Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
treisy o jakou tabulku se jedná?
Odpovědět
sandule kukni ke mě do alba nejmladší nevěsty
Odpovědět
Profilova fotka
jsem koukala:-)a kčemu je to dobrý?dělate statistiku? :-)
Odpovědět
jasanec,klub juniorek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha tak ti to mám písnout do IP?já jen že nejsem zrovna mladá nevěsta ale cítím se na dvacet :-D :-D
Odpovědět
to se taky počítá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nestíhám Vás dočítat,kecalky jedny :-D taky jdu,mám ještě nějakou práci a ráno vstávám
Odpovědět
elisko, ahoj, vítej mezi námi....mladí jsme tady všichni, takže můžeš mezi nás.....a jak jsi na tom s přípravami, máš už šaty, místo a tak?? sandule: ty nás pěkně zanedbáváš....
Odpovědět
Profilova fotka
No holky vy ste toho nakecaly =-) :-D :-D nedočítám :-p :-D nemám tolik času :-D jen vítám nové příchozí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Přidávám se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-D jen nevím jak tě olovovat jestli blondýno nebo sestřičko =-) :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oslovovat ne olovovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To máš fuk, slyším na oboje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok :-D :-D sem koukala že taky chcete svatbu do zelena x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, zeleno bílou :-D Krásná barva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj nádherná x-) x-) :-D já bych chtěla ale i zelené růže =-) :-N jelikož růže miluji x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám ráda růže, ale do svatební kytky je nechci. Nedávno jsem viděla úplně kouzelnou kytičku. Kulatá, malinká a takový malý kvítky bílý a sem tam zelený. Hrozně jemná :-) Akorát jsem se blbka nezeptala, jak se ty kytkou jmenujou, ale mám v mobilu fotku, tak to snad rozluští, protože tu chcíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D =-) jj já ještě miluju kopretiny ale v zimě by to byl problém :-N :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsou hezký, ale nehodí se ke mě... :-| A jak jste daleko s přípravama? Žádný album.... :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy (ježiš to jee hrozný oslovení) :-N zatím sme na začátku....já dokážu vše fouknout během půl měsíce :-D :-N takže nespěchám zvlášť když chceme svatbu až v zimě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a album přijde :-D sice sem tu už album měla když jsem se sem přihlásila ale pak sem přesedlala na koníka :-D tak mám alba tam ale teď sme se do té svatby pustili pač mimi se nedaří tak svatbou přijdem na jiný myšlenky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, se říká, že jakmile na to přestaneš myslet, přijde to ;-) Držím palečky! Bych taky šla na koníka :-N zatím to tam všechno jenom pročítám :-D Tý jo, já bych to během půl měsíce asi nedala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
blondy ale dala ;-) já sem původně aranžérka (sice se zaměřením na zahradní architekturu) ale i tak... =-) takže pro mě to je jednodušší....zvlášť když přesně vím co chci a co jak bude :-N sem perfekcionista :-D a musím mít vše tip ťop :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím nově příchozí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
princez ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je pravda ž do 14dní bych se vdávat nemohla pač chci ušít šaty :-N :-N a to nějaký ten pátek trvá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi kdyby mi teklo do bot- dala :-D jenže z toho důvodu, že chci mít všechno dokonalý, potřebuji na to mít hodně času :-D :-D děkuju za přivítání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy já většinou věci co dělám ve spěchu mám dokonalé jelikož když mám na to čas a rozebírám to a furt to upravuju tak nakonec zjistím že sem to všechno pokazila :-N takže ve spěchu bych asi svatbu udělala líp než za rok plánování :-N ale já si ty přípravy chci užít x-) a vychutnat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych asi stresovala :-D Ale vdávám se za tři měsíce, ty máš ještě asi čas, to je pravda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ještě skoro 3/4 roku :-) :-) začnu někdy v červnu 8-) si počkám na tvoji zelenou svatbičku x-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?