Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
weru a treisi : tak to vidite - uz jen obezita sama o sobe!!! a oni ji to chteli sebrat...no hnus zachazeni ;-(
Odpovědět
tea - mám dvacet let cukrovku, autoimunitní onemocnění štítný žlázy a jelikož si doktoři dali na čas a přišli na to až s dvouletym zpožděním, mám ještě panickou stresovou poruchu.
Odpovědět
teo moje nastávající tchýně má vybranej spodek,nemá ledvinu a má problémy se zády...invalidní důchod jí vzali,prý není dost nemocná
Odpovědět
teď se mi ke všemu přidal extrémě nízky tlak,takže každou chvilku se mi točí hlava,pár dní trvalo než jsem se to naučila ovládat. Ale když je to extrém tak to se mnou šlehne. Nejdřív jsem měla pořád vysokej tak kolem 135/90 a teď mám nejvyšší 90/60,dnes odpoledne jsem měla 60/30 ]-(
Odpovědět
treisi - já žila v tom, že tenhle tlak už mají jen mrtvoly:-D tea - pro příklad- dřív se dával plný důchod diabetikům prvního typu, kteří tu nemoc měli nad patnáct let + nějakou komplikaci k tomu (třeba to onemocnění šž). Teď se dává jen pacientům, kterým selhávají ledviny. Což je trochu kontraproduktivní, protože pacient, kterému selhávají ledviny, musel na svou nemoc jó kašlat. Když na ní nekašlu, nemám na důchod nárok.
Odpovědět
Verčo to řekla i sestra a mohla se u toho potentit smíchy :-D
Odpovědět
Ahoji princezno mela jem tady maminku tak jsme kecali o cem inem nez o svatbe..jj urco ty obchody navstivim a dam se do toho..ted jsem momentalne na nemocenske a a si jeste douho budu tak na vse budu mit cas.... ostatni taky zdraviiiiiiiiim ;-) ;-)
Odpovědět
marti - copak to? Koukala jsem do alba - původní šatky už jsi taky stačila zavrhnout. Je vidět, že jsi normální nevěsta:-D
Odpovědět
Ahoji weru no to jsem jeste nebyla ani zasnoubea,byla jsem nemocna tak jsem se z nudy divala na svatebni saty kdyby nekdy nahodou a uvidela je a hned mi padly do oka a jeste ze jsou tady v ostrave no parada a nesel den kdy jsem jezdila po salonech tak jsem tam jela a reknu ti fuuuuuuj jako ze na obrazku nadherne ale ve skutecnosti ee a za ty penize vubec.....takze jsem musela zacit hledat znovu,internet nic nic se mi nelibilo ani v salonech no uz jsem byla zoufala a pak jsem pres jednu kamosku sehnala jednu pani ta ma svat.salon a prvni co jsem viidela me uchvatili a sedli mi ptesne ze je nemusi vubec upravovat a da se i cena takze jsem moc rada... :-) :-) :-) .jsem se nejak rozepsala :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky mám dodělané oznámko x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem tady nebyla, cestovala jsem domů ;-) Weru a Treisi, ať je Vám líp ;-) Já mám zase problémy s ledvinama, ale to tady probírat nechci ;-) Treisi a fakt ho neukžeš? x-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... na chvilku
Odpovědět
Článek se načítá
sestricka - já zjistila, že když si dám rozpustnej multivitamin a chvíli na to kafe, tak do večera mě zaručeně začne šíleně jedna ledvina bolet. Zřejmě je to dědičný. často se mi ty bolesti vracely, tak sem si zahrála na DR.House a stanovila jsem si diagnózu pomocí experimentu. A zabral:-D:-D Jsem rozenej medik:-D marti - a jaký nakonec ty vyvolený jsou? A v jakém salonu jsi je našla?
Odpovědět
weru nasla jsem je v salonu belladona v centru no ale nemam je vyocene :-( :-( :-( ..
Odpovědět
už můžu smazat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi je moc hezký, ale přijde mi nečitelné to písmo. :-| Ale nic ve zlém ;-)
Odpovědět
tresi - mazej:-D
Odpovědět
sestři tak yjsem se toho bála,vytiskla jsem jedno a vidět to jde,jen na tom pc je to takové naňahnané
Odpovědět
marti - a jsou někde k vidění zde? http://www.svatebnisalon.com/galerie.htm
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo ;-) On PC zkresluje, znám to :-D
Odpovědět
teď najít něco na pozvánku na papuško
Odpovědět
Profilova fotka
Pozvánky ke svatebnímu stolu asi dělat nebudeme. Od nás každý ví, kdo bude pozvanej, takže mi to přijde zbytečný :-N
Odpovědět
my budem dělat asi nějaký spšl,trošku legrační :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už aby bylo, jsem zvědavá :-D
Odpovědět
teď hledám
Odpovědět
Čau holky, přišla jsem vás pozdravit...Dneska jsem byla na zkoušku účesu a líčení :-) Bylo to docela příjemné... ;-) Teď už jsem v Ostravě a zítra musím do práce...fůůůj :-(
Odpovědět
Ahoj holky prosím poradite mi -ja jsem asi fakt pako jak vkládáte fotky do albíčka ?mi jdou vložit jen 4 fotky když jich tam dám víc tak mi zůstanou jen 4 zbytek se smaže tak nevim co dělam blbě
Odpovědět
Profilova fotka
Elenore a budou fotečky? x-)
Odpovědět
sestricka: no neco mam vyfocené, možná bych sem mohla hodit ty s tím účesem, ale ty z toho líčení jsou děsné :-D I když na nich jsem aspon namalovaná - na těch, co mě česala, tak jsem in natura, tak to je možná ještě horší :-D No já to jdu zhodnotit a kdyžtak sem něco hodím, kde nebude vidět můj ksichtík :-D
Odpovědět
holky hodím tam pozvánku tak se koukněte
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?