Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
no já si to právě taky zdobím sama, teda za pomoci mamky, je šikulka a taky to řešíme. My budeme mít ubrusy bílý + organzy a na to bych chtěla poházet takový ty kamínky lesklý. Vlizelínem chceme ozdobit pergolu kolem a stan co v něm bude papů :-) uděláme z něj takový girlandy jakoby
Odpovědět
Profilova fotka
Já na tu organzu taky chci naházet nějaký ty kytičky, co sem objednala a k tomu živý kytky a asi to bude stačit, no snad se mi to povede, já nikdy nic takhle nezdobila a nevim, jestli zrovna o sobě můžu říct, že sem šikulka.. :-N Ale snad mi kdyžtak čišníci pomůžou.. :-D
Odpovědět
hele ja nejsem sikulka vubec jako, spis naopak :-D moje mama ta jo no, nastesti :-D urco se ti povede neboj ;-)
Odpovědět
my budeme mit jen dreveny stoly a na nich jidlo :-D
Odpovědět
to je nejlepší varianta, buď ráda, podívej se na to sraní kolem toho :-D ..pardon ale nemůžu si pomoct :-D učím se a nejde mi to, takže jsem rozčílená.
Odpovědět
:-D :-D tery a co delas vlastne za skolu?
Odpovědět
dělám obchodku se zaměřením na podnikaní, obor marketing a reklama přesněji :-S
Odpovědět
zajimavy :-D a nejvic se mi libi ten smajl, neba te to? :-D
Odpovědět
ale tak jo, ale ne když mi to nejde :-D
Odpovědět
a co ty děláš za školu?
Odpovědět
prava :-)
Odpovědět
tak to je hezky :-) taky jsem uvazovala o prihlasce, ale neverim si na to ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
a v kolikatem si semestru ?
Odpovědět
holky já už ze všeho mám hokej :-( Už ani nevím co zařídit
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: prozraď nám tu dobrou zprávu,co se tu holky zmiňovaly?
Odpovědět
Jakou dobrou zprávu? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím,někdo ti tady říkal,že nám máš prozradit nějakou dobrou zprávu =-)
Odpovědět
jo,že se nakonec berem tenhle rok pokud vše klapne :-D
Odpovědět
tery prava jen vypadaji, ze to je jen pro chytry lidi, jinak nevim co bych tam delala ja :-D ted me ceka semestr 4. :-) treisi zarid nekoho kdo vas odda a pak jidlo, nic dalsiho neni dulezity :-D
Odpovědět
nech toho, kdyby jsi nebyla chytra tak tam nejsi ;-) ale mas muj obdiv teda, musi to byt tezky, je toho hodne ne?
Odpovědět
tery ja myslim, ze ty tezky veci me teprve cekaji :-D zatim mi toho neprislo ani hodne, ani nijak tezky :-)
Odpovědět
je tu nekdo?? :-)
Odpovědět
jáááá :-D
Odpovědět
ahojky ;-)
Odpovědět
ahojky ;-)
Odpovědět
Tak nevěsty kolikpak Vám je? Já se setkávám s tím, že když řeknu, že se vdávám ve 22ti, tak na mě čumí jak na blba, že jsem na to ještě mladá ]-( ....To je snad má věc ne??Nebo potažmo naše..Mému snoubenci bude 27...
Odpovědět
hehe mě bude v době svatby 18let a pár měsíců :-D
Odpovědět
A jak jsi na tom s reakcemi? :-)
Odpovědět
noo jedna verze: "Však počkej,doplatíš na to!" Verze číslo dvě: " Seš mladá a blbá!" Verze číslo tři: "A co se dalo jiného čekat po třech letech!" :-D :-D :-D Ale každej vždy otočí a řekne,že si stejně už zasloužíme být šťastní
Odpovědět
A JAK SE K TOMU STAVÍŠ TY?MĚ TOTO STRAŠNĚ ŠTVE...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?