Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • treisy o jakou tabulku se jedná?

• sandule kukni ke mě do alba nejmladší nevěsty

• jsem koukala🙂a kčemu je to dobrý?dělate statistiku? 🙂

• Sponzor fóra
  • jasanec,klub juniorek 😃 😃 😃 😃

• jo aha tak ti to mám písnout do IP?já jen že nejsem zrovna mladá nevěsta ale cítím se na dvacet 😃 😃

• to se taky počítá 😃 😃

• ahojky holky,nestíhám Vás dočítat,kecalky jedny 😃
    taky jdu,mám ještě nějakou práci a ráno vstávám

• elisko, ahoj, vítej mezi námi....mladí jsme tady všichni, takže můžeš mezi nás.....a jak jsi na tom s přípravami, máš už šaty, místo a tak??
    sandule: ty nás pěkně zanedbáváš....

• No holky vy ste toho nakecaly 🤔 😃 😃 nedočítám 😛 😃 nemám tolik času 😃 jen vítám nové příchozí 😵

• Ahoj holky!
    Přidávám se 😃

• Ahoj 😃 jen nevím jak tě olovovat jestli blondýno nebo sestřičko 🤔 😬 😃 😃 😃 😃

• oslovovat ne olovovat 😃

• To máš fuk, slyším na oboje 😃

• ok 😃 😃

sem koukala že taky chcete svatbu do zelena 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Jj, zeleno bílou 😃 Krásná barva 😉

• Sponzor fóra
  • jj nádherná 😵 😵 😃 já bych chtěla ale i zelené růže 🤔 😬 jelikož růže miluji 😵 😵 😵

• Taky mám ráda růže, ale do svatební kytky je nechci. Nedávno jsem viděla úplně kouzelnou kytičku. Kulatá, malinká a takový malý kvítky bílý a sem tam zelený. Hrozně jemná 🙂 Akorát jsem se blbka nezeptala, jak se ty kytkou jmenujou, ale mám v mobilu fotku, tak to snad rozluští, protože tu chcíííí 😃

• 😃 😃 🤔 jj já ještě miluju kopretiny ale v zimě by to byl problém 😬 😃 😎

• Taky jsou hezký, ale nehodí se ke mě... 😐 A jak jste daleko s přípravama? Žádný album.... 😛 😉

• blondy (ježiš to jee hrozný oslovení) 😬 zatím sme na začátku....já dokážu vše fouknout během půl měsíce 😃 😬 takže nespěchám zvlášť když chceme svatbu až v zimě 🙂

• a album přijde 😃 sice sem tu už album měla když jsem se sem přihlásila ale pak sem přesedlala na koníka 😃 tak mám alba tam ale teď sme se do té svatby pustili pač mimi se nedaří tak svatbou přijdem na jiný myšlenky 🙂

• To je pravda, se říká, že jakmile na to přestaneš myslet, přijde to 😉 Držím palečky! Bych taky šla na koníka 😬 zatím to tam všechno jenom pročítám 😃 Tý jo, já bych to během půl měsíce asi nedala 😬

• blondy ale dala 😉 já sem původně aranžérka (sice se zaměřením na zahradní architekturu) ale i tak... 🤔 takže pro mě to je jednodušší....zvlášť když přesně vím co chci a co jak bude 😬 sem perfekcionista 😃 a musím mít vše tip ťop 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ahoj holky,zdravím nově příchozí 🙂

• princez ahoj 😉

• ale je pravda ž do 14dní bych se vdávat nemohla pač chci ušít šaty 😬 😬 a to nějaký ten pátek trvá 😬

• Asi kdyby mi teklo do bot- dala 😃 jenže z toho důvodu, že chci mít všechno dokonalý, potřebuji na to mít hodně času 😃 😃

děkuju za přivítání 😉

• blondy já většinou věci co dělám ve spěchu mám dokonalé jelikož když mám na to čas a rozebírám to a furt to upravuju tak nakonec zjistím že sem to všechno pokazila 😬 takže ve spěchu bych asi svatbu udělala líp než za rok plánování 😬 ale já si ty přípravy chci užít 😵 a vychutnat 😵

• já bych asi stresovala 😃 Ale vdávám se za tři měsíce, ty máš ještě asi čas, to je pravda 😉

• já mám ještě skoro 3/4 roku 🙂 🙂 začnu někdy v červnu 😎 si počkám na tvoji zelenou svatbičku 😵 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů