Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tea:ja si myslim, ze chlap maji na holkach kozacky radi ;-) kdyz nad tom tak premyslim, tak sskoda ze se vdavam v srpnu :-D holky ja zas utikam neco delat :-D tak se tady mejte krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, to přijde časem...kráva, prase, kůň..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond, jj su, za chvilu uz bude mit malej rok... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-p blondy :-p nene nepřijde nemá se kdo o to starat... :-N navíc ten smrad :-x 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
aqua, aha, tak ja bych chtela aj ty hospodarsky...kravu, slepice, kraliky, kozu... :-D a tech deti aspon 5 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) maji :-D tak to tě obdivuju x-) x-) v dnešní době hospodářská zvířata...... =-) já bych chtěla takovou tu mini kozu co bývá v zoo ale Jouza nechce ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, já bych to snad ani nechtěla. Ta práce s tim....to aby člověk celej den nedělal nic jinýho.... Majo, tak jestli si tohle někdy pořídíš, nudit se rozhodně nebudeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aqua, kdyz na ne bude misto a prachy, klidne se naucim je podojit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maji no ale rozluč se s dovolenou, volnem, nemocí...... =-) zvířata musíš nakrmit 2x denně + jim vyklidit hnůj =-) musíš mít louky na seno pro dobytek :-N ......nechtěla bych to ani zadarmo :-. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
slepice ještě pochopím ty nejsou náročný :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aqua, pokud to dopadne tak, jak planujeme, louky nejsou problem...o dovolene pohlida soused, a na co jsme dva, ze jo? hnuj mi nevadi a Martin je zvyklej ho tahat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky du si vam postezovat :-D litujte me :-D jsem mela sraz se dvema lidma o pul desate a oni porad nikde a mobily na ne nemam :-D tak jsem asi debilka a popletla to a dneska jsme ten sraz nemeli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Majo, přála bych Ti to tak, jak si to předsavuješ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt, lituju te :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, ja jsem tak hrozne zhyckana...ja nejenom ze bych nechtela zadny takovyhle zvirectvo za zadnou cenu ale ja bych nechtela bydlet ani na vesnici...to pohodli mestskeho zivota... majo ...kupu deti taky chapu :-) . a tak strasne me mrzi, ze v dnesni dobe je vsechno hrozne moc o penezich ;-( ...chtela bych deti 3, ale v dnesni dobe jsou i 2 luxus... ;-( . jinak gratuluju k malemu :-) , jak se jmenuje? takze ted bydlite jeste v ostrave... (kdyz ty jsi z olomouce a on z vysociny??)... jo a proc se berete az ted? - nechtelo se vam? nebo kvuli penizkum?
Odpovědět
Profilova fotka
maji mě taky hnůj nevadí sem z vesnice že :-D :-D :-D :-D :-D ale prostě na to ani nemáme čas při práci a ani náladu :-N Jouza si toho užil dost když byl mladej ..... njn Sedlák :-D butt lituju tě a vím jak ti je pač se mi jednou stalo to samé :-D :-D :-D jinak děti bych chtěla dvě x-) ale budeme rádi i za jedno |-|
Odpovědět
maja:dekuji :-D hej ale ja nevim co mam delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tea, chteli jsme se prvni vzit, ale pak jsme se najednou rozhodli, ze chceme mimi a ono se zadarilo vicemene na poprve... :-D takze byla svatba odlozena na dobu kdy uz budu zase trochu ve forme...budeme mit dost velkou svatbu, tak at to nejak ustojim :-D a pak se vrhnem prdolkovi na sourozence... :-D jo a jmenuje se Tobiáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď bydlím ve městě, ale celý život jsem bydlela na vesnici a hned bych se tam vrátila....A jednou se na vesnici odstěhujeme, to chceme oba s přítelem.
Odpovědět
Profilova fotka
aqua, :-D :-D :-D butt a nemuzes se s nema nejak spojit a zjistit kde se stala chyba? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt a ty nevíš, kdy máte mít ten sraz?
Odpovědět
sestri:vis ja mela za to, ze vim, cekam tady na ne :-D ale ze tady nejsou, tak usuzuju, ze jsem neco popletla, ale vubec nevim co :-D maja:prave ze nemuzu :-D mam na ne akorat maily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt->nebo si poletla místo :-N
Odpovědět
blondy:no prave asi jo...ale ja fakt nevim, kdy jinde bychom ten sraz mohli mit :-D domluva byla o pul desate ve studovne..zadna jina studovna tady neni a ja rady jsem od deviti :-D ale uz vas nepridum svou demenci :-D potrebovala jsem se vypovidat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, napiš jim mail a budeš vědět na čem jsi. Třeba zapomněli ONI :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně sveď to na ně 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
maily uz pisu :-D blby je, z eten ukol, co jsme meli delat celkem hori.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
=-) :-D =-) tož ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?