Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
my taky nemáme klasiku - ani vepřo knedlo, ani svíčkovou......máme kuřecí kapsu plněnou česnekem a nivou, zeleninová obloha a americké brambory.......a na večer grilováníčko, zeleninka, salátky, ovocné mísy, salámové mísy, sýrové, špízky, atd, atd..........no už se na to těším......každý si vezme, na co má chuť.... :-D a mě se teda taky sbíhají sliny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no já jsem českou klasiku což je svíčková nebo zelí zavrhla hned protože by všichni po obědě v tom vedru umřeli, knedlíky nee ;-) obídek budou vepřové medailonky se šunkou, sýrem a smetanovou omáčkou, nějaké dvě přílohy...polévka klasika...večer pak raut se všema možnýma dobrotama, nooo taky pěkně slintám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ju - snad moc nepřiberu, ale když vezmu jak dopadla rozlučka - měla jsem asi tři táci s papáním, snědly se jen dva kvůli tomu vedru a pak jsem pařili a pařili, takže když jsem vlezla na váhu, tak jsem byla i mile překvapena - tak snad o svatbnu to dopadne stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyy, se máte, že už to za chvilku máte...já dnes koukala a pořád 80 dní. Zvažovali jsme i tento víkend (jak máš ty, klaire), ale nakonec jsme to kvůli možnému vedru a kvůli tomu, že jedem hned po víkendu psovopracovně pryč, zavrhli.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: taky si říkám, jestli jsem to neměla trošku odložit - jeslti bude vedro, tak mě omejou :-S kajsav: hmmmm, taky samé dobrůtky.......no, já už mám fakt hlad, když tady čtu ty delikatesky....... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já už je 4 dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo máme to za pár ;-) je fakt že vždycky byly většinou svatby v létě a teď má spousta holek spíše září, mě ani nenapadlo nad tím přemýšlet, léto je létoa ale zase ne jako včera že ;-) jinak co se týče rautu tak nějaké delikatesy jako losos nebo nějaké příšerky či kaviár tam mít nebudeme protože tam budou "normální" lidi co si potrpí na klasiku takže budeme mít taky všelijaké mísy sýrové, salámové, čoko fontánka s ovocem, nějaké saláty, kuřecí a vepřové řízky, gulášek, pečená žebra, možná kýta nebo pečená kolena, tataráček s topinkama atd. takže tak nějak po česku no :-D jedu to o víkendu upřesnit tak uvidíme na co ještě příjdeme...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tataráček 8-) my ty delikatesy taky mít nebudeme, prostě klasika jak píšeš.......vesměs to samé, co ty......jen místo řízečků bude grilované masíčko -vepřové i kuřecí, pak bílé klobásky a asi i nějaké hermelínky na gril.....a pak fakt salátky a všemožný místy -no mňamky ;-) je to snad jednou za život, tak zase se furt hlídat - musíme si to užít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: to víš že jo žádné diety, musíme se pořádně rozšoupnout, já doufám že budu mít na jídlo chuť ať si taky dám ;-) tatarák mám ráda, někdo to nemusí ale u nás se určitě neztratí, přítel ho miluje a já jsem si ho taky zamilovala ikdyž to bylo nejdříve jako s těma olivama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to možná budem mít spíš nečeské, ale zase ne tk exotické, aby si kidi nevybrali. Chápu, že ústřici každý neozře, ale grilované kuřátko nebo pražsku šunku jo, tak snad nám nebudou trpět hlady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: to jsme na to fakt úplně stejně - taky ze začátku odpor a teď....teď ho miluju - hmmm, tataráček,mňamka to je :-D Taky doufám, že se mi zase vrátí žaludek do normálu - přeci je jen nervozitou stažený a že bude chuť na jídlo - doufám, že nebudou ty tropy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...toho se právě taky bojím že budu mít sevřený žaludek a nic nebudu moct sníst :-| jé my se tady pořád bavíme o jídle, člověk pak slintá ale já měla skvělou bagetku s kuřecím masem, místo majonézy hezky jogurt, je fajn že si člověk může říct co do toho chce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, tataráčka bych si taky dala...ale ty topinky k tomu...jenže bez nich to není ono :(
Odpovědět
Profilova fotka
