Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně na to sem byla jako dítě alergická :) Ale čím sem starší, tím víc děkuju mamině, že se jmenuju takhle... Je to ohromná výhoda mít zvláštní jméno (lidi si tě zapamatují a při pohovorech, kdy se jim během 2 dní vystřídá třeba 20 lidí člověk nezapadne mezi Luckama, Janama apod.)... A nakonec jsem to, myslím, elegantně obešla a vymyslela si z nadávky "Algida" svoji přezdívku :-D
Odpovědět
Chlapec Theodor Děvče Margareta :-)
Odpovědět
vewe: nene, ale diky za napad :-) :-D
Odpovědět
Meindzi...to s tymi dlznami a makcenami, tie si predsa dat mozes alebo nemusis, to je na tebe. Ja mam krsniatko Jasminu (bez dlzna) a kamoska ma dceru Sabinu (tiez bez dlzna). Je to hodne prakticke pri cestovani do zahranicia, vyplnovani formularov a pod. ale o tom ti asi hovorit nemusim ;-) Sestra caka na valentina, a jej srdcovka bolo meno Naďa, v slovenskom kalendari ako Nadežda, ale tiez sa zlakla toho ako hrozne to znie, a tak malinka bude Nadia x-) Myslim si, ze je to tvoje dieta, ty mu mozes dat meno ake sa paci tebe a to, ze to nejde s priezviskom, na tom az tak nezalezi... :-)
Odpovědět
jasminkaj: manzel bohuzial trva na nejakom v podstate tradicnom mene, takze som chcela trochu rozsirit obzory... :-D Viem ake je vybavovanie na matrikach ked chces trochu ine meno, ako maju oni v zozname. Synovec je na 1/2 Nemec, vola sa Tristan Sebastián Müller. Pani na matrike proste nepovolila, aby bol Sebastián bez dlzna, pretoze ona ma v zozname napisane s dlznom a basta. Nezaujimalo ju, ze v Nemecku ziadne dlzne nemaju...Obehavala som to ja, takze viem, o com hovorim :-) Mne sa napriklad paci Aida, ale ani to mi nepreslo :-)
Odpovědět
Já jsem si asi trošku nevšimla, že řešíte jména pro tebe...já se zde jen chtěla podělit o jména, která máme zatím vybané my :-D
Odpovědět
vewe: tak promin, jsem si to nejak prispojila :-)
Odpovědět
Meindzi - a ty si matriku obehavala este pred dietatkom aby si vedela ze ci to meno povolia? My teda este vybrane nemame, ja tajne dufam ze manzel bude suhlasit s menom Ava pre dcerku a Aidan pre chlapca... Zakon hovori iba o tom ze meno nemoze byt hanliva a bla bla bla a nie o tom ze slovenske deti sa maju volat iba podla slovenskeho kalendara...tak teraz som v pomykove...
Odpovědět
balli: matriku som obehavala ako tlmocnicka s mojim svagrom, ktory je Nemec a slovensky nevie ani slovo kvoli synovcovi. Viem len, ze pani vytiahla zo suflika nejaky zoznam povolenych mien a oznamila, ze proste Sebastián musí byt na slovensku s dlznom. :-|
Odpovědět
@balli slovenské deti sa nemusia volať len podľa slovenského kalendára, ale matrikárky sa riadia tým, nech meno je v tej ich knižočke "povolených mien" ako napísala @meindzi :-| No dá sa to celkom šikovne obísť potvrdením, že dané meno sa používa v tej krajine odkiaľ budete mať potvrdenie (napr. Číňania si chodia na ich veľvyslanectvo pre potvrdenie, že meno Jicnuang sa v Čine používa :-) ). Vy môžete urobiť to isté na americkom veľvyslanectve (a to ani jeden z vás nemusí byť ich občanom), lebo v USA môžete dieťaťu dať meno aj Apple, čiže ak tety budú ochotné, dajú vám potvrdenie o používaní akéhokoľvek mena v USA :-D a s tým potom prídete na našu matriku 8-) Aj keď to tiež vyžaduje birokraciu, čas a nejaké poplatky, stále je to menej, ako iný postup výlučne cez naše úrady. Len potom odporúčam, ak je to napr. v prípade mena, ktoré je aj u nás s dĺžňom a vy si ho vybavíte bez dĺžna, nezabudnite skontrolovať tetu na matrike, či to správne zapísala ]-( 8-)
