Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Mykolaapsi: Co třeba dát dvě jména? Alexa Elen Alexa Viktorie Elena Alexis Elena Alexia Elena Viktorie Hynek Viktor Hynek Štěpán
Odpovědět
Novorozeňátka: Benešovsko: Adéla Kohoutová Svobodová, Lucie Maršálková, Viktorie Skopcová, Karolína Šimáková, Jan Jaeger, Tereza Pohnán, Vojtěch Šternberk, Magdalena Havlová, Daniel Kalynych, Adam Malý, Filip Štěpánek, Damian Šára, Hana Šebková. Teplicko: Václav Burgert, Jana Janečková, David Tošner, Filip Mixa, Jan Lampíř, Josef Sklenička, Jiří Kastl, Sofie Hlaváčková, Robert Čmela, Lucie Šedá, Kateřina Šťástková, Jiří Polcar, Tadeáš Kalda, Lucie Pavlíková, Tomáš Holeček, Petr Prchal, Kristýna Štrbková, Lucie Kasajová, Hana Halfarová. Chomutovsko: Barborka Benková, Cristina Kubeš, David Miklovič, Eliška Kozáková, Honza Haller, Václav Jelínek. Mostecko: Jiří Šelzig, Vojtěch Šácha, Jaroslav Mandák, Claudie Horká, Lukáš Bili.
Odpovědět
Profilova fotka
a davat dve mena, pokial to nieje tradicia mi pride uplne zbytocne, skor modne, ludia uz nevedia co by vymysleli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to modni, to je pravda. I bez tradice se mi to libi
Odpovědět
Profilova fotka
boris je tiez pekne meno, skoda ze ang.verzia sa nam nepaci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mne nie, pride mi to ja neviem....aky to ma zmysel vies? aj tak ich tak nikto nebude nikdy volat :-D i ked johnny ma druhe meno, ale tu je to tradicia, dostal ho po muzovom bratovi.
Odpovědět
Profilova fotka
vies, zachvilku sa vsetky deti budu volat nejakymi zahr.menami ...budu mat dve ci tri mena..atd..
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze vzdy budou nejvic davany tradicni jmena - Terezka, Kuba apod. to ze jsou modni vlny jmen, to je normalni, po 2-3 letech to pomine. Stejne tak jako se meni vkus, co se mi libilo pred 3 lety, se mi uz ted tak moc nelibi nase ma dve jmena, duvod byl ten ze to prvni je proste kratke :-D je to sice blbej budou,ale zase z toho mam peknou prezdivku
Odpovědět
Profilova fotka
no to dufam lebo si vsimam nakonikovi vela mien je zahranicnych a pride mi to trosku luto, ani neviem preco, ved jeto iba meno! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave, je to "iba" jmeno....kazdej mame jinej vkus, mne se treba Terezka libi,ale nedala bych to..ani Kubika ne
Odpovědět
Profilova fotka
Tiež si myslím že prevládať budú tie naše domáce..ved je ich tak veľa v kalendári krásnych! :-) len niektorí by ho mohli aj otvoriť :-S a aká je anglická verzia mena Boris? :-. celkom fajn meno..
Odpovědět
Profilova fotka
jachin boris, ale ten akcent na tom sa mi nepaci..nejak tvrdsie to znie v angline.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jachin, je jich urcite dost, jen si vybrat
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa este veli paci lenny alebo liam ale muzovi nie ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy tvoja sa ako vola?
Odpovědět
Profilova fotka
Liam je krasny, mne se nejvic z klucicich libi Nathan resp. kamosky mi sebraly uz vsechna jmena co se mi libila, takze jsem tak trosku v haji...nastesti to jeste nemusim resit no hadej :-D :-D :-D nase je Mia :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojte, my jsme taky Jana a Jirka...takze nase deti budou na J...ale nikomu jsme to neprozradili :-) chtela bych klucika Juraska, pak mozna Jan nebo Jakub....holky by byly Jolanka nebo Julie...tech se mi uz tolik nelibi a Janinku po sobe nedam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kristi :-D :-D :-D a druhe meno ma ake?
Odpovědět
Profilova fotka
se uplne bojim ti to rict :-D :-D Isabella
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D sice sa mi nepacia ale a co! hlavne ze tebe sa pacia no nie!? ;-) ;-) ale moje nervy mia este v poho s ceskym priezviskom no isabella? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak k tomu nathan...spravna vyslovnost nieje len tak lahka a verim ze clovek co nema anlinu premakanu to nikdy nepovie tak ako ma :-p :-D cize obdivujem ludi co svoje deti tak pomenuju, no zaujimalo by ma ako ich volaju. ..resp bola by to sranda pocut :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Isabella je v CR Izabela, uplne normalni jmeno - a nemame az tak cesky prijmeni, to bych si nelajskla
Odpovědět
Profilova fotka
pardon. anglinu.
Odpovědět
Profilova fotka
aha no tak to je potom v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim jak se vyslovuje Nathan - "nejtn" jinak v CR je varianta Natan a to se cte jak pise
Odpovědět
Profilova fotka
ze nathan sukovsky napr. to je delo! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsou i horsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to by som ta musela pocut..to "th" sa necita ako t, alebo ako f...neviem ani ako to napisat :-N jazyk ide medzi zuby, doslova ho vystrcis von a tak to vyslovis, no pre cecha daco uplne neprirodzene.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to jsme se ucili ve skole...pak je jeste rozdil, jak to vyslovuji v USA ;-) mne se to ale libi hezky pocesku proste Natan
Odpovědět
Profilova fotka
no to tak ho volaju? to mohli to "h" aj vynechat no ne? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?