Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Pa pa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kam jdeš butt:-) :-D :-D :-D :-D :-D jestli půjdeš tak s tebou nemluvím :-D :-D :-D :-D :-D né promin měla jsem toho ted hodně ...šílený...hlavně v práci tam je kolotoč ted ]-( Já se polepším:-) Ahoj holky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky san :-)
Odpovědět
san: ty máš za týden svatbu.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj,taky na to koukám,strašně to letí
Odpovědět
Profilova fotka
Nene holky nemá:-)))))))mě tam pořád skáče blbý datum:-)svatbu mám v červnu :-D :-D :-D ale letí to :-D :-D :-D Jak se máte holky :-D :-D Musela jsem se ukázat aby jste se semnou nepřestali bavit že na vás kašlu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
až v červnu, aha.....to je zvláštní, že to tam máš špatně....já už se těšila na fotky a zážitky ze svatby....
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak,my se s Tebou budem bavit pořád :-) jinak si podáme ruku,protože já budu taky pak patřit mezi červnový,ale v jiným roce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím,ale psala jsem to už .... :-D :-D :-D mi dáváte hollky :-D já se vždycky ráno vzbudím a zhrůzou zjištuju co všechno musím nakoupit a zařídit a pak letím do práce a vyflusaná dolítnu domu mrknu sem a tady se dozvím že mám za týden svatbu..normálně jsem se fakt zarazila jestli to je nebo neni pravda :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
sandule: tak to je fakt dobrý..... :-D my jsme právě dneska řešili barvu svatby, chtěli jsme původně oranžovou, pak zelenou a nakonec asi bude červená....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holčičky! Tak koukám, že jste včera pěkně ponocovali :-) To já usnula už v půl 9 u telky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... tady se v noci povida a povida...a pak tu rano nikdo neni... :-D :-D :-D Cauky sestricko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teo, přesně tak :-) Já tady můžu bý jenom když jsem v práci a pak na chvíli doma, ale pak přijede přítel a na PC pracuje, takže mám smolíčka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj jasne...ale tady je ve vsedni den daleko vetsi srumec nez o vikendu...ale dnes je tu nejak mrtvo...
Odpovědět
ahoj holky....
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) ...dalsi dobra dusicka... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ja jsem se konecne dostala k tomu, abych stahla to kvantum fotek do albicek...tak je tam obnova velika... ;-) ;-) ...ale jeste tam nemam ten uces a liceni...to tam dam az potom - ted jedeme na tu matriku...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Teo krásný šatičky, mooooc slušííííí x-) A ty jmenovky jsou moje :-D Budše dělat podobný? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-)
Odpovědět
sestřičko, jsi tady sama? :-) já začnu vyrábět jmenovky a tady tyto detaily asi v dubnu, květnu, už se těším....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jsem. Jako vždycky 8-( Se to sem nahrne až večír, no :-N Jo? Mě to moc bavilo x-)
Odpovědět
san:jeeeeeeeeee ty zijes :-D to je dobre ;-) tea:hned se ti jdu do alba mrknout ;-)
Odpovědět
tea:prohlidnuto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj... sestricka : jee, dekuju... :-) ...to se tak hezky posloucha...ani jsem nemyslela, ze to nekdo bude hodnotit verejne :-D :-D ...diky ze jste se koukly. jo ty jmenovky faaakt?? :-D.... tak to se omlouvam za kopii, stahla jsem si ten obrazek uz davno a uz jsem nevedela :-N. Hrozne se mi libi, ale budu mit jine - na bonbonku :-) - budume to delat asi ted o vikendu, tak pak budou fotky. A promin, ze jsem te tu nechala samotnou, ale jela jsem na tu matriku a objednat dort. Vse dopadlo super... :-) butt : dik:-)
Odpovědět
tea:tak fajn, ze matrika i dort vysly :-D a jak se jinak mas?nekoureni porad zvladas?moc drzim palce ;-) a taky ti zavidim, ze se vdavas uz tak brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tea: teď jsem koukala do Tvýho alba a nadchla mě ta čelenka,je fakt náádherná!! skvělý,že to všechno vyšlo,vážně Ti taky závidím,že se vdáváš už tak brzo :-)
Odpovědět
ahoj princez ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jak je?co nového v přípravách?napadlo mě,co takhle dát někdy předsvatební kafčo,co Ty na to?
Odpovědět
princez:noveho vubec nic....prosimte muj den ted vyapda vetsinou tak, ze rano vypadnu z domu a vratim se vecer naprosto mrtva a akorat padnu do postele :-( a kdyz mam nahodou volno, tak spim :-D tak ted moc prostor na jiti na kafe nemam :-( a jak se mas ty?co bakalarka?jak to jde?
Odpovědět
Profilova fotka
ani se nedivím.Jo,jde to,ale už to chci mít za sebou,nebaví mě to a jenom doufám,že mi to vedoucí nehodí na hlavu.on je sice v pohodě a hodnej,ale kdoví.teď se těším na víkend,jedem s přítelem na výlet,takaspoň trochu relax :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?