem kecat, svoje nemoci už vyčerpaly a pak uviděly tebe... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwi no :-D :-D :-D já vždy milovala když sem šla a za oknama nenápadně hlavy za záclonou :-D a myslely si že nejdou vidět :-D
Odpovědět
no vidis, tak ta zaclona jim asi zkreslila rozhled na Tvoje bricho:-D Terez - no abys pak nezjistila, ze hotovy uz mas vsechno, ale hotova jsi zaroven i Ty:-D
Odpovědět
aqua: tak si to břicho jeden den vycpi, ať mají radost :D
Odpovědět
Profilova fotka
weru můžeš mi říct co se dá zkreslit na tohle břichu http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-o :-D
Odpovědět
...a druhej den jdi zase normalne a pak si ho zas vycpi. Aby mely na mesic o cem mluvit:-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwi weru a přivodím jím tím srdeční záchvat ne? =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
weru to je mozny :-D :-D
Odpovědět
no aspoň pak budou moct zase kafrat o nemocech a záchvatech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) =-) =-) a nebo už fakt budu středem jejich pomluv jen já :-N :-D
Odpovědět
ahoj holky :-D
Odpovědět
agu:z toho si nic nedelej-tehotna jsem taky udajne byla-v dobach kdy jsem jeste s nikym nespala-na zakladce..a jelikoz kamarad umrel na rakovinu-zaclo to na stehenni kosti a ja sla v ty dobe na operaci s kolenem tak se rikalo ze ji mam taky kdyz jsem mela berle...lidi jsou fakt zly..jen je smutny ze vlastni segra se te nezepta,jak to fakt je... jo ukecalas jouzu??
Odpovědět
Ahoj holky :-D Koukám, že se tu řešily pomluvy... Tak o tom bych mohla vyprávět hodiny - bydlet na vesnici na jižní Moravě má skvělé výhody, ale i nevýhody... Drbny :-D Zrovna naše family je docela blbej objekt :-D Tak nějak není moc co pomlouvat (nic pikantního, nevěry, rozvody, chlast, násilí atd) a tak jsem momentálně nejspíš terčem já, protože TO PANI PŘECE V DNEŠNI DOBĚ NENÍ NORMÁLNÍ ABY SE TA JEJICH MLADÁ VDÁVALA JEŠTĚ NA ŠKOLE. JA BAŽE, TA UŽ BUDE V KOSTELE NA ROZSYPÁNÍ :-D
Odpovědět
Klasika :-D
Odpovědět
ono nezbývá nic jinýho, než tyhle věci brát s nadhledem a humorem. Když na nich není nic pravdy, tak co se s nima trápit...
Odpovědět
Profilova fotka
agu jj říkala sem mu to a říkal že klidně že po těch pomluvách se klidně vezmem tajně :-N tak ještě nějak ukecat to letadlo a bude :-D :-D :-D all njn morava se nezapře ]-( ]-( tam se snad ty drbny školí už ve škole co? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda carcul ne agu :-D
Odpovědět
Zajímavý je, že tyhle sůvy mají tak spadeno na těhotný nevěsty... ;-) Zamrzly sto let za opicema :-) Já bych byla klidně těhu hned, na mimi se těším a vdávala bych se s bříškem naprosto v pohodě.
Odpovědět
Vy máte na Moravě vysokou drbárenskou?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
all já nevím ale co jim tak moc vadí když dřív holka co nebyla v 18 vdaná byla divná a hned měla děti tak nevím proč dnes sou o tomhle takový předsudky =-) =-) =-) taky se na mimi moc těšíme bohužel nějak se mu k nám nechce :-(
Odpovědět
Agua : Jo, tady si každej vidí až do huby :-D Hrozný, nic se neutají... Ale neměnila bych, je to tady nádherný... Ony ty naše moravský babky v podstatě nejsou zlý, ale nemaj co na práci a jsou zvědavý... Horší jsou závistiví lidi a to nesouvisí z věkem. Tahle lidovecká jihomoravská "milice" :-) už stejně vymírá...
Odpovědět
Profilova fotka
weru no jasně 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Weru: Jako! :-D Sii tady Moraváky už kdesi pomlouvala - si to pamatuju!!! :-D
Odpovědět
agu:letadlo ete doladis..a libil se mu napad??jestli si mu ukazovala obrazky ty cestovky
Odpovědět
Profilova fotka
nápad se mu líbil a ještě obrázky sem mu neukazovala ale poslala jsem mu odkaz na tvoje albíko :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?