Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
treisi: musim priznat , zes mi byla taky povedoma..... kolik ti je smimli se zeptat?
Odpovědět
bouncig_czech : málo,bude mi v červenci 18 :-D
Odpovědět
no me uz bude v dubnu 24....delala jsi neco v Olomouci?
Odpovědět
preji pekny vecer :-)
Odpovědět
ahoj butt :-)
Odpovědět
tery tak jakpak se mas?ja dneska vymyslela, ze pujdem o viknedu na veletr a ze tam koupime prtsynky, tak se tesim :-D
Odpovědět
butt nic moc, kamoska ma po operaci, dneska si zlomila kotnik :-( ale snad je ji uz lepsi.. tak to je supr, to jsi to dobre vymyslela :-) :-D tak mi poreferujes :-)
Odpovědět
to je to blby snezenic, co? :-( tak snad se tio bude hezky hojit :-) taky si rikam, ze jsem to hezky vymyslela :-D tak uvidim, samozrejme pak poreferuju :-)
Odpovědět
jj uklouzla pred skolou :-( mooc hezky jsi to vymyslela, taky casto takhle vymyslim :-D :-D budu se tesit na podrobny referat :-D
Odpovědět
a co ty, krome toho veletrhu :-)
Odpovědět
tery:no pak taky pujdem kupovat zenichovi oblek :-D a jinak...zitra jdeme malovat bytecek, tak to je taky prijemny povinnost... :-)
Odpovědět
to jsou samy prijemny povinnosti ;-) tak ja padim hajat, dobrou papa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
papa dobrou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt:jdete na veletrh do Futura?uvažovala jsem,že bych se šla mrknout,ale v březnu bude veletrh na Výstavišti,tak půjdu asi spíš tam :-p
Odpovědět
jj do futura, no ja prave puvodne chtela jit jen na vystaviste, ale ten mi pripada takovej podvnej :-D nemuzu nikde najit, jaky tam dubou firmy a pod. takze v tomhle je pro me takovej serioznejsi v tom futuru :-)
Odpovědět
bouncig_czech : já tam(občas :-D ) chodím do školy
Odpovědět
holky tak me napadlo, nosite vsechny zasnubni prstynky? :-)
Odpovědět
já joooo :-)
Odpovědět
já ne,jen občas,je mi velkej a na palci se mi pořád nosit nechce
Odpovědět
ahojda!!Já nosím :-)
Odpovědět
ja prave taky, ho sundavam jen kdyz mi zavazi pri domacich pracech :-D
Odpovědět
ja ho taky nosim :-) ahojky butt ;-) holky prijdu za hodku, letim na hodinu ;-)
Odpovědět
ahoj holky, nemám teď čas to tady dočítat zpětně, ale něco jsem četla o veletrhnu v brně, že je sedmého a osmého března....můžu se vás zeptat kde to bude a jestli je to jediný veletrh, který tam bude? já totiž v tento termín nemůžu, ale na nějaký veletrh bych chtěla. i ženich mi včera říkal, ať tam jedem a ať to prý na té svojí fialové stránce zjistím......tak prosím prosím o odpověď ;-)
Odpovědět
taggy:jeden je tedka o vikendu ve futuru a pak je dlasi na vystavisty v tom breznu :-)
Odpovědět
noo do Brna bych se taky ráda koukla na veletrh,tady nic není :-S ]-( V březnu mám kontrolu,ale až koncem měsíce :-(
Odpovědět
treisi:ja si stejne myslim, ze tam bude akorat strasne moc lidi a jinak nic :-D
Odpovědět
butt: stejně máme ještě hromadu času,až bude hezky tak se pojedem kouknout s přítelem po obchodech,dnes byl kupovat stuhy na vývazky a dvě hodiny lítal po městě než sehnat bordo barvu :-S
Odpovědět
treisi?ty jsi stejne uzasne poctiva nevesta :-D
Odpovědět
proč? :-D :-D
Odpovědět
no ze to tak chystas pocitve a mas u vymysleny kam co polozis na stul :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?