Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja dnes zase jedu do skoly,ale az odpo. tak premyslim, jestli mam jet zase autem, nebo vlakem...kdyz ja jsem taaak lina.. :-D :-N ... a skoromuz mi dnes odjizdi na vikend pryc, tak budu samotinka ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já myslela, že půjdeš domu třeba za půl hodiny :-N :-D
Odpovědět
sestri to by se mi libilo :-D tea a kampak jede? to by mi taky bylo smutno :-( a jed autem, ja jsem taky lina dneska :-D ja jsem lina kazdej den v posledni dobe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tery a co delas za skolu?
Odpovědět
Profilova fotka
Teo a kam jede? Můj přítel (Kuba), byl teď na 2 dny služebně na Slovensku, dneska se vrátí. A zítra je v práci :-|
Odpovědět
obchodku, prestupovala jsem takze je mi 20 a teprve maturuju :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terezka maturantka :-D
Odpovědět
už jen 2 měsíce a snad to bude za mnou :-D doufam =-) :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě!!! ;-)
Odpovědět
;-) snad jo :-) tak ja padim holky, zatim se mejte fajn, musim jit neco delat :-| ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím pááá ;-)
Odpovědět
blond: zrovna se chystám ke skoku do postele..Jenom jsem sem nakoukla..Tak papá, přeju pěkný pátek třináctého ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ele : krasne spinkani :-) . kamil tady taky chrupe po nocni (tady za mymi zady-mame pc v loznici).... tak uz nevim jak potiseji si mam psat, abych mu tady nebouchala mezernikem :-D :-D terezko, to zvladnes! urco, neboj se toho :-) . sestricka: jede do prahy, bude spat u brachy a svagrovy...maji taborovy sraz - jeho bracha s manzelkou poradaji letni tabory a on tam taky jezdi jako vedouci. zboznuje to...to je pro nej nejkrasnejsich 14 dni v roce...az nekdy zarlim... :-N |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, myslim, ze uz jsem tu kdysi byla, ale vubec si tim nejsu jista....takze....muzu k vam? :-D teda jestli jeste 22 let je dost malo na nejmladsi nevestu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha. Tak mu to dopřej, když z toho má takovou radost x-) A nemůžeš jet s ním? Měli byste hezký výlet ;-) El, dobrou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja : :-) :-) ... ahojky jasne ze muzes k nam...jsi naprosto v norme. to jasem tady nejstarsi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čus holky :-) stáváte nějak brzo ne :-p :-D :-D :-D já nemusím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teo kolik Ti je? Majo ahoj :-) Mě bude za měsíc 22 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...a hlavne bys k nam mohla treba i ve 30... :-D ;-) sestricka : no, nemuzu...je to takovy jejich... nebo jako mohla bych...ale myslim, ze o to nestoji ani oni, ani kamca, ani ja... (jako nemyslim nestoji ve spatnym slova smyslu) ale s nima na ty tabory nejezdim, nemam s nimi spolecne zazitky v tomhle smeru a hlavne oni budou zase resit a planovat (krom povidani, vyleteni a chlasnani... :-S ) na dalsi tabor...
Odpovědět
Profilova fotka
Agu my nejsme jako Ty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D sem si jenom chtěla rejpnout :-D :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teo to chápu, je to jen pro ně :-) Asi by ses tam nudila, viť?
Odpovědět
Profilova fotka
Agu :-D Já vím ;-) Co oznámko?
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, odkud jsi? Koukám, že se vdáváš na Kačině :-) Já v Hoře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee, tak diky za mile privitani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blondy oznámko sem včera nenašla podle mých představ ale šaty a prstýnky jo :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maji ty chodíš i na MK že? myslím že si mi doporučovala gyn.v olmiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký šaty a jaká prstýnky? Šup fotky nebo odakzy!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aqua:jj, chodim. Taky si te pamatuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mmt hodím ti obrázky do alba :-D když mě tak prosíš no :-D =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?