Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Z tří písmenkových holčičích mě napadá kromě Ley ještě Tea, Ela, Ina, Ida, Iva, Zoe,... Gabriel se mi nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
tea je taky zajímavé....ema...ina...no stejně vyhrává Mia
Odpovědět
Profilova fotka
Ema je hezké ;-) Ještě mě napadla Eva...
Odpovědět
Profilova fotka
jéje,moje ex tchýně:-(
Odpovědět
Profilova fotka
kromě Mia je pěkné i Tia nebo Sia... koneckonců slavnou modelkou byla Gia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pris:-D,Gia?tu neznám:-p,ale Tia jsem už slyšela
Odpovědět
Profilova fotka
Theu ma Alcatko, to nemuzu, Zoe mozna bude mit dalsi kamoska, takze taky ne...proste pech. Jako Lea je tak nejak jista, ale co k tomu?? Ela se mi libi, ale s dvema L a to uz nejsou jen tri pismenka,ale ctyri... Sia je znacka skla a doplnku, to je blby.
Odpovědět
Profilova fotka
kristi,takže ted dobrat nějak delší jméno...ella se m tak líbí zdvojená,stejně když už emma
Odpovědět
Profilova fotka
jj, neco peknyho i tak trosku ceskyho....treba Victoria
Odpovědět
Profilova fotka
Lea Victoria..to zní hezky.i Amelia se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: Ale ta má Theu, tohle by byla Tea ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Švagr čekají druhé dítě a prý to bude buď Michael nebo Viktorie... Jejich první dítě je Vojtěch...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja vim,ze Theu, ale je to takovy opiceni, ja to nemam rada....
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: Já vím, myslela jsem to spíš jako srandu, že ona má Theu s H a ty bys měla bez H ;-) A na kluka budete taky hledat jméno se 3 písmenama? Já snad ani žádný takový neznám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne, na kluka ne..my kluka mit nebudem :-D :-D :-D a bude to Nathan nebo Natan, to jeste vykoumu...
Odpovědět
Profilova fotka
Takže objednaná je holka ;-) :-D :-D Nathan/Natan je zajímavý jméno. Je to i firma, která dělá didaktický hračky pro děti, máme od ní v práci pár věcí...
Odpovědět
Profilova fotka
jee, Viktorka, to je moje nej. A Lea je take moc krasny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí Lea i Leontýna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mne vic ta Lea... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi,moje řeč,já kluka mít taky nebudu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na kafíčko,tak vyýšlejte at se pak zase mám na co mrknou..:-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě to je tak nějak jedno, co budu mít :-D Ale pokud by někdy byly dvě děti, tak bych ráda, aby byly stejnýho pohlaví, takže buď dva kluky a nebo dvě holky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kluci tě sežerou,holčičky.. :-D :-D .jůůůůůůůůůůů,já chci holkyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
to ja bych si asi chtela vyzkouset oboje, jak holku tak kluka. Ale asi bych nechtela dva kluky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
denisska: Ono je to jedno, kluci mě sežerou, holky mě proparáděj, protampónujou, proantikoncepčněj, a tak :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuni, to jsi jedna z mala, kdo by chtel stejne pohlavi. Ja taky, ja bych samy holky nejradsi, na kluky nemam bunky. kdybych si byla jista, ze to bude holka, tak klidne i 3 kusy :-) :-) :-) ja ani nevim, ja se do Nathana zamilovala, pac ho ma jedna ceska navrharka a kdyz jsem delala v autosalonu, tak tam jezdil jeho tata s autem a nekdy i s prckem a byl to strasne krasnej kluk...
Odpovědět
Profilova fotka
Ona si to příroda stejně udělá po svým a nás se ptát nebude :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: Takže něco jako: Byli jednou jeden král a královna a ti měli tři dcery... :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuncek: presne, nakonec to stejne budou nase milovane deti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuni :-D :-D :-D kristi..moje řeč,holky to jistí.přesně!!!!!!!!!!§
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?