Odpovědět
diky moc baby, to bude zase obstrukcii... lebo mame take kombinacie ako Leah a Liam, Ava a Aidan, Karolina (bez dlzna) a Kristien (nie Kristian)... na jednej strane neviem co vymyslame a zaradujeme sa tak k rodicom co si myslia ze ich deti budu tie najlepsie s najlepsim menom, ale na druhej strane v slovenskom kalendari by som nasla mozno dve mena co sa mi pacia a to este by som urcite modifikovala... Moc dakujem za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte som sa stala čerstvou mamičkou dvojmesačného chlapčeka. my sme mu dali meno dominik alebo samuel a keby to malo byť dievčatko tak sa malo volať buď Johanka alebo Jessica. a kedže to je chlap tak je to dominik
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenusik27 Dominika mám a jsem ráda že toto jméno dostal pasuje k němu a je to krásné jméno moc krásné ;-) a Johanka je užasnééé x-)
Odpovědět
Balli... mojej kamoske sa tiez pacilo meno Liam (a kedze byva v UK tak by s tym nebol problem), ale narodila sa jej dcera, a tak jej dala meno Leah (volaju ju Lia) a tak jej to aspon trochu prpomina toho Liama :) Mne sa to moc nepaci, ale kazdy ma iny vkus ;-) Meindzi...s tebou to bude asi tazke :-D s tym vyberom mena. Necitala som ale vela z tejto diskusie, takze neviem ci uz babatko cakas alebo je to len tak predbezne. A aki su vlastne vasi naj favoriti? Skus napisat 5 z kazdeho a ktore dostane najviac hlasov... ;-)
Odpovědět
@zuzanka.zuzu možná, že to máš někde ověřené, ale já bych spíš nesouhlasila. My jsme se učili ve škole (dělám češtinu), že jsou-li pochybnosti o tom, jestli může být to které jméne použito nebo ne, bude s docela slušnou pravděpodobností soud, kde jediná soudní znalkyně pro Česko, jistá doktorka Knappová (možná od ní znáte knížku Jka se bude jmenovat? :-) ) určí, jestli to jméno je obecně užívané v té které cizí zemi opravdu jako JMÉNO (v tomto jsi, zuzu, měla pravdu). Takže chcete-li Mohameda, Jessiku, Johna nebo Esmeraldu, a matrikářka se nad tím bude ošklíbat, nebojte se, právo je na vaší straně. Apple vám ale zcela určitě dovoleno nebude, americký úředník s trochou svědomí vám žádné takové potvrzení nevydá, i kdyby to s těmi potvrzeními na matrice platilo, což si myslím, že ne. Stejně tak vám nikdo neuzná, kdybyste chtěli svoje dvojčátka pojmenovat Asthma a Pneumonia (takto pojmenovali nějací američtí rodiče svoje holčičky někdy v sedmdesátých nebo osmdestátých letech :-D ) Toto všechno bohužel platí jeno pro Česko, o slovenské legislativě moc nevím, ale někdo tu už přede mnou na slovenská pravidla postoval velmi zajímavý článek :) Jejda, to je dlouhý monolog ... příští díl monologu bude na téma české kalendáře :D