to se máš......já oběd nic moc......doma furt nic nenavařeno - ale dnes si uděláme boloňské špagety.....přítel projevil touhu si je dát :-D :-D :-D pak musím letět na kosmetiku, pak na solárko, pak na zumbu a pak ještě k jedné kamarádce odnést jí košíček......včéra ani v neděli neměla čas :-| takže opět ulítaný den :-S A zítra ráno si skáknu asi taky na solárko, pak potřebuji uklidit byt, pak mi přijde švagrová na nehtíky a večer mám od kamarádky ten relax - prý by to měla být masáž zad a krku, a pak snad nějaká vodní masáž nohou, či co....no jsem zvědavá, co si na mě vymyslí, ale už se fakt moc těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: divím se, že tady ještě funguješ, jako že jsi v klidu ;-) já dostanu šaty před svatbou ve středu ráno, takže je vyzvednu s ženichem a svědkem a rovnou pojedeme směr Opava, po cestě se zastavíme v Olomouci pro dekoraci svatebního obřadu, budou se asi hned rozvážet koláče, ve čtvrtek jdu na řasy, pak si půjdu dělat tabuli, v pátek na manikůru a pedikůru a pak bych si taky ráda dala masáž, teta masíruje nebo ještě jedna známá ale trošku se bojím ať nemám modřiny, od té doby co jsem zhubla, se někde trošku bouchnu a už modrám tak uvidíme no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jj jedině s topinkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: na řasy? jako nabarvit nebo nalepit ty "trvanlivé"?
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: nabarvit a nalepit ale ty normální co vydrží tak 5 dní...já ty trvanlivé nechci, nosím v práci brýle a mě by vadilo jak mi řasy drhnou o sklo, navíc by se mi pak nechtělo chodit pořád na to doplňování a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: aha, já myslela, že jsou jen ty na jeden večer, pak ty na dlouho... já drhnu i normálníma, ne že by byly tak úchvatné, ale mám je tak podivně zatočené, že prostě narážejí a hrozně mě to štve... ale jen u slunečních brýlí, dioptrické už nenosím, nechala jsem si oči opižlat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no ony jsou jakoby na jeden večer ale říkala kosmetička že vydrží tak 4-5 dní, takže tak no, nebudu mít takové ty vcelku jak jsou ale ty malé trsy, které mi postupně nalepí na celé oko, vypadá to přirozeně...no přítel má hodně dlouhé řasy a proto nenosí sluneční brýle protože ho rozčiluje jak to drhne, chlapi no :-D opižlat jo? tak já mám 1 dioptrii, brýle mám na PC a na řízení auta, jinak je vůbec nenosím ať se oči pěkně namáhají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: bez topinek to fakt není ono....... :-D kajsav: no, taky jsem si říkala, jeslti jsem neměla mít dovču už od pondělka......musíme ještě uklidit a vyzdobit sál na večer, pak už tam nanosit pití a jídlo....já pak ještě vyzkoušet jednou účes, ještě jednou se nanečisto nalíčit, pak si zajdu na nehtíčky (jsem líná si je udělat sama :-D ), na nohách si je teda sama udělam ;-) a pak už se budu jen těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22 : já jsem byla na nechtíkách preventivně radší až v pátek večer, páč jsme se bála , že si je zničim a právoplatně- do svatby jsem se držela a po svatbě to lítalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky nosím brýle jen na PC a řízení ;-) A řasičky si nalepím také - ty vcelku semi nelíbí, dělají moc umělý výraz - nakoupila jsem si ty trsíky - tři velikosti - ségra už mi je jednou lepila a fakt to nemělo chybu - vůbec to nevypadalo uměle, jen se krásně dohustili mé řasy a výsledek byl super.......byla jsem moc spokojená.......tak to chceme před svatbou zkusit ještě jednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě naštěstí nehtíky drží skvěle.......sobě když je dělám, tak mi skoro vůbec nelítají, mám pouze dva problémové nehtíčky.......a já taky v pátek na nehtíčky jdu :) asi jsem to jen zapoměnla napísat ;-) na nohách si budu dělat ve čtvrtek ;-) tam drží jak přibytý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu na nehítky až v pátek a problémové mám taky dva a to ukazováčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já pravý palec a pravý ukazováček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, jste to přivolaly, zrovna jsem si odrbla pravý ukazováček :-D Ale teď, jak čtu příspěvky o problémových nehtech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já mám nehty svoje a já jsem věčně bez obou palců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, na nohou mi drží ještě do teď :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?