Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to znám, taky jsem nenašla to pravý, tak jsem si ho raději vymysleli :-N Já zase sháním zelenou organzu, ale vůbec nevím jaký odstín. A taky chci, aby mě to vyšlo co nejlevněji. =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě potřebuji tu zelenou jakou máš těch kytiček na oznámení ;-) :-N a taky budeme mít svíčky a svícínky z Ikei :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmt jdu vytřít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to děs...kdyby měli od jedný barvy jeden odstín, hned by to bylo jednodušší, ale on nééééé :-N x-) Tak ať se to blejská, zkontroluju to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N dostala sem nadaný od Jouzy že se mám šetřit a rval mi to z ruky ]-( ale já sem se nedala ]-( :-D :-N neumírám že...tak můžu taky něco dělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu. Měla by si dělat to, na co se cejtíš. ;-) Sama bys měla vědět, co si můžeš dovolit ;-) Asi se bojí, aby si mu do svatby neumřela :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-N to bych takovou radost tchýni neudělala ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak radši nic nedělej a lenoš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-N bych se užrala nic nedělat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Vzpomeň si na starý časy, a poslouhej Jouzu ;-) Vytírat budeš ještě milionkrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt vytírat budu třeba do konce života 8-) ale stejně už mám vytřeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To byl fofr =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tož jen ložnici a schody a to mám hned ;-) zbytek sem vytřeba už dopo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
njn 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevíš nějakou ww s sv.oznámeními? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zkus si ve vyhledávači napsat svatební oznámení, něco Ti vyjede, takhle jsem hledala já. Nějakou konkrétní nevim |-| Agu musím letět něco zařídit, zatím pá ;-) A kdo hledá, najde x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pá já jdu hledat ;-)
Odpovědět
ahojky holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terz ahoj ;-)
Odpovědět
nazdar sůvy:-D agua - a co hledáš?
Odpovědět
Profilova fotka
weru hledám sv oznámení ale nějaké netradiční ale v zelené barvě docela problém :-S
Odpovědět
Hm, netradiční:-) To je myslim takový nejčastější popis představ:-D A s fotkama nebo bez?
Odpovědět
ahojky agu ;-) no nazdar weru :-D :-D agu ja nevim jestli to je zrovna netradicnim, ale my ho mame ze svatebniatelier.cz mrkni tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene fotky ne :-N 8-) ty tam nechceme....ale chtěla bych otevírací a mašlí ;-) něco jak máš to červený s těma srdíčkama a bílou mašlí ale prostě v zelené :-)
Odpovědět
chteli jsme taky trosicku netradicnejsi, zadny zlaty pismo a romantiku :-D takze mame jedny z tech kreslenych panacku a vypada to hezky moc uz ho mame dom :-)
Odpovědět
aha tak to neni ono co bys chtela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panáčci se mi líbí ale ty chceme až na oznámení že sme se oddali (pro ty co o svatbě nebudou vědět) :-)
Odpovědět
agua - no to by se dalo vyrobit ;-) Já jsem zatížená na takovou tu tmavší zelenou - je k ní krásná pak smetanová a bílá v kontrastu. Terezka - a jaktoze to svoje jeste nams v albu, hm? Bojis se verejneho pranyrovani?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my právě chceme takovou tu sv zelenou :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?