Odpovědět
jiss: dlhy, ale k veci, diky moc :-)
Odpovědět
Ahoj, mohu se přidat??? Ještě mimčo nemáme, ale po svatbě jednou plánujeme, už se moc těšíme...:-) Až se vezmem, tak budem Kotoučkovi... :-N Máte nějaký typ na jméno pro Kotoučkovou/Kotoučka? Já jsem Lucie a přítel Josef, to se celkem hodí - česká jména. Chtěla bych ale nějaké originálnější jméno, prostě to nejkrásnější...:) Pro holčičku - Natálie, Eliška (v porodnici v této době samé Natálky, Elišky, proto pravděpodobně ne), Ela (je už lepší a můžeme jí říkat podobně jako Elišce), Leontýna, Justýna, Kristýna (krásná, ale zase nám přijdou dlouhá vzhledem k delšímu přijmení), Liliana, Amálie... Přemýšleli jsme i o kombinaci dvou jmen - Ela Sofie, do těch jsem se přímo zamilovala ale zase nevíme, jestli to není moc extravagance a moc dlouhé. pro chlapečka - chci nějaké tvrdší jméno k přijmení Kotouček. Mám představu jména Petr, Richard (to se moc líbí mně, ale manželovi tolik ne), Lukáš (ten se zas líbí manželovi ale mně to přijde takové moc měkké jméno a představuju si hubeňourka - asi proto že takového kluka s tímto jménem znám, navíc háček), když už tak Lukas, ale není to moc exotika, hodí se k příjmení? Wiliam, Alex (zase moc asi nezvyklé jméno), Viktor (není zase moc měkké? Ale to se nám líbí docela dost, říkali bychom mu Vítku), Adam, Matěj (dneska každý druhý chlapeček se tak jmenuje, takže to ne), moc se nám líbilo dříve jméno Michal, ale bratránek nám ho přebral a nechceme dávat stejné jméno.. |-| , také jména, Radim, Šimon se nám zdají pěkná, ale nejsou moc obyčejná? Radek se mi líbí ale je na konci bohužel K. :( Zase jsme přemýšleli o kombinaci třeba Petr Max, Richard Max, ale... Žádné jméno mi nepřijde dost dobré... Jednou to bude boj... Máte nějaké napady? =-)
Odpovědět
Lucimia... Eliška je kraaasne meno, na slovensku velmi malo pouzivane, v Cechach urcite ovela viacej. Pripomina mi to Princeznu ze mlejnu x-) a dcera pre teba urcite princezna bude tak preco nie...Ozaj moc krasne, aj ta kombinacia Eliška Kotoučkova je dobra. Ja mozem len zopakovat niekolko mien co sa mne pacia, a ked sa kazda prida tak sa ti mozno nieco zalibi ;-) Tak napriklad Aurora, Sabina, Karolina, Jasmina, Izabela, Olivia, Timea, Lilian, a uplne najviac (okrem Elišky) sa mi pozdava kombinacia Nela Kotoučkova (a ma to blizko aj k tej Ele jak si spominala). Z tych exotickejsich napriklad Lexie alebo Vivien... Pre chlapca je tiez hodne krasnych mien, a v mojom uzsom vybere su mena, ktore si spominala: Šimon, Adam, Roman, Alex, Daniel, Matej, ale aj napriklad Andreas, Marko, Jonaš, Zacharias, Adrian....proste je z coho vyberat. A kedze zijem v UK, pridavam zoznam najpouzivanejsim mien za rok 2010 v poradi akom boli od 1 po 50 (mozno sa niekto inspiruje): Pre dievca: Ella Ava Grace Lolita Emma Elizabeth Genevieve Aurora Isabella Bella Charlotte Lily Saria Sookie Leighton Sasha Olivia Chloe Sophia Amelia Rory Sook Sarah Lorelei Mia Emily Belle Madeline Abigail Caroline Madison Anna Claire Jennifer Ruby Madeleine Jade Ellie Sienna Opal Natalie Hannah Miley Leah Mary Rachel Millie Alice Kate Rose Pre chlapca: Aiden Jayden Max Riley Liam Ethan Jack Avery Dylan Caleb Addison James Ryan Andrew Navajo Oliver Michael Benjamin Lucas Logan Matthew Connor Christian Noah Nathan Owen Jacob William Jackson Alexander Luke Gavin Jett Jamie Joseph John Barack Gabriel Mac Tyrese Mason Henry Tyler Elijah Aidan Nicholas Evan Ted Tico Anthony ;-)
Odpovědět
Lucimia: určitě je moc dobré vybrat krátké křestní, když příjmení je dlouhé. Představ si takového prvňáčka, jak vystrkuje úsilím jazyk, než se mu vůbec podaří napsat to Le-on-tý-na-Ko-touč-ko-vá,zatímco všichni kolem něj to mají dávno hotové :-D Taky se mi moc líbí Leontýna a Amálie, je to takové pohádkové, ale opravdu asi moc dlouhé ... Celkem logicky, "měkkost" jména ovlivňují hlásky, ze kterého se skládá. Měkčeji budou znít jména s š, č, ž, ť a podobně. Taky i, j, l vytváří dojem měkkosti (a možná trochu zpěvnosti, ne nadarmo se zpěváci rozezpívávají lalalala). No a tvrdě budou znít jména s hláskami d, h, ch, g, a nejvíc ze všeho r. A prostředního jména bych se nebála, taky to chci pro svoje děti, myslím, že i v tomhle jsme v Evropě docela výjimka :-) Když jsem byla v Anglii, nemohli tam kamarádi pochopit, že mám jen jedno křestní a jedno příjmení, u nich jsou zvyklí dávat nejméně dvě, ale i čtyři křestní. V Německu je prý prostřední jméno taky zvykem (to tu bylo někde vzadu v diskusi), a v Rusku mají taky prostřední, vždycky po tatínkovi, takže se toho určitě neboj! Tohle opravdu udělá jméno originální a nejkrásnější :)
Odpovědět
Ja milujem meno Ava, ale manzelovi sa vobec nepadi :-( som z toho smutna... chceli by sme aby mali dve mena, tak avu si chcem vybojovat aspon ako druhe meno ak nepristupi na prve... mame iba 4-pismenkove priezvisko tak asi by bolo fakt lepsie mat dlhe meno, paci sa nam spoilocne Karolina a Kristien...tak by mohla byt Karolina Leah alebo Karolina Ava a Chlapes bud Kristien Aiden alebo Kristien Leon... je to hotova veda s tymi menami, hlavne aby aj rodicia boli spokojni ale aby sa myslelo aj na deti ked budu v skolke...
Odpovědět
Lucimia - myslím, že Radim nebo Šimon nejsou až tak obyčejná jména :) Mě se teď hodně líbí jméno Ema, ale přítel se chytá za hlavu :D A jen tak mimochodem - mám synovce Jáchyma - ze začátku to všem přišlo jako "divný" jméno a jak mu budeme říkat a teď úplně v pohodě, je to prostě náš Jája :) Takže jde o zvyk... A já jsem Marie a všichni říkají - Jé, Maruška je tak hezký jméno a já říkám, že se ale nejmenuju Maruška ale Marie a mám trauma, když se někde představuju :D :D
Odpovědět
@jasminkaj : Když mně se právě nelíbí typicky česká jména - Eliška - těch je všude hrozně moc teď... :-( Ela Kotoučková zní blbě? Nebo Ela Sofie Kotoučková... asi jo co? :-( U kluka se nám právě nic moc nelíbí. Hezký český jména jsou buď v příbuzenstvu (např. Michala jsme chtěli), nebo je dává každý druhý dneska, nebo nevíme jak bychom dítě oslovovali - například u Alexe, Tobiase..:-( Poraďte.... Chtěli bychom modernější jméno ale zase takové, aby se dalo jak v dětství, tak v dospělosti dobře oslovovat.
