Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
No, mám zkušenost s emulipsem, ale žádná sláva..nejlepší je nežrat a cvičit, jak říká ifoun.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...nějaké prášky jsou víte k čemu, nechci být sprostá :-D pohyb je základ, nic jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Copak asi ta naše Klaire, doufám, že se vše vyvedlo a těším se na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já furt vyhlížím, ale zatím nic :)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj taky vyhlížím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já souhlasím, prášky jsou na ... a na to jaký byl klaire svatební den jsem taky moc zvědavá ;-)
Odpovědět
Ahojky, zaujalo mě vaše téma-mohu se přidat do diskuze? Dáte mi radu jak se za měsíc zbavit přebytečných tuků a hlavně celulitidy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak na mě už dopadla pořádná tréma, k tomu to horko minulý týden a za týden mám dole 2kg ani nevím jak.... a myslím, že další ještě dolů půjdou, protože mi o víkendu vypadla kadeřnice tak jsem z toho na prášky, včera jsem byla u jedné na zkoušku ale byla to katastrofa až jsem se z toho v autě rozbrečela.... dneska jdu na druhou, tak jsem zvědavá, tak mi držte palečky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..........jj, to jsou nervy................já za celý svatební den měla jen oběd................. :-) holčiny........čekám na profi fotečky - abych sem dala nějaké pěkné...........jinak.......bylo to moc hezké, pár zklamání bylo, bez chybičky to rozhodně nebylo..........fotečky snad budou co nejdřív, taky jsem na ně zvědavá.......... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: tak to je teda radost :( Ale někoho ulovíš, neboj :) klaire: tak povídej, přeháněj :) My jsme tu zvědavé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: nikdy to není bez chybičky, z toho si nedělej hlavu, hlavně že jste si to užili a že je spokojenost, na fotečky už se moc těšíme ;-) alespoň nějaké neprofi? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě přijde, že jsem si snad užila víc večer, když už to bylo neformální a fakt volná zábava :-) ráno jsem vstávala fakt hrozně brzo - už za deset pět..pak jsem jela ke kamarádce, která mě a ségru učesala, pak jsem si nalíčila, ségra mi ještě lepila řasy............no mazec......pak jsem přijela domů a všichni honem,honem....tak jsem se ustrojila.....nj, jenže jsem tam pak skoro hodina furt stála, hosté přijeli všichni se spožděním, no z toho jsem byla pak docela otrávená.........v těch šatech jsem si nemohla pořádně posedět...........pak přijel ženichův svědek s kytkama - takže jsem pak mamce musela říkat, že kytku mi musí slavnostně předat ženich - tak pak přišel - byl teda moc překvapený, prý mi to moc slušelo - ale já mám tak nějak pocit, že to mohlo být ještě lepší.....no a pak se jelo, jenže díky tomu, že všichni dorazili pozdě, jsme vyrazili taky pozdě a já měla děsnej stres, aby jsme tam dojeli včas - pak jsme dojeli na parkoviště před zámkem, jenže tam hafo aut, neměli jsme kam zaparkovat a nejhorší bylo, že za pět minut měl začít obřad....no mě bylo do breku, já fakt měla nervy na pochodu.....ale naštěstí jsme to nějak zvládli a mazali do zámku, tam jsme se hned srovnali a šly.............pak začla hrát hudba, mě zvlhly oči.........ale ustála jsem to...celý obřad jsem se usmívala, do breku mi nebylo....ale pak ty gratulace, to jsem bulela jak želva.......no a pak focení......tam jsem rostla ze ségry, měla to mít na povel a furt se tam někde vykecávala, tak jsem tam na ní furt hulákala, kde je.......a pak jsme fotili a fotili, já mám teda pocit, že máme fotek strašně málo......ale Jára už byl pak otrávený, üž ml hlad a já si furt ještě něco vymýšlela........no fotili jsme se teda skoro hodinu a půl - mě to teda nepřišlo......ale co bylo naprosto šílený..........na mě furt lítali černý malý broučci - jednu chvíli jsme jimi byla obsypaná.........nesnáším brouky a všemoužnou havět a teď jsem je měla všude, lezli mi do dekoltu, měla jsem je všude na šatech, furt jsem se jen ometala...........no to mi neskutečně pilo krev.......sestřenka měla taky světlé šaty a taky jimi byla obsypaná........a trápilo to tam teda kždou nevěstu.............. :-( ale oběd byl vynikající, výzdoba úžasná, dort výborný........a pak už jen volná zábava - ani na tanec jsme už nebyli ofiko oblečení - bylo fakt teplo a já teda uřpímně byla ráda, že jsem se z nich svékla - sice byli oproti jiným štům lehoučké, ale i tak.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klaire: Náhodou to zní na super svatbu :) Nějaký stres po ránu a nestíhání k tomu aptří...a brouci časem budou jen veselou historkou ;-) Hlavně že odpo už to bylo oka a že jste se neupekli :) Už se těším na ty fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
hezké to určitě bylo.......těch dojmů je z toho dne tolik, že teprve teď si vše dávám dohromady a utřiďuji myšlenky, vzpomínky atd........
