Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • treisi: musim priznat , zes mi byla taky povedoma..... kolik ti je smimli se zeptat?

• bouncig_czech : málo,bude mi v červenci 18 😃

• no me uz bude v dubnu 24....delala jsi neco v Olomouci?

• Sponzor fóra
  • preji pekny vecer 🙂

• ahoj butt 🙂

• tery tak jakpak se mas?ja dneska vymyslela, ze pujdem o viknedu na veletr a ze tam koupime prtsynky, tak se tesim 😃

• butt nic moc, kamoska ma po operaci, dneska si zlomila kotnik 😞 ale snad je ji uz lepsi..
    tak to je supr, to jsi to dobre vymyslela 🙂 😃 tak mi poreferujes 🙂

• to je to blby snezenic, co? 😞 tak snad se tio bude hezky hojit 🙂 taky si rikam, ze jsem to hezky vymyslela 😃 tak uvidim, samozrejme pak poreferuju 🙂

• jj uklouzla pred skolou 😞
    mooc hezky jsi to vymyslela, taky casto takhle vymyslim 😃 😃 budu se tesit na podrobny referat 😃

• a co ty, krome toho veletrhu 🙂

• tery:no pak taky pujdem kupovat zenichovi oblek 😃 a jinak...zitra jdeme malovat bytecek, tak to je taky prijemny povinnost... 🙂

• to jsou samy prijemny povinnosti 😉 tak ja padim hajat, dobrou papa 😉

• papa dobrou! 🙂

• butt:jdete na veletrh do Futura?uvažovala jsem,že bych se šla mrknout,ale v březnu bude veletrh na Výstavišti,tak půjdu asi spíš tam 😛

• jj do futura, no ja prave puvodne chtela jit jen na vystaviste, ale ten mi pripada takovej podvnej 😃 nemuzu nikde najit, jaky tam dubou firmy a pod. takze v tomhle je pro me takovej serioznejsi v tom futuru 🙂

• Sponzor fóra
  • bouncig_czech : já tam(občas 😃 ) chodím do školy

• holky tak me napadlo, nosite vsechny zasnubni prstynky? 🙂

• já joooo 🙂

• já ne,jen občas,je mi velkej a na palci se mi pořád nosit nechce

• ahojda!!Já nosím 🙂

• ja prave taky, ho sundavam jen kdyz mi zavazi pri domacich pracech 😃

• ja ho taky nosim 🙂 ahojky butt 😉 holky prijdu za hodku, letim na hodinu 😉

• ahoj holky, nemám teď čas to tady dočítat zpětně, ale něco jsem četla o veletrhnu v brně, že je sedmého a osmého března....můžu se vás zeptat kde to bude a jestli je to jediný veletrh, který tam bude? já totiž v tento termín nemůžu, ale na nějaký veletrh bych chtěla. i ženich mi včera říkal, ať tam jedem a ať to prý na té svojí fialové stránce zjistím......tak prosím prosím o odpověď 😉

• taggy:jeden je tedka o vikendu ve futuru a pak je dlasi na vystavisty v tom breznu 🙂

• noo do Brna bych se taky ráda koukla na veletrh,tady nic není 😒 😠 V březnu mám kontrolu,ale až koncem měsíce 😞

• treisi:ja si stejne myslim, ze tam bude akorat strasne moc lidi a jinak nic 😃

• butt: stejně máme ještě hromadu času,až bude hezky tak se pojedem kouknout s přítelem po obchodech,dnes byl kupovat stuhy na vývazky a dvě hodiny lítal po městě než sehnat bordo barvu 😒

• treisi?ty jsi stejne uzasne poctiva nevesta 😃

• proč? 😃 😃

• no ze to tak chystas pocitve a mas u vymysleny kam co polozis na stul 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů