Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko: zkušenost má můj taťka, taky to tak dělá a prý to pomáhá rychleji spalovat tuky nebo tak něco, já to zkusila jednou a fakt nikdy víc, fůůůůj, to já raději vitamíny co obsahují vlákninu a jablečný ocet
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: no právě že po ránu na prázdný žaludek je to opravdu děsný :-x a jak píšeš ten jablečný ocet máš na mysli ten v tabletkách - ApleFit?
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko: já to taky jednou zkusila a málem jsem se pošavlovala.....nikdy více.............. A ten Aple Fit máte některé vyzkoušený - taky jsem se nad ním jednou pozastavia......... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: no je to fakt fuuuuuj :-D ty tabletky by byly lepší ale zase do toho nechci rvát peníze když nevím jestli to bude stát za to
Odpovědět
Profilova fotka
já měla tenhle http://www.lekarna.cz/medpharma-jable... a před tím jednou i tenhle http://www.nakupzdomu.cz/jablecny-oce... má to stejný účinek jak tekutý ocet
Odpovědět
Profilova fotka
myslím že dne zavítám do lékárny a pak s radostí vyleju ten tekutej do wc :-D ty tabletky s vlákninou se mi líbí, jdu do nich, děkuji za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
civet: závoj ještě nemám rozhodnutý, protože jsem si ho nechala rovnou poslat do Opavy a ještě jsem ho neviděla, ale prý je jako na obrázku tak uvidím jak se to bude k sobě hodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko: rádo se stalo... po tabletkách se ti už pusa křivit nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dovolená snad tak hrozná nebyla, včera jsem měla depku, že jsem tlustá, páč nemůžu pořádně stáhnout džíny...no a pak jsem si všimla, že jsem si zapomněla rozepnout zip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no vidíš :-D jinak jsem včéra fakt dala konečně fotky na beremko, tak se kdyžtak holky mrkněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, fotečky máte krásné, úplně super je ta u kulečníkového stolu
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: moc hezké fotky, vypadáte na nich moooc spokojeně :)
Odpovědět
Článek se načítá
Tabletky sice nejsou tak hrozne jako tekutina, ale oboji je bohuzel na dve veci: na prd a na zbytecne vyhozene penize :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kackahele: proč???? nemám stejný názor
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo - jaké mají přesně účinky - spíš asi pročistí, viď :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jo no je to spíš na pročištění, upravení stolice, ten z přídavkem vlákniny taky docela dost zasytí a zrychlí metabolismus, je to taky jako antioxidant
Odpovědět
Profilova fotka
asi to prubnu - vyčistit si organismus - to není nikdy na škodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co to je přesně za tabletky? Nemůžete frknout odkaz? Takhle s tím "pročistěním" by mě to zajímalo.... a s tou "úpravou".
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Káťo....které jsi konkrétně užívala?
Odpovědět
Profilova fotka
já měla přesně tyhle http://www.lekarna.cz/medpharma-jable...
Odpovědět
Profilova fotka
vyzkouším je.........děkuji..............sice si myslím, že mám metabolismus celkem v cajku, ale nikdy takováhle očista organismu neuškodí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám největší problém to vydržet zobat :(
Odpovědět
Profilova fotka
to já naštěstí ne..........mě pravidelnost nedělá problém -co se teda užívání týče.......jak patlání krému proti celulitidě, nebo nějakého zobání........... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to já jsem fakt děsná, ani to patlání krémů mi nejde, jen opalováky nepodceňuju...jasně, večer i ráno obličej, to je automatika, ale krém na tělo...vždycky si koupím nějaký super, mažu se týden, pak na to zapomenu :(
Odpovědět
Profilova fotka
to já natěstí zvládám bez problémů :-D jsem si řekla, že od pondělí asi nasadím počítání kalorií - abych dala do dovolené (v září) aspoň 5 kilo dolů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: kurnik, nechceš mi psát jídelníček, že bych hubla těch pět jak s tebou a nemusela se starat? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
u mě je problém, že to všechno vymýšlím až večer.........hele ale víš, že jsem tenkrát našla docela dobré stránky, tam jsi jen zadala gramáže a ono se to počítalo samo ;-) ale nepamatuji si je.......musela bych se doma podívat......
Odpovědět
Profilova fotka
Něco podobného je na flora.cz...ale asi začnu opět se svým systémem snídaně = ovoce, oběd šmakoun nebo salát, případně něčeho půlka a večer zelenina...naštěstí mi moc věcí nechutná, tak se v obědech rýpu tak jako tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: závidím pravidelnost, taky se vždy tělovým mlékem namažu jednou nebo akorát když si oholím nohy a víc si nevzpomenu a brát vitamíny? to už vůbec ne, dávám si je na skříňku kolem které denně chodím a stejně si nevzpomenu, vzpomenu si vždy v práci, tak si je vezmu do práce a zase si nevzpomenu... jsem v tomhle děsná
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nevím, ž něco takového na floře je....... tuším, že něco podobného je i na fit webu........... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?