Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
to ju s plným žaludkem to není nic moc..... :-S to je mi pak děsně těžko a mám pocit, že se ani nepohnu :-| párkrát se mi t už bohužel povedlo..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec včera neplánovaná "svačinka" v podobě plechovky koly, měla jsem děsnou žízeň a nic jiného chladného neměli :( Zahučelo to do mě jak do studny... :-N A dnes ráno testuju neovocnou snídani - cel. rohlík, gervais a plátkový sýr.
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já dneska k snídani obřího pudinkového šneka s rozinkama ;-) šla jsem na očkování proti žloutence tak jsem se musela předtím nadopovat cukrama ať mi není špatně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poraďte co dnes k obědovečeři, něco lehké, co se nemusí dlouho vyvařovat a zasytí to i chlapa... v tom hicu se mi vůbec nechce vařit, ale přítel potřebuje vařené jídlo
Odpovědět
Profilova fotka
...já včera koupila velký kus hovězího zadního, nakrájela na plátky, něco nechala v lednici něco nasáčkovala do mrazáku a přítel si z toho udělá steaky, k tomu zelenina a pečivo nebo brambory a je to hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hovězí e-eee uvažuju o těstov. salátě s kuř. masíčkem... no ještě uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Steaky ze zadního? =-) Já včera chtěla koupit svíčkovou a chlap mi nechtěl ukrojit dva tlusté plátky, že prý by zbytek neprodal, tohle fskt nesnáším. tak neprodal vůbec nic... doufám, že mu to tam shnije ]-( Ale koupila jsem telecí kotletky, telecí je super, dělá se jen chvilku a je moc dobré, k tomu zeleninka a bude hotovo :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: aby se neposral... kolik masa mu tam zůstane a zezelená co stejně neprodá....
Odpovědět
Profilova fotka
jj steaky se dělají taky ze zadního pokud se člověku nechce dávat 600 za kilo svíčkové, u nás to hověží jede furt a už tak mi to přijde předražené takže živit se jen svíčkovou to by nešlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás hlavně kuřecí a krůtí
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: jako z českého zadního? A není to pak tuhé? Živit se furt svíčkovou bych mohla, ale nevím, kde na to vzít a nekrást :-D Krůtu já ráda, kuře moc ne (ale malé kuřátka z Makra jsou super). Taky králík je super a telecí je dokonalé. Ryby, mlask. Vepřové skoro vůbec, max. panenku. Na vepřové jsem si nějak nezvykla, je takové suché, nebo moc mastné..a trošku mi to smrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no normálního hovězího zadního :-) je to pěkné maso bez nějakých šlach atd. a bylo mi řečeno že se to dá využít na steaky, když fakt člověk nechce investovat do svíčkové...přítel to chce na tenčí plátky a ono se to pak hezky propeče ikdyž jako svíčková to samozřejmě není ale jemu to chutná, má to rád, takže neřeším ;-) krůtí taky můžu, kuřecí už moc nejíme, to jsme si za dob hubnutí a rýsování užili až až než jsme zjistili že kuřecí maso úplně nejlepší není :-S ryby mám taky ráda, vepřové jsme dříve moc nejedli, teď máme plný mražák z mladého prasátka od tety, tak si dáme, ale jen libové a nejradši mám panenku, ale taky mi to vepřové smrdí no :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
proč není to kuřecí nejlepší??? králíka nejím, přítel jo ale já mu ho bohužel nepřipravím.... rybky taky, dřív jsem nejedla ale už jo. nejlepší je stejně kapřík na vánoce :-D pomoooooc já se už smažím ve vlastní šťávě, umřu tady dneska....
Odpovědět
Profilova fotka
My dnes máme příjemně :) Akorát mě deprimují svatby - hraje to na nervy. Pracuju přímo u Libeňského zámečku, takže čtvrtek a pátek je plný svateb :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak o kuřecím si všichni myslí že je to "bílé, zdravé maso" já jsem si to taky myslela, ale ono moc kvalitních bílkovin nemá, navíc tyhle naše kuřata jsou vyhnané hormonama takže nic moc extra...já to beru z pohledu těch bílkovin, přítel cvičí, takže do sebe láduje to, po čem mu nejlépe rostou svaly čili to, co mu dodá nejvíce kvalitních bílkovin a to je hovězí a libové vepřové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, zdravost kuřecího je už dávno pryč, jedině tak bio kuřátko (jenže hnus cena).
Odpovědět
Profilova fotka
...jsem to chtěla zrovna napsat, leda nějaké bio no ale za hrozné prachy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My ho kupujem tak jednou za čtvrt roku, protože to se fakt nedá :(
Odpovědět
Profilova fotka
kolik stojí kilo té bio pipi?
Odpovědět
Profilova fotka
Cca 300?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem schválně koukala na net a chlazené bio kuře celé cca 200-250 za kg.
Odpovědět
Profilova fotka
...no to je právě dost za kuře, já radši to hovězí zadní to je za 180 kilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně v zadním už není žádná kost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o =-) =-) :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: ale jednu za čas to jde, navíc ta chut je opravdu hodně hodně jiná... je to "maso", ne šedá břečka, co se dá koupit běžně.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: to je asi fakt, idkyž já to bio nikdy nejedla, ani nevím kde to dostanu koupit, poradíš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
docela mě láká to zkusit
Odpovědět
Profilova fotka
My kupujem hodně bio (třeba bio mléko v kafe mi moc nevadí, normální hrozně...takže i kvůli tomu), bio maso nejvíc v bille, mají hovězí pořád, často to kuře, občas i vepře. A ostatní bio věci buď dm, billa (oříšky, pes nebio nežere :-D ) a hodně M&S. Ale nepřehnáníme to, spíš to, co se dá bio koupit za rozumnou cenu (třeba právě rajčata v M&S).
Odpovědět
PRO HUBNUTÍ DOPOURUČUJI EMULIPS A POTÉ NASADIT EMULIPS SLIM - OPRAVDU SKVĚLÉ VÝSLEDKY! krenkova.zuzana@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
drzu: já doporučuju nežrat a hýbat se :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?