Odpovědět
Novorozeňátka - Listopa, Říjen 2010: Chrudimsko: Denisa Drahošová (bratr Patrik) Lukáš Dejdar Pavel Sedlák Bára Kotyzová (sestra Tereza) Tereza a Barbora Kotrlovy (sestra Karolína) Tereza Lidner Tereza Houfová Tereza Bakešová Tereza Popper Tereza Křížová Tereza Brožková (sourozenci Petr(a) a Zdeněk) Tereza Čavrnochová Jan Novák (bratr Mikuláš) Jan Daněk Jan Žídek (sestra Barbora) Adam Havran (sestra Barbora) Adam May (sourozenci Denisa, Adéla, Jindřiška) Adam Kubíček Michael Krč (sestra Barbora) Hubert Joska (bratr Matěj) Dominik Vít (bratr Vladimír) Dominik Blažek Dominik Janáček Dominik Špička Sebastian Zrůst Sebastian Stejskal (bratr Samuel) Matouš Janiga Matěj Žampach (bratr Jakub) Matěj Bobek Matěj Nesládek Matyáš Štursa) Matyáš Ceral Matyáš Bőhm Matyáš Kastner (bratr Vojtěch) Vojtěch Sedlák (bratr František) Vojtěch Pešek (sourozenci Jan a David) Vojtěch Valenta Vojtěch Brůna (sestra Tereza) Vojtěch Duraj (bratr Ondřej) František Dalecký Amalie Zitová Amalie Hamáčková Amalie Bernatová Jonáš Lánský Kateřina Fenešová Kateřina Salášková (sourozenci Jaromír a Elena) Kateřina Urbanová Magdalena Petráňková Sarah Jandíková Sára Farníková Sára Kuchaříková Anežka Lohynská Anežka Poslušná Simona Svobodová Anna Ličková Alžběta Dubská Tomáš Čechlovský (bratři Ondřej a Vojtěch) Tomáš Zavřel Tomáš Fajmon (sestry Natalie a Anna) Johana Anna Havrdová (bratr Břetislav) Veronika Vostřelová Veronika Podhorská Marie Kombercová (sourozenci Anna a Matěj) Marie Johanides Lenka Janáčková (sestra Anna) Lenka Zikmundová Václav Doubravský Jáchym Tlustý Karolína Gojná (bratr Jan) Karolína Vyskočilová (bratři Pavel a Michal) Lucy Mia Klemparová Lucie Jeřábková (bratr Michal) Lucie Čáslavská Ondřej Klička (bratr Aleš) Justina Celundová (sestra Adéla) Justina Šibalová Elena Široká (sestra Aneta) Ella Kňavová Eliška Zubová Eliška Čápová Eliška Sixtová Nikola Hanoušková (bratr Jan) Nikol Valentová Nikol Kabrhelová Natalie Macháčková Šimon Šebek Šimon Trla (bratr Vojtěch) Sam Zach (bratr Nick) Petra Binková (sestra Lucie) Aleš Faltejsek Aleš Budínský (sourozenci Jan, Otto, Pavel, Robin) Sylvie a Jakub Burešovi Adriana Švihálkobá (bratr Marek) Gabriela Veselá Miroslav Tichý (sestra Simona) Vítek Picpauer (sourozenci Jan a Alena) Václav Lochmann (sestra Kateřina) Mariana Pojmanová Jakub Exner Jakub Císař (sestra Zuzana) Josef Tass Jolana Štěpánová Victora Brotanová (sestry Valentina a Nela) Marek Secký Marek Uhlíř Marek Filipi Radek Wollmann Radek Giňa Dominika Dostálová (sestry Marcela a Alena) Martin Žídek Filip Sokol David Meduna Aneta Giňová (sestra Nikola) Eduard Giňa (Jarmila, Jana, Josef, Stanislav) Oliver Stubbs Daniel Michek (sestra Kamila) Štěpán Zapletal Valentina Koblížková (sestra Natalie) Kristýna Líbalová (bratr Kryštof) Kristýna Sykáčková (sestra Jakub) Nella Sejkorová (sourozenci Tomáš, Dominik, Martin) Nela Čižiková Radim Starý Radim Telařík Valerie Vosecká (bratři Viktor a Hynek) Antonie Jeklová Patrik Šantrůček (bratr Matěj) Nicolas Pešta
