Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mia je pekne ale zas som si neni ista tym nasim priezviskom..take kratke mi to k nemu dojde...ale pekne...akou volate malu staenly?
Odpovědět
Profilova fotka
staenly, moje mala se jmenuje Mia Isabella ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi a vola ju niekto aj druhym menom? alebo len mia?
Odpovědět
Profilova fotka
vetsinou jen Mio, nekdy ji rikame i Bellinko, Bello....jak kdy
Odpovědět
Profilova fotka
Bella je pekne tiez...a mala je zlatuka kristi
Odpovědět
Profilova fotka
*zlatunka
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju, vyridim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no volame ju Mimi,Miuška,Miňa,miunka,a ked je zla tak jej poviem Mioslava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my,kdyz zlobi, tak ji rikam Miušáku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D mioslava ma pobavila...
Odpovědět
Profilova fotka
staenly, koukla jsem na vaseho andilka a ta je uzasnaaaaa x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem,to je-hrozne ziva a ukecana,ale nas poklad ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no,tak to si jsou s tou moji podobny....
Odpovědět
Profilova fotka
kristi,zaujalo ma tvoje oznamko v albe take to ružove s pokrutenymi stranami,kde ste to prosim ta zohnali? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
my nakonec svatbu meli tajne, takze ani oznamka nebyly....vubec nevim, kde jsem ho tenkrat nasla.. |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,co to resej tedka ti urcite poradi
Odpovědět
Kristi, staenly....a mate nejaka cizi prijmeni nebo spis typicka ceska?
Odpovědět
Profilova fotka
Hanzl/Hanzlová
Odpovědět
Takze Mia Isabella Hanzlová? Me se moc libi takova jmena...ale taky mame podobne prijmeni tak nechci aby to vyznelo smesne :-( Aby nam pak ditko jednou nevynadalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
julie, jj, presne tak...puvodne mela byt jen Mia,ale mi to prislo kratky, tak jsem ji tam jeste jedno pridala..at je sranda. Nevynada ti, uz s tim bude smireny....
Odpovědět
Ja bych strasne chtela Julie Lilly x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mala spoluziacku na zakladnej, Lea Hanzlova, Myslim ze to je take neutralne priezvisko
Odpovědět
Profilova fotka
Mia Tara Pelešová
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky pro netradicni a svym zpusobem ujety jmena x-) bych se toho nebala ;-) julie ja mam typicky cesky prijmeni a az to jednou bude aktualni tak budu vybirat taky neco zajimavyho zatim vedou pro kuluka Kajetan nebo Castor Jerome a pro holku Adina nebo Stella ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky myslim,ze je to neutralni...kdybych mela echt cesky,tak nic..to bych dala asi Valerii.... julie Lilly je krasny..Lilly ma tedka myslim ta Konarikova, hezky jmeno
Odpovědět
Profilova fotka
kristi,vaša Mia je moc zlatunka.a že si ty bola v ONA dnes?mam ta totiž v mojom zošite o svadbach :-D
Odpovědět
Ty jo, Castor Jerome...to by me pritel hnal :-D :-D My se ve jmenech vubec neschodnem :-.
Odpovědět
Profilova fotka
prave som kukala mena a paci sa mi taktiez chlapcenske Eilan, to je odvdodene z mena Eilon The boy's name Eilan \e(i)-lan\ is a variant of Eilon. Eilon \e(i)-lon\ is of Hebrew origin, and its meaning is "oak tree".
Odpovědět
Profilova fotka
staenly, joo byla ;-) muchi, vase jmena jsou proste mazec....jen neivm, jak rikat malymu Kajetanovi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?