Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360

Líbí se mi to

• tak ja dnes zase jedu do skoly,ale az odpo. tak premyslim, jestli mam jet zase autem, nebo vlakem...kdyz ja jsem taaak lina.. 😃 😬 ... a skoromuz mi dnes odjizdi na vikend pryc, tak budu samotinka 😠

• Aha, já myslela, že půjdeš domu třeba za půl hodiny 😬 😃

• sestri to by se mi libilo 😃
    tea a kampak jede? to by mi taky bylo smutno 😞 a jed autem, ja jsem taky lina dneska 😃 ja jsem lina kazdej den v posledni dobe 😃

• Sponzor fóra
  • tery a co delas za skolu?

• Teo a kam jede? Můj přítel (Kuba), byl teď na 2 dny služebně na Slovensku, dneska se vrátí. A zítra je v práci 😐

• obchodku, prestupovala jsem takze je mi 20 a teprve maturuju 😐 🙂

• Terezka maturantka 😃

• už jen 2 měsíce a snad to bude za mnou 😃 doufam 🤔 😬 😞

• Určitě!!! 😉

• 😉 snad jo 🙂 tak ja padim holky, zatim se mejte fajn, musim jit neco delat 😐 ahojky

• Zatím pááá 😉

• blond: zrovna se chystám ke skoku do postele..Jenom jsem sem nakoukla..Tak papá, přeju pěkný pátek třináctého 😉

• ele : krasne spinkani 🙂 . kamil tady taky chrupe po nocni (tady za mymi zady-mame pc v loznici).... tak uz nevim jak potiseji si mam psat, abych mu tady nebouchala mezernikem 😃 😃

terezko, to zvladnes! urco, neboj se toho 🙂 .

sestricka: jede do prahy, bude spat u brachy a svagrovy...maji taborovy sraz - jeho bracha s manzelkou poradaji letni tabory a on tam taky jezdi jako vedouci. zboznuje to...to je pro nej nejkrasnejsich 14 dni v roce...az nekdy zarlim... 😬 😴 😴

• ahojte, myslim, ze uz jsem tu kdysi byla, ale vubec si tim nejsu jista....takze....muzu k vam? 😃 teda jestli jeste 22 let je dost malo na nejmladsi nevestu 😃 😃

• Aha. Tak mu to dopřej, když z toho má takovou radost 😵 A nemůžeš jet s ním? Měli byste hezký výlet 😉
    El, dobrou! 🙂

• Sponzor fóra
  • maja : 🙂 🙂 ... ahojky
    jasne ze muzes k nam...jsi naprosto v norme. to jasem tady nejstarsi 😃 😃

• Čus holky 🙂
    stáváte nějak brzo ne 😛 😃 😃 😃 já nemusím 😃 😃 😃

• Teo kolik Ti je?
    Majo ahoj 🙂 Mě bude za měsíc 22 😉

• ...a hlavne bys k nam mohla treba i ve 30... 😃 😉

sestricka : no, nemuzu...je to takovy jejich... nebo jako mohla bych...ale myslim, ze o to nestoji ani oni, ani kamca, ani ja... (jako nemyslim nestoji ve spatnym slova smyslu) ale s nima na ty tabory nejezdim, nemam s nimi spolecne zazitky v tomhle smeru a hlavne oni budou zase resit a planovat (krom povidani, vyleteni a chlasnani... 😒 ) na dalsi tabor...

• Agu my nejsme jako Ty 😃 😃

• blondy 😛 😛 😛 😃 😃 😃 😃 😃 sem si jenom chtěla rejpnout 😃 😛 😃

• Teo to chápu, je to jen pro ně 🙂 Asi by ses tam nudila, viť?

• Agu 😃 Já vím 😉 Co oznámko?

• Majo, odkud jsi? Koukám, že se vdáváš na Kačině 🙂 Já v Hoře 😵

• jee, tak diky za mile privitani 🙂

• Blondy oznámko sem včera nenašla podle mých představ ale šaty a prstýnky jo 😃 😎

• Maji ty chodíš i na MK že? myslím že si mi doporučovala gyn.v olmiku 😉

• Jaký šaty a jaká prstýnky? Šup fotky nebo odakzy!!!!!!!! 😃

• aqua:jj, chodim. Taky si te pamatuju 🙂

• tak mmt hodím ti obrázky do alba 😃 když mě tak prosíš no 😃 🤔

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář