Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt - Ty nemas rada zivot, ze jo?:-D terezka - nepravidelnost nevadi. Vadi jen lenost:-D
Odpovědět
tery:ja prave jak mam ten cyklus pravidelnej, tak by to mohlo byt dobry :-) uvidime :-) no a i kdybych se sekla, tak co, ze... :-p treisi:to nepreziju :-D jen mi rekni pls, esi to bylo z ha, nebo jinych hormonu :-)
Odpovědět
Teda devcata, vy ste kozy zvedavy....A Treisi fakt nam to nereknes?:-D:-d
Odpovědět
weru tak ja se do toho ponorim :-D butt presne, nic by se nedelo :-D
Odpovědět
bylo to tím,že jak mi vzali vaječník tak mi klesala hladina ženských hormonů a zbytek povím jindy
Odpovědět
weru:ne :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
terez - kdyz by Ti mimco nevadilo, tak se snese i ta lenost:-D
Odpovědět
weru ok :-D mne by urcite nevadilo :-D naopak :-)
Odpovědět
holky padim, krasne se s vama povida jako vzdy ;-) ale rano vstavam v pul 6 :-( tak se mejte hezky a dobrou :-)
Odpovědět
tak v tom pripadku to spis doporucuju, protoze aspon vis, kdy je nejvyssi pravdepodobnost otehotneni a kdy mas plasit s tehotenskym testem:-D
Odpovědět
a co mám říkat já ? Vstávám o hodinu dřív :-D
Odpovědět
terez - vyhralas soutez o nejvetsiho slabocha:-D
Odpovědět
Článek se načítá
vidis? A Treisi si nestezuje! To je panecku sportovec!:-D
Odpovědět
weru tak fajne, detailneji mi to popises :-) :-D treisi soucitim s tebou nesnasim vstavani ]-( weru ja vim, priznavam se dobrovolne a bez boje jsem tuha :-D papa
Odpovědět
weru ale treisi je na nas zla :-D
Odpovědět
terez - je dobre, ze jsi k sobe tak uprimna:-D s popisama nevim, ja vzdycky vynikala v tom, ze kdyz jsem se snazila neco vysvetlit, tak to tou snahou vetsinou i koncilo:-D Dobrou noc:-)
Odpovědět
butt - neboj, jak Te znam, tak ji to urcite vratis:-D
Odpovědět
butt: kdyby jsi věděla o co jde tak by jsi to taky radši neventilovala na netu :-( ;-(
Odpovědět
Taky musim jit. Manzel ma novy dil 24 hodin a ja se musim jit koukat tez, protoze pak bych nemela dorovnanou serialovou gramotnost:-D
Odpovědět
jud se koupat a pak spát...dobrou
Odpovědět
*jdu
Odpovědět
treisi:ja si delam srandu ;-) promin ;-) tak dobroute holky!!!!! weru:nemate nahodou jiste pane ministre (premiere) nutne to potrebuju do skoly a nemuzu sehnat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, dneska to balíte tak brzo? :-D jindy to krafete do 2 do rána.. :-D Já taky půjdu, ať vstanu, i když už je to mnohem lepší, jak je dřív světlo.. ;-) Za tmy vstávat nemůžu.. :-x
Odpovědět
do kdy to potrebujes?
Odpovědět
weru to byl dotaz na me?abych to stihla do zkouskovyho cely videt :-D
Odpovědět
luci:dobrou noc!!!!
Odpovědět
Luc - obcas me prepadne neodolatelna touha byt rozumna:-D butt -Zkusim se Ti po tom mrknout a zitra dam vedet:-) Dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
viděly ste, jak to mám krásně barevný? :-D jak kanárek.. :-D no radši půjdu do tý postele.. :-N
Odpovědět
weru byla bych ti moc vdecna ;-) vubec se mi to nedari sehnat :-( dobrou!!
Odpovědět
luci:dobrou kanarku :-D taky uz jdu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?