Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy dobré ráno :-D Jmenovky už mám hotový a udělala jsem si je sama. A oznámení taky. Už ho jenom doma vytisknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Musíš vědět, jaký jmenovky chceš, z jakýho materiálu a podle toho vybrat obchod. Většinu seženeš v papírnictví různý ozdůbky třena na internetu nebo i v květinářství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky moje...tak vy jste se tu vcera tak rozpovidaly, ze za jediny den jste popsaly skoro 3 stranky...a ja to mam pak docitat jo 8-( ?? No a to jsem chtela tolik reakci rict...ale nez jsem to docetla na konec, tak jsem to vsechno zapomnela... ]-( ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy : ty se vdavas na mole rybnika???? :-o x-) ...a jak to ze jsem to jeste vubec nezaregistrovala?? :-N martinci : ja se taky nevdavam v kostele ;-) ;-) ...a dnes jsme meli jet na matriku, ale jeste tu navstevu asi odlozim na pristi tyden, protoze s tou pisnickou vubec nejsem rozhodnuta.... ]-( ...takze naprosto chapu tve dilema ;-) . ....mne uz jen ale nezbyva moc casu :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
butt : s tim nahrdelnikem mas pravdu - nikdy me to nenapadlo nad tim premyslet...ale vis proc to asi je ?? - nekdo uz to tu zminil - udelat si ozdobnej nahrdelnik ze zlata by vyslo MOOOC draho a bylo by to myslim i tezky. Kdyz je to bizu, muze to byt zdobnejsi a je to jen doplnek....ale taky hodne zalezi na stylu svatby - princeznovsky styl, moderni,...
Odpovědět
taggy - jééééjda, to je pech, já akorát v tu dobu od počítače odcházela :-|
Odpovědět
werumka: ahojky tea: ty už to máš za pár tu svatbu...to je super....a jak pokračuje snaha o mimi a snaha o nekouření? daří se? martinci: věci na jmenovky a vývazky bych kupovala v v květinářství, výtvarných potřebách a papírnictví... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem doma u našich,tak tu moc nebudu,jen koukám,jak už máte různý věcičky vyrobený,šikovný holky.já si jmenovky nechám udělat,nejsem na to šikovná.hele a spodnici pod šaty mít musíš?
Odpovědět
princeznicka - no to nemusis, zalezi na Tobe, jak chces, abys mela tu sukni nadychanou.
Odpovědět
Profilova fotka
princez na jmenovkách nic neni, určitě bys je zvládla taky a měla by si z nich větší radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy : o mimi porad stejne...a o koureni uspesne....(jupiii ;-) ;-) ) weru: a co vlastne ty ted delas?? (prace, skola, materska,...)
Odpovědět
no weru: co ty teď děláš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tea: držím pelečky ;-)
Odpovědět
No ja jsem v invalidnim duchodu a podnikam:-) Vysokou jsem musela ze zdravotnich duvodu prerusit, protoze mi nechteli dat individual.
Odpovědět
ale jakoze TED MOMENTALNE jsem se vratila z nakupu:-D
Odpovědět
podnikáš? a v jakém oboru, jestli se můžem zeptat....? blondata sestricka: a ty děláš co? sestřičku?
Odpovědět
Profilova fotka
weru : vtipalka v sobe nezapres... :-D . tak to je moc skoda te vysoke - a co jsi delala za vysokou? a podnikas v cem?
Odpovědět
Studovala jsem pedak - cestinu a spolecenske vedy. Jenze ve chvili, kdy jsem nebyla schopna ani vstat z postele byl cas na takticky ustup:-D Rikam si, ze az na to budu zdravotne mit, tak pujdu na dalkove a dodelam si neco tak. Treba az kdyz deti trochu povyrostou (az teda nejaky budou:-)). Anzto jsem zjistila, ze kaslat na zdravotni stranku se nevyplaci. Kazdy mi rika, jaka je to skoda, ale ja si zase rikam, ze jsem s tim mela seknout uz po mature a nemusela jsem skoncit tak, jak jsem skoncila. Invalidni duchod plny mi sebrali (podle novych smernic totiz uz nejsem nemocna) a rekli mi, at jdu do pracovniho procesu. Coz moc dobre nejde, kdyz nikdy nevim, jak mi bude druhy den. Tak jsem se uchylila k podnikani. Delam s tatinkem v oboru geodezie a vytvarny cinnosti.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
cau marci:-D No to je prave ten problem, oni si toho cloveka zaradi do tabulek a vubec je nenapadne, ze kdyz ma vic nemoci, tak se vzajemne ovlivnujou. Oni to berou tak, ze jakmile se tou dotycnymu podari se zkompenzovat, tak mu ho vezmou, protoze nema problem. Jenze ve skutecnosti ta kompenzace jde pak zase do kytek.
