Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
bob jenom měsíc? tak to jsi na to ještě dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, tobě taky ne |-|
Odpovědět
princezna ještě to jde, šetříme a kupujeme jenom jídlo, kočky naštěstí mají zasoby :-) . Ale tady v Praze je práce dost, takže je to na mě moc dlouho :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
určitě něco najde ;-)
Odpovědět
Děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač ;-)
Odpovědět
Teď jsem si vzpomněla... Moc se mi líbilo v té knize Jo Coudert příběh o kočce Kate, to byla peršanka, kterou si autorka koupila a měla jí 20 let :-) . Měli spolu takový zvláštní vztah, říkala tomu "čas na lásku", chvilky kdy byli spolu, kočička ležela na zádech a packama ji něžně bouchala do obličeje a pak chvilky, kdy ji vyskočila na klín a mazlili se. No a pak jednoho dne autorka našla 4 koťata, vypiplala je a 3 udala, jenže do jednoho se zamilovala, byl to kocourek a tak si ho nechala, jenže Kate se najednou úplně změnila! Poznala její velkou lásku k jiné kočce, i přes to, že jich v té době měla víc, hádám asi 5. Jenže k nim měla jiný vztah, tohohle prostě milovala víc a Kate to věděla! Normálně se s ní přestala bavit, přestal být čas na lásku, místo toho přišlo vrčení, syčení a škrábání na celých 10. měsíců... Po 10. měsících našla autorka kocourka na poli, jak okusuje mrtvého zajíce, den před tím pole hnojily... Kocourek se samozřejmě nedožil rána :-( . Ona ho tedy ráno pohřbila za domem a jen co se vrátila do domu Kate jí vyskočila na klín a byla zase jako dřív :-) . Zase byl čas na lásku x-) . Neuvěřitelné, jak jsou ty kočku chytré! Autorka to samozřejmě přirovnávala k lidské žárlivosti, chování Kate k ženě, jejíž manžel si našel mladší milenku a bylo to opravdu výstižné ;-) .
Odpovědět
http://www.moderncat.net/2008/10/08/u... Pro holky co nechodí na kočky on-line ;-) . Úchvatné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je bomba x-) to navrhnu, až budeme rekonstruovat dům :-D
Odpovědět
holkyyy, Vás nestíhám číst, pět stránek! ;-) safovaverca: ...............doporučím ti web kocky-online.cz a je tam užitečná věc - "Návod na kočku" - kočky nesmrdí....kdo to říká, tak je beztak pesjkař jak už tady padlo :-D - kočky neničí vše, co máš doma....jak si je vychováš, a kam je pustíš bez okřiknutí, je na tobě. Na linku a jídelní stůl mi nesmí, ale je mi jasné, kam lezou když jsou samy doma. Máme kocourka a kočičku, v jednom roce kastrace. a je klid. Línají občas více, někdy méně. Chlupy jsou prostě součást našeho společného života :-) ( ale dá se to vždycky řešit, já minuju z IKEA za 19 kaček lepítka na chlupy, nedám na ně dopustit ) Naše mícy drápou jen jejich škrábadlo. Nevěřila jsem že bdou tak hodné. A kakání neudělají mimo záchůdek, protože jsou velmi čistotné. Pudově.
Odpovědět
bobtail..jé doům pro kočky je nádhernýýýýýý..ty rampy u stropu jsou dobrý nápad, a jelikož chceme domek, tak jednou snad bude....i s rampama..proč ne..:-))
Odpovědět
hellunka nějak se to tady dneska rozjelo :-D Na ten váleček mám zálusk, ale ještě jsem se nedostala do Ikei ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
my kupujem tak 6 kusů naráz, a minule je neměli. Takže taky IKEA čeká, ale mě se tam nikdy moc nechce, protože je tam stádo lidí...ale tak vánoce pomalinku volají, náká výzdoba by nebyla marná...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme válečků opravdu zásobu :-D je to geniální věc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaké válečky máte namysli, to neznám =-)
Odpovědět
mmaky ;-) http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
jsou fakt perfektní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha, ty kupuju buď v makru nebo v Dm drogerii, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik stojí tam?
Odpovědět
Myslím, že v Ikea budou nejlevnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím ;-)
Odpovědět
http://www.dtest.cz/aktualni-cislo holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, to je zajímavé :-) zrovna mi tu vrní bílej kožíšek :-D x-)
Odpovědět
ahojte holky, tak za chvilku vyrážíme, držte nám prosím tlapky |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
budeme ;-) at to dopadne, co nejlépe
Odpovědět
Taky držím pěsti ;-) Já si ten dtest dneska koupím, prý při hodnocení granulí vychází stejně Casida z Lidlu jako Hillsky 8-( . No ale cenově je tam veliký rozdíl :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
si děláš prdel? =-)
Odpovědět
Nene, bohužel je to tak, psala to paní fóru, co už to četla 8-( . Bohužel ale netestovali Pro Plan, to mě štve :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to mě taky teda štve 8-(
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13002-hlou... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?