Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak me by ani tak nevadilo ze ke me pribehne dalsich pet cizich deti, ale to ze je to opouslochany.... taky preferuji cizi jmena ale mam s tim nejaky problemek doma, tak kdo vi jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, že ti chlapi musí vždycky ve všem dělat problémy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak až máte Kordulku nebo Vincence, všechny jsme tady na jedné lodi...... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aktaka:můj je nedělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pomi, to znamená pouze a jen to, že buď je pod pantoflem nebo máš ještě růžové brýle :-D
Odpovědět
Ja budu hlavne rada kdyz bude zdravi a at se jmenuje treba gobelin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aktaka:to je téma fo IP, ale brýle nenosím a pantofle taky ne, chodíme :-D doma v botech
Odpovědět
teda zdrave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gobelín,to je krásné jméno..jeden takový máme na stěně..... 8-)
Odpovědět
tak ja taky neco hodim do placu :-D mne se libi olaf a ole :-D a jeste jedno, to ale nereknu, pac to je favorit nejvetsi, tak aby mi ho nekdo nevyfoukl :-D holcici jmena me nejak neberou..hmm, asi to bude tim, ze me celkove holcicky taky neberou :-D :-D
Odpovědět
Ty jo, Olaf a Ole :-) Tak to je fakt originalni! A favorita nereknes, jo? No a ja tu vsechny sve favority vykecala :-D
Odpovědět
julie, nejde mi o originalitu, lec jina (tedy bezna, ani ceska), se nam nelibi a to jako hodne :-D favorita a favoritku (taky jednu mame) nevykecam, jeste par let si to budu schovavat :-D :-D kupodivu jsme se shodli a prisli na nej spolu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sasha:prosím,můžeš mi napsat odkaz,kde jsi našla význam jména Natali a MIa?děkujia nějaké na kluka?:-))třeba do IP,děkujiiii
Odpovědět
Pro haasinku: Zdeněk Řehák, Viktor, Jáchym, Ladislav, Alexandr, Stanislav, Rostislav, Mikuláš, Maxmilian, Sebastian, Vlastimil, Radovan, Lubomír Šárka Řeháková, Dominika, Magdalena, Alžbeta, Paulina, Štěpánka, Johanna, Emma, Helena, Klaudia, Elena, Patricie, Vanda Tý jo, ženský vy jste se tedy rozjely :-D :-D
Odpovědět
denisska: Mrkni se na behindthename
Odpovědět
sasha: díky:-) některá se mi opravdu líbí:-) budu si to muset někde poznamenat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haasinko,já mám kamarádku Zuzku Řehákovou, taky to zní hezky
Odpovědět
scai: taky jednu znám:D teda spíš přítel...myslím, že zpívá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude jiná, tahle nezpívá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasha.děkujiiiii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u me vedou: Nathan, Tobias, Damian Debora, Bianka, Berenika, Bibiana, Mia pritel se zatim nevari ale pak vzdycky rekne ze je to na me :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hypo, Nathana bych i ja chtela,ale asi neprojde
Odpovědět
Profilova fotka
tak já včera svému konzervativnímu mužovi nadhodila jméno Etien a prej, že dobrý...jsem málem padla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ELi, no neke...to je ale velikej uspech...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je, ale on je schopný dneska říct, že je to hrozné jméno :-D , takže žádná výhra to není
Odpovědět
Profilova fotka
Haasinka: Moje babi má kamarádku Aničku Řehákovou. Jinak já jsem se svými jmény moc nepochodila, manželovi se líbí běžné české a to mně zase ne. Takže jsme se dohodli, že o víkendu zalezem do postele s kalendáři v ruce a pokusíme se vybrat nějaké, které by šly a třeba se trefíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co říkáte na jména Elian Gabriel a Nikola ( pro kluka)?
Odpovědět
Profilova fotka
Gabriel super x-)
Odpovědět
Nikola pro kluka se mi teda nelíbí..... ten Gabriel je super :-D. A co třeba Eliáš?
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem chtela chlapecka Nikitu ... ale taky mi to neprojde.... :o(( Elis - tak si nech podepsat ten papir o jmene deti uz ted, sice trochu dopredu, ale dokud s tim jmenem souhlasi :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?