Odpovědět
Ahoj Lucie: Já návrhuju: Aurora Kotoučková Aglaia Kotoučková Louisa Kotoučková, zdrobněle Lola Alžběta Kotoučková Amanda Kotoučková Anastazia Kotoučková Anděla Kotoučková Angelika Kotoučková Arletta Kotoučková Ariana Kotoučková Ariadné Kotoučková Amelia Kotoučková, zdrobněle Mia Aurelia Kotoučková Blažena Kožoučková Bibiana Kotoučková Bohumila Kotoučková, zdrobněle Bobby Božidara Kotoučková Bronislava Kotoučková Brigitta Kotoučková, zdrobněle Britta, Brigit Celestina Kotoučková, zdrobněle Celesta, Tina, Celestinka Dagmar Kotoučková, znamená Ranní úsvit ve staroseverštině Danica Kotoučková Delila Kotoučková Debora Kotoučková Dorota Kotoučková Doubravka Kotoučková, zdrobněle Dorka, Dori, Douběnka Drahomíra Kotoučková Eleonora Kotoučková Elodie Kotoučková Emilia Kotoučková, zdrobněle Mia, Emily Eulalia Kotoučková, zdrobněle Eula, Euly, Lala, Laly, Lalia Evangelina Kotoučková, znamená "nositelka dobrých zpráv". Zdrobněle Evan, Eva, Evangelin, Lina, Ina. Františka Kotoučková, zdrobněle Franka, Iška. Gvendolyn Kotoučková, znamená "bílá žena". Hedvika Kotoučková Ingrid Kotoučková Ela Isabel Kotoučková Jarmila Kotoučková Jaromíra Kotoučková Jenovefa Kotoučková, zdrobněle Jena, Jeny, Jenovefka, Ofka Jolantha Kotoučková, znamená "květ fialky" Jiřina Kotoučková, znamená "zemědělec, rolnice" Josefina Kotoučková, zdrobněle Jožka, Finetta, Finn, Josefinka Klementina Kotoučková, zdrobnělina Klemy Konstance Kotoučková, zdrobnělina Koný Kordula Kotoučková, znamená "srdíčko,srdce" [latina], "dcera moře" [keltština] Kordelia Kotoučková Kornelia Kotoučková Květa Kotoučková Lada Kotoučková Kyra Kotoučková Lara Kotoučková Liběna Kotoučková, znamená "láska" Libuše Kotoučková, znamená "láska" Ludmila Kotoučková Lilith Kotoučková Olivia Kotoučková, zdrobněle Olív, Ola, Oli, Livia, Liv Lydia Kotoučková, zdrobněle Lia, Ly Mahulena Kotoučková, zdrobněle Malena, Malenka, Malin, Leny Malvína Kotoučková Marika Kotoučková Matilda Kotoučková, zdrobněle Matty, Tilly, Tilda Mateja Kotoučková, zdrobněle Matea, Matty, Teja Melanie Kotoučková Melissa Kotoučková Melita Kotoučková Medea Kotoučková, zdrobnělina Medy, Meda, Dea Meda Kotoučková Milada Kotoučková Milena Kotoučková Miluše Kotoučková Miranda Kotoučková Nadja Kotoučková Odetta Kotoučková Ofelia Kotoučková Paloma Kotoučková, zdrobněle Pala, Paly, Lomy Penelope Kotoučková, zdrobněle Peny, Penuše, Lopy Radana Kotoučková Radmila Kotoučková Ráchel Kotoučková, zdrobněle Cheli, Chelinka, Ela Rebeka Kotoučková, zdrobněle Beky, Reba, Rivka Regina Kotoučková, zdrobněle Regý, "Redží" Rita Kotoučková René Kotoučková Robyn Kotoučková Růžena Kotoučková, zdrobněle Růženka, Růže Roxana Kotoučková Ruth Kotoučková, zdrobněle Ruthy Salome Kotoučková, zdrobněle Sally, Lomy Samantha Kotoučková Samuela Kotoučková Saskia Kotoučková Selena Kotoučková Sidonie Kotoučková Slavěna "Slávka" Kotoučková Stella Kotoučková Svatava Kotoučková Světlana Kotoučková