Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • weru nn mela jsem ho tam, ale nekdo mi ho smazal kdo asi 😠 a duvod? pry tam byl napis firmy

• jakoze takovou tu do hraskova? Ta je takova jemnejsi. Pravda, ze ke svatbe se hodi vic. Ted jsem byla nakupovat v Grandpapiru a to sem si dala do tela - bylo tam takovych DRUHU...

• Terezka: jeeezkovy brejle, to snad ne... a nemaji ho tam na tech strankach? Ze bys sem dala odkaz? Ten si klidne smazat muzou🙂

• Sponzor fóra
  • weru jj takovou tu hráškovou 😵 Jouza k ní má i osobní důvody 😛 😃

• agua - no tak když to jsou osobní důvody, tak city se nesmějí lámat😃

• weru tak tak 😎 😃

• mě se líbí tohle ale zase je jen rudá http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznameni/nahled/3066/

• weru hodim ti to na mail kdyz mi ho das do IP 😉

• holky, viděly jste už psa, kterej se potí?😃
    agua - tohle je nádherý. Ruční papír je vůbec hrozně pěknej materiál. A s lýkem dohromady...to je pastva pro oko🙂 Akorát ta cena je teda více než hustá 😐

• weru no cena je "trošku" větší 😬 😃 ale zase za tu nádheru no..... 😬

psů máme dost ale ani jeden se nepotí 🤔

• weru mas to tam 😃

• agua -no tak v tom případě mám doma raritu😃 Ona se potí furt. Já věděla, že je trochu vadná, ale tohle už je teda opravdu do očí bijící😃 Tak jestli nebudete chtít mít nějakých 100 oznámení, tak ta cena by se dala celkem skousnout.
    terezka - jojo, už jsem koukla, díky🙂 Je to pěkný, osobitý! Taky jsme nechtěli zlato a holubičky🙂

• 😃 vadná 😃 😃 náš pes lozí po střeše 😃 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2364348&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F a následující foto taky 😃

• agua - a to on ma nejakou uchylku pro vyssi vrstvy?😃 Nase Liza kdyz se v lete nikdo nediva, vleze vzdycky na okraj bazenu a chodi po nem tak dlouho, dokud tam nespadne. My jsme si nejakou dobu lamali hlavu nad tim, jak je mozny, ze v pravidelnych intervalech pribiha domu cela mokra. No ale aspon se nezpotila😃😃

• weru netuším...ale ona vždy vylezla nahoru a obešla celej dvůr po střeše a čuměla na sousedovic psa 🤔 😃 a jednou se tam honila s veverkou 😬 jenže veverka skočila ze střechy na smrk a ona za ní chtěla skočit taky 😬 😃

• Sponzor fóra
  • Ta teda závratí fakt netrpí😃 V domě rodičů je jednookno, které vede na ulici a nevím proč mají zdejší obyvatelé pocit, že do něj musí koukat. Tak jsme tam začali Lízu posazovat na parapet. Nejenže je nadšená, že vidí ven, ale ty zděšený úskoky kolemjdoucích, kteří se do toho okna koukají stojí za to😃

• 😃 😃 😃 😃 Lady taky ráda sedí v okně 😎 a čumí ven.....a hrdinka vždy když někdo projde tak štěká ale když ji pustíme ven tak nééé ona ani neblafne 😠 😃

• Asi tak. Hrdinka za všechny prachy😃 Výstavní je to ve chvíli, kdy je na procházce, někde zaštěká větší pes a ona se střemhlav rozběhne a utíká, dokud jí něco/ někdo nezastaví. Já se někdy tak stydim😃

• 😃 😃 😃 nemáš naši psici?? 😃 😃 😃 to je uplně to samý 😃 😃 😃 😃

nebo mě žejrá že když sme venku tak musí (prostě MUSÍ) vyšlapat všechny kaluže a bláta 😠 😠 😠 😠 pak jdeme domů jak největší prasata 😠 🤔 😬

• ...z každý si lízne a po příchodu domů skočí rovnou na gauč😃 Jojo, jsou to prostě troubové😃 Na chvíli mizim, anžto se přesunuju z jednoho obydlí do druhého🙂 Tak zatim!

• 😉

• holky jedny ukecany 😃 dneska nedocitam 🙂

• ahojky butt 🙂

• 😃 jak se mame?

• Cau butt!
    Terezka - kam ses odpoledne zdejchla, Ty partyzáne?😃

• weru:ahojky 😃 nekoukala ses nahodou po tom serialu? 😃

• fajne 🙂 co ty?
    weru ja mela pak moc prace do skoly tak jsem na vas nejak zabudla, priznavam se bez muceni 😃

• butt - jak jsi na tom se stahovanim?

• čau holkýý 🙂 Tak po delší době zas tu 🙂 A žádný změny, šetřím na šaty 😉
    butt: jaký seriál sháníš? Já jsem seriálový maniak .-D

• ahoj holky,jak se máte?jsem včera poslala něco z bakalářky svýmu vedoucímu,tak jsem zvědavá,jak to dopadne.zítra jedeme s milým na ten víkend,takže tady nebudu,tak nezlobte 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů