Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla být kateřina, ale brácha se zamiloval do tělocvikářky moniky a tak mi vybral monika ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.-) tak to t ale neuškodil,naštěstí,co kdyby byla Filoména???:-D
Odpovědět
Profilova fotka
My měli sousedku a ta se jmenovala Gertruda-byla to němka, nebudu vám vykládat jak vypadala,ale to jméno na ni sedělo :-p Co se týče Vojtěchů,tak to je teď velký boom, stejně jako Matyáš, Šimon, Matěj, Jakub a taky Václav překvapivě. Jáchym není špatný, akorát si představím Jáchyme hoď ho do stroje. :-N Ariana mi přijde skoro jako Adriana a Ariel, to snad se nedává ne? =-) K jménům synů Hapky se ani nevyjadřuju,to je blééé,no :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem Vojtu má moje sestra a prý kdyby měla dalšího kluka,tak by to byl Antonín- bože :-| Ještě, že není v tom, to jméno se mi nelíbí vůbec(Tonda)
Odpovědět
Profilova fotka
tay s jáchymem mě napadne totéž:-D antonín je strejdato se mi nelíbíííí
Odpovědět
Profilova fotka
tay: výraz bléééé mluví za vše, se jménem haštal si tě opravdu všude zapamatují hned napoprvé :-D a taky haštal-maštal... a tonda se mi teda taky nelíbí, vidím nějakýho vesnickýho vožungra v teplákách (omlouvám se nositelům i příznivcům tohoto jména) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Vojtěch se můj synovec. To jméno se mi nelíbí a taky jich je teď hrozně moc. Antonín ani Jáchym se mi taky nelíbí. Marika je krásný jméno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priscila: jo takovýho Tondu,jak píšeš, si představuju taky a jeho kamaráda Pepu, co spolu choděj pravidelně do hospody na pivo.pardon :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tay :-D přesně
Odpovědět
Profilova fotka
Docela se mi líbí Alena,ale zase si představim Álu z Diskopříběhu 2,která ti udělá pomyšlení :-p
Odpovědět
Profilova fotka
alena,to se mi nelíbí,alenu si představím,střední léta,miminko ne:-s jsem ted byla venku a potkala tmavší občany..Pamela,Samanta,Armando..dětti...no pecka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
denniska: Esmeraldu neměli? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ta zůstala asi doma:-D,hlídala Choseho :-p
Odpovědět
Profilova fotka
denniska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci,hod nám tu nějaké jméno :-)
Odpovědět
úžasné romské jméno je Mercédes :-D Lucius, Lucián, Žigo apod.
Odpovědět
jinak mě se líbí: holčika - Gita, Edina, Táňa, Tatiana, Agáta, Viktorie, Monika, Denisa, přesně v tomhle pořadí...Pak taky (ale to se nehodí k našemu příjmení) Ina, Ella, Ingrid, Thea, Lynet, Gabriel chlapeček - Jáchym, Daniel, Tobiáš/Tobias, Kryštof, Adam, David, Filip, Kristián, Šimon
Odpovědět
Profilova fotka
ivett :-D z tvých jmen se shodnu na Denisa,Ella,Agáta celkem jo,Thea,Gabriel klučičí ne,škoda,že z těch druhých se ti nehodí
Odpovědět
z těch druhých se mi ani ne tak nehodí, jako prostě neprojdou, moc se mi líbí Ina ;-) holt každému se líbí něco... já nějak předpokládám, že budeme mít kluka a dost se děsím toho, co mu budeme vybírat, zatím se mi líbí nejvíc ten Jáchym, ale nebráním se změně, jen prostě nejsou žádná hezká klučičí jména, která by mě chytla... chtěla bych jméno pokud možno kratší, které nejde zdrobnit (pokud možno vůbec), pokud bude mít dlouhé písmenka, tak jedině na začátku (proto Jáchym), nejlepší by bylo aby bylo bez diakritiky, ale to v češtině je celkem problém, aby šlo i v cizině bez problémů vyslovovat, no mám moc požadavků a takové jméno prostě není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak klučičí chápu,já klučičí vůbec nevím,taky mě nic neoslovilo:-p žiješ v cizině?
Odpovědět
nene, tady v ČR ;-)
Odpovědět
z holčičích se milíbí ještě Beata...
Odpovědět
celkově bych na holku vybrala asi bez problémů, naopak bych asi nevěděla, které nakonec vybrat, těch je dost, ale s klukama je to prostě problém, nic se mi nelíbí...
Odpovědět
tak koukám na různá jména a jako nestačím se divit: Dětřich, Čistoslav, Dionýz :-N to snad není možný... :-D
Odpovědět
Ezechiel, Fabián, Gál, Ezra, Filibert, Fortunát, Garik, Gedeon, Gejza, Gleb :-D :-D :-D to je fakt úlet...
Odpovědět
Honorius, Genadij, Haštal, Hostivít, Chraniboj, Chval, Jacek, Chrabroš, Chrudoš, Inocenc, Jimram, Jošt, Knut, Křišťan, Ludivoj, Lutobor, Makar, Mečislav, Milorad, Milovín, Mlad, Mnata, Modest, Něhoslav, Mstislav, Odon, Pravdomil, Palmiro, Pantaleon, Parsival, Perikles, Polykarp, Remig, Rodan, Roch, Ratmich, Reginald, Sixst, Silvan, Sidon, Stojan, Šťasta, Tankred, Teofan, Terenc, Smil, Stojmír, Šavel, Taras, Tichomír, Titus, Udo, Upton, Torkvát, Tichon, Věnek, Vojen, Vsevold, Všeslav, Vidor, Vlk, Vok, Záviš, Zdirad, Zeno, Ždan, Žitoslav, Záboj, Zdík, Zenon, Zlatan, Žarko, Želibor, Žitomír, Živat :-D :-D :-D všechno klučičí jména, ty lidi mají fakt fantazii, a to jsem ještě nekoukla na holčičí :-D
Odpovědět
holčičí perličky: Adalberta, Afra, Aglaja, Anselma, Armida, Areta, Arleta, Bojislava, Borislava, Božidara, Brenda, Branimíra, Brunhilda, Celestina, Cyntie, Čeňka, Čistoslava, Dalila, Debora, Delie, Dulcinea, Edvarda, Donáta, Dušana, Egona, Fatima, Fedora, Felicie, Gema, Etela, Féba, Gajana, Gudrun, Háta, Gvendolína, Grizelda, Havla, Iboja, Ildika, Ingeborg, Jadrana, Chranislava, Karmela, Jasněna, Jenovéfa, Jolanta, Juta, Koleta, Kira, Kora, Léda, Leokádie, Loreta, Ludiše, Lia, Lina, Mabel, Mariola, Medea, Mečislava, Mabela, Manon, Marcelína, Myrna, Narcisa, Milred, Mnislava, Niké, Nila, Odeta, Palmira, Pelagie, Perzida, Polyxena, Pilar, Priscila, Řehořka, Saxona, Senta, Scholastika, Sidonie, Skarleta, Solveig, Sotira, Sofronie, Silvána, Sibyla, Tekla, Valubra, Věduna, Toska, Una, Věnka, Voršila, Zaida, Zbyhněva, Zenobie, Zinaida, Želmíra, Žitoslava, Živana, Žakelína, Ždana, Živa, Zoroslava no mazééééc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo,tak mám stejný problém,holek bych mohla mít hafo:-D torkvát.....:-D no lidi mají fantazii nekonečnou manon,náhodou,vznešené to jméno:-)
Odpovědět
jj, nebo taková Žakelína, úplně vidím nějakou načinčanou princezničku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?