Tabitha Kotoučková, zdrobnělě Taby, Tabea, Tabinka Tamara Kotoučková Tara Kotoučková Tatiana Kotoučková Theodora Kotoučková Theofano Kotoučková Timea Kotoučková, zdrobněle Timy, Mia, Mea Valerie Kotoučková Vjenceslava Kotoučková, zdrobněle Vjenka, Vjena Velena Kotoučková Vesna Ela Kotoučková Vita Ela Kotoučková = spojení znamená "veselá Ela" Virignia Kotoučková Ginevra Kotoučková Vladana Kotoučková Vlasta Kotoučková Xenia Kotoučková, zdrobněle Xeňa, Nia Zora Kotoučková Zdenka Kotoučková Zdislava Kotoučková, zdrobněle Zdina, Zdiška, Iška Zlata Kotoučková Zina Kotoučková Šošanna Kotoučková Zita Kotoučková Adina Kotoučková Freja Kotoučková Žofia Ela Kotoučková Ela Dobromila => Dobromila znamená "milující dobro" nebo též "komu je dobro milé"
Odpovědět
Lucimia: Pro kluky Lucian Kotouček Adrian Kotouček Alan Kotouček Alexis Kotouček Albert Kotouček, zdrobněle, Alby, Albertek, Bert Alfred Kotouček, zdrobněle Alfy, Fred, Fredy Alvin Kotouček, zdrobněle Alva, Alvy Andrej Kotouček Arnošt Kotouček Artur Kotouček Atanáš Kotouček, zdrobněle Atan, Aty, Atek, Atanášek Augustin Kotouček, zdrobněle August, Ogy Aurel Kotouček Barnabáš Kotouček Bartoloměj Kotouček Bedřich Kotouček Benedikt Kotouček, zdrobněle, Ben, Benny, Ned Benjamin Kotouček Blahoslav Kotouček, zdrobněle Blahoš Bohdan Kotouček Bohumil Kotouček, zdrobněle Bob, Bobby Bohuslav Kotouček, zdrobněle Bob, Bobby Boleslav Kotouček Bonifac Kotouček, zdrobněle Bono, Bony Boris Kotouček Bořivoj Kotouček Brnaislav Kotouček, zdrobněle Braňo Ctibor Kotouček Ctirad Kotouček, zdrobněle Ctišek, Ctík, Ctiša Cyprian Kotouček Ctislav Kotouček Cyril Kotouček Čestmír Kotouček Dalibor Kotouček, zdrobněle Dalko, Daly, Libor Dalimil Kotouček, zdrobněle Dalko, Daly, Dal Dalien Kotouček Dobromil Kotouček, zdrobněle Dobroš, Dobby, Dobeš . Znamená "milující dobro", "ten, kdo přeje mír dobru" Dobroslav Kotouček, znamená "dobrý, dobrotivý", "slavný dobrem" Drahoslav Kotouček, zdrobněle Drahoš Dorian Kotouček Damian Kotouček Dylan Kotouček Dustin Kotouček Dušan Kotouček, znamená "ten, kdo má duši" Dylan Kotouček Eduard Kotouček Edmond Kotouček Efraim Kotouček, zdrobněle Efy, Efra, Aim Edgar Kotouček, zdrobněle, Eda, Edyn, Gary Eliezer Kotouček, zdrobněle Eli, Elek, Ezer Egon Kotouček Eliáš Kotouček Elisha Kotouček Elvis Kotouček Ezechiel Kotouček, zdrobněle Ezek, Chiel Ezra Kotouček Ferdinand Kotouček Felix Kotouček Florian Kotouček Gabriel Kotouček Gedeon Kotouček Gideon Kotouček GIlbert Kotouček Haštal Kotouček Herbert Kotouček Hektor Kotouček, zdrobněle Hek, Tor, Tori Horymír Kotouček Hostivít Kotouček, zdrobněle Hosťa Hugo Kotouček Chrudoš Kotouček Ignat Kotouček Irenej Kotouček Ivor Kotouček Izaiaš Kotouček Jaromír Kotouček Jeremiáš Kotouček Jeronym Kotouček Juraj Kotouček Jonatan Kotouček Jordan Kotouček Julian Kotouček Kajetan Kotouček Kazimír Kotouček, zdrobněle Kazda, Kazi, Kazek Kaspar Kotouček Konrad Kotouček Kristian Kotouček Květoslav Kotouček Krispin Kotouček Křesomysl Kotouček, zdrobněle Křešek, Křesík.... Znamená "ten, kdo podněcuje mysl" Laurent Kotouček Leonard Kotouček Leopold Kotouček Lubomír Kotouček Ludomír Kotouček Ludoslav Kotouček Makar Kotouček Manfred Kotouček Marcel Kotouček Marian Kotouček Maxim Kotouček Maroš Kotouček Medard Kotouček, zdrobněle Medy, Medek, Dard Melichar Kotouček, zdrobněle Mel, Melek, Char Melchior Kotouček Merlin Kotouček Metoděj Kotouček, zdrobněle Met, Metty, Tod Mikuláš Kotouček Miloslav Kotouček Milota Kotouček Mnislav Kotouček Mojmír Kotouček Morgan Kotouček Moric Kotouček Moris Kotouček Mnata Kotouček Natanael Kotouček Neklan Kotouček, zdrobněle Nek, Neky, Nekola... Je to staročeské jméno znamenající "nebojovný". Nikodém Kotouček, zdrobněle, Nik, Niky, Niko, Koudy, Kodym Nikola Kotouček Norbert Kotouček Odolen Kotouček, zdrobněle Odin, Oda, Odolek, Doli Oldřich Kotouček Oliver Kotouček Oskar Kotouček Ottokar Kotouček Otmar Kotouček Prokop Kotouček, zdrobněle Proky, Prokeš, Prokůpek Přemysl Kotouček, zdrobněle Přemek, Přemy Radovan Kotouček Radoslav Kotouček Radomír "Radim" Kotouček Radúz Kotouček Rafael Kotouček Rostislav Kotouček Rastislav Kotouček Robert Kotouček Rodan Kotouček Romeo Kotouček Rudolf Kotouček Raoul Kotouček Gregor Kotouček Silvester Kotouček Slavomír Kotouček Slavoj Kotouček Spytihněv Kotouček Svatobor Kotouček Svatoslav Kotouček Svatomír Kotouček Theodor Kotouček Tibor Kotouček Timon Kotouček Tobias Kotouček Tristan Kotouček Waldemar Kotouček Vavřinec Kotouček Veleslav Kotouček Viliam Kotouček Vincent Kotouček Vlastimil Kotouček Vlastimír Kotouček Vlastislav Kotouček Vladan Kotouček Vladislav Kotouček Vratislav Kotouček Xavier Kotouček Zikmund Kotouček
Odpovědět
Mně by spíš moc zajímalo, jaké jméno k našemu přijmení by se Vám líbilo / hodilo? Mně se asi nejvíc z těch moderních jmen líbí pro holku Ela nebo Elena a pro kluka Alan, ale to u toho mýho neprojde... :-|
Odpovědět
lucimia- Radim sa mi paci k vasmu priezvisku alebo aj Ivo- ale Radim viac ;-) a s dievcenskych Eva; alebo menej pouzivane Nina ci Mina...
Odpovědět
Alan znie tiez dobre- preco by to nepreslo?
Odpovědět
@candyfloss: přítel řekl že je to dobré jméno pro psa.... :-N , ale mně se moc líbí - Alánek x-) Ivo máme v rodině, tak to ne, Radim se mi docela líbí, byl to sice náš učitel tělocviku na středí ale byl pěkne, tak mně to jméno neg. neovlivnilo, ale nevím, jak ho v dětství oslovovat?????
Odpovědět
@lucimia - ja by som tak psa nepomenovala- le to je kazdeho osobna preferencia, este sa mi celkom hodi Bruno...ci to je tiez pre psa? :-N neviem posudit, ale paci sa mi k vasmu menu... a rodicia casto vymyslia detom prezyvky, ktore by ich pred narodenim ani nenapadli a s menom ani nesuvisia- niekde som citala, ze treba vyberat meno s tym, ze 'detsky' dieta bude volane len kratky cas- vacsinu zivota bude pouzivat 'dospely' variant mena.... ale je pravda ze zdrobnelina od Radima ma nenapada....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?