Odpovědět
Profilova fotka
...člověk si zorganizuje krásnou svatbu ale musí se počítat s tím že se něco nemusí podařit tak jak bylo v plánu, s tímhle jsem se už smířila a řekla jsem si že kdyby cokoliv nebudu si z toho dělat těžkou hlavu a zbytečně si tak kazit tento vyjímečný den...svatba vypadá super, podle toho co píšeš a myšlenky jako že mohlo být něco lepší buď na svatbě nebo na tobě samotné ať tě ani nenapadnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak na nějakých fotkách se sama sobě vysloveně nelíbím a na nějakých zase jo.......tak z toho taky plynou i ty pocity, že to mohlo být lepší :-D už jsem psala fotografovi, snad budou do konce týdne fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: ale tak to je normální, že se člověk někde sobě nelíbí...já se nelíbím sama sobě v podstatě nikde :-D A nejhorší je vido, to ze sebe rpstu :-D Hlavně tak srandovně mluvím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, videa se vysloveně hrozím - to když se slyším jak mluvím, tak si připadám jak malomocná :-D já už chci ty fotky, holky......... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Klarie, já když jsem se vdávala já měla ty brouky a mušky v závoji, taky všude :-) Fotky budou určitě krásné! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kočandy, tak fotky budu mít až v pondělí nebo v úterý ;-) jo, jinak...........včéra jsem nějak koukala na nějaký pořad a papání a mluvili tam o pohance....prý je moc zdravá....a dá se z ní dělat třeba kaše, i jako příloha se dá udělat, na sladko, na slano.......umíte s ní některá? docela bych ji zkusila.....prý je fakt moc zdravá....... ;-) ale nevím teda jeslti je hubnutí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem jí ještě nedělala..ale mohla by být dobrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: jé tak to si ještě počkáme ;-) snad budu mít chvilku abych se koukla, už se mi to krátí ;-) můžeš prosím mrknout ke mě do albíčka, co říkáš na ten závoj? Někomu se to líbí, někomu ne, tak jsem ho objednala abych si ho mohla alespoň zkusit jestli se bude k šatům hodit, byla to láska na první pohled :-D s pohankou zatím žádnou zkušenost nemám, asi budu muset pokoukat někde na netu a vyzkoušet to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na něj včéra koukala a je nádherný - to byl jediný závoj, který bych si vzala, kdybych si řekla, že chci závoj.....rozhodně schvaluji, je úžasný.....a určitě ti bude moc slušet............. to ju, to si počkáme :-( ale snad se dočkáme ;-) jsem na ně moc zvědavá........
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli nevadí, taky jsem se mrkla a myslím, že se hodí :-) Budeš krásná nevěsta a ty naušničky jsou taky pěkné! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: Ten závoj musíš zkusit k šatům, takhle z obrázku (odděleného) to člověk nepozná.. A jinak o tomhle závoji uvažuju i já, jen mám strach, jestli mi bude slušet....
Odpovědět
Profilova fotka
Jé děkuji moc holky ;-) tam šlo o to, jestli to není k těm šatům moc ale vzhledem k tomu že nebudu mít nic na krku ani ozdoby na hlavě, ani žádné náramky atd. jen náušnice tak by to mohlo být jako doplněk pěkné...já ho objednala s tím, že ho zkusím a buď si ho vezmu nebo ne, za zkoušku nic nedám, druhý budu mít ještě ze salonu tak si pak vyberu :-D civet: já ho budu pak určitě prodávat, jinak bydlím taky v Praze takže pokud bys ho chtěla zkusit jestli ti bude slušet, můžeme se pak klidně domluvit, není problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: já jsem do úterý ještě v práci takže se snad foteček dočkáme, pak už budu v Opavě a v jednom kole :-D všichni se mě ptají jestli jsem už nervózní, zatím ne ale to je asi tím že jsem daleko od toho předsvatebního mumraje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: určitě ti slušet bude.........o tom nepochybuji...... ono to možná přijde, až budeš v tom předsvatebním blázinci, ale já jsem kupodivu dva dny před svatbou nervozní být přestala........... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: já jsem právě měla velkou nervozitu a depky delší dobu před svatbou, to jsme si tady psaly o těch sevřených žaludcích a teď naštěstí pohoda ;-) jedeme domů ve středu, já mám se ségrou naplánovanou kosmetiku, manikůru, pedikůru a řasy, budeme si akorát dělat tu svatební tabuli a veškerou výzdobu a nic víc vlastně ani nebude potřeba, jedu hned s ženichem a jeho svědkem tak kluci odvezou co bude potřeba, takže snad nějaký frmol nebude no :-) včera jsem si psala na FB s fotografkou a kameramanem co a jak bude a pak jsem si říkala "ty jo už je to fakt tady" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: "to, už je to fakt tady" jsem si fakt řekla, když jsem stála před oltářem, fakt jsem si užívala jaké to je......sice jsem teda moc nevnímala, pana oddávajícího, furt jsem si usmívala, bála jsem se podívat na Járu, jestli třeba není dojatý, protože kdybych ho viděla, tak bych určitě bulela - a on si prý říkal to samé....no, hlavně si to všechno užij.......mě fakt, teď vše došlo, vše jsem vstřebala, utřídila jsem si vše, co jsem si utřídit chtěla a teď fakt jen krásné vzpomínky....škoda, že už je to pryč.......každý den se koukám na svojí kytičku a vždycky nad ní povzdychnu.......a to mě napoprvé lehce zklamala, když jsem ji viděla...........ale teď mi přijde nádherná.....to je právě to, že člověk má určité představy, vysní si to, i třeba trošku nereálné a s tím žije a pak najednou přijde něco trošku jinak a je trošku zklamaný, ale teď když se na to podívám, tak si říkám - proč jsem byla zklamaná, když to bylo tak nádherné..................... no už tady vedu nějaký moc psychologický řeči, raději končím........ hlavní je, aby jste si to moc užili vy dva!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?