Odpovědět
Profilova fotka
Weru oni to ti úředníci nevidí... A posudkovýho doktora většinou dělá taky nějakej ňouma, kterej se jinde neupíchnul, víš |-| Já nejsem zdr. sestřička. Dřív jsem byla, ale teď dělám sociálního pracovníka.
Odpovědět
sestricka - no já bych taky nechtěla studovat medicínu proto, abych se stala posudkářem, seděla za stolem a otráveně se ptala "jak se cítíte". Většinou to dělají vyhořelí doktoři...Krom toho to poslední přezkoumání bylo docela hustý, protože pani posudkářka měla šílenýho monokla. A jak se mě ptala, tak já se skoro nemohla n aodpověď soustředit, protože ona na mě toho svýho moncla pořád upírala a naprosto mě tím dekoncentrovala:-D Sociální pracovník - to je záslužná práce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D weru to se nedivim :-N Dělám to chvíli, tak uvidíme ;-)
Odpovědět
ahojda holky,Verčo já jdu v červenci žádat o ten důchod tak snad to klapne. Doktorka říkala,že na to mám nárok,už jen díky té rakovině...no uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš Treisi, ty s tim taky bojuješ? To už je druhá slečna co jsem se tady setkala..... :-(
Odpovědět
tresi - v Tvém případě je to jasné. Máš základní onemocnění, který samo o sobě na důchod stačí. Já mám tři, ale žádný takový samo o sobě.
Odpovědět
blondata já už dobojovala ale mám teď zdravotní problémy,už toho je tolik,že jsem musela i ve škole přejít na individuál. Občas už prostě není síla,pro mě je ideální pracovní týden pondělí a úterý škola nebo praxe,středa doma a pak zase čtvrtek pátek škola nebo praxe. Nedokážu být celý týden v jednom kole
Odpovědět
Veru mačena kámoška jmá obezitu třetího stupně + nějaký nemoci a doktorka jí řekla,že už i obezita je na invalidní důchod,hlavně ta která není způsobena vlastním jednáním
Odpovědět
Profilova fotka
weru to je hruza. je mi z tohle vseho tak uzko. Ach jo. Mam v blizkym okoli taky cloveka v invalidnim duchodu. a boji se ze jim to vezmou. ale to nejde - ona je lehce mentalne retardovana (je velice dobre vychovana a vypiplana-s tim by se pracovat dalo) , ale ona ma jeste poruchu rustua cukrovku. Takze je skoro nepohybliva. Kdyz si predstavite cloveka, ktery ma 144 cm a 100 kg (kdyz by podle tabulek zdraveho cloveka mela mit kolem 40 kg)... ale driv na tom nebyla vahove tak spatne ( kolem 70 kg to slo), ale predstavte si tu vysku - copak s timhle muze nekde delat?? vzdyt nikam nedosahne. A taky jim to chteli sebrat - oni proste posuzuji hlavni nemoc, ale to, ze je s tim spojeno mnoho dalsiho, coz je casto prave to, co cloveku znemoznuje pracovat nikoho nezajima. ...A pak napriklad moje znama pobira uz 5 let polovicni inv. duchod "jen" proto, ze se lecila z mentalni anorexie....dobre, nemocna byla- vazne ... ale copak ted - po 5 letech nemuze normalne pracovat??? MUZE! no ja bych se akorat rozzlobila a rozbrecela, kdybych se v tom patlala vic ;-( . A co tobe weru vlastne je?? - ze nikdy nevis jak ti bude zitra?
Odpovědět
teda mamčena,já píšu jak totální pako :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?