Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
...já vezmu malou dortovou formu na dno rozložím piškoty, na to naskládám ovoce a zaleju bílým jogurtem hollandia který jsem rozmíchala s vanilkovým cukrem, na to dám zase piškoty, ovoce, jogurt a tak až nahoru, nahoře se to nakonec taky zalije tím jogurtem a to je vše, nechám to přes noc v lednici a je to bomba, jak ty piškoty pěkně navlhnou od toho ovoce a jogurtu, úplně se to rozplývá na jazyku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na sucho určitě ne, ale s tím olejem to v žádném případě nepřeháním.....oliváč mám ráda v salátcích - nemám totiž ráda zálivky a tak.....raději vše zakápnu kapkou oleje a chutná mi to mnohem víc......octové zálivky, brrrr......od dětství mám k octu neskutečnej odpor :-S
Odpovědět
Profilova fotka
...já vařím v titanové nebo teflonové pánvy takže vždy jen kapka oleje nebo na vodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: jojo, tuňák :) I když nejraději mám syrového čerstvého, ale v plechovce mají skvělého v M&S, já tam obecně ráda kupuju jídlo, třeba bio loupané sekané rajčata plechovka asi za 15 korun, a hlavně jsou skvělé (hlavně proti hnusné Valfrutě). kajsav: a to ztuhne? Dyť to musí téct jak jogurt, ne? ten je taky v lednici a je měkký...i když Hollandia je pěně hutná. jen mám strach, že sojový (brr, ten je hrozně hnusný) jogurt bude těkavý a místo dezertu to bude kašička pro batole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...omluva za hrubky, já už na to nevidím a to mám brejle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky tak dělám z tvarohu, někdy když dávám piškoty tak je je pokapu buď rumem nebo kávou a ovoce dám i nahoru a zaleju ještě želatinou
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: na to se mě všichni ptají jestli to ztuhne, to já ten jogurt rozmíchám s tím cukrem a ještě ho ředím mlékem nebo vodou, v případě ovoce z plechovky to ředím tou šťávou a je ten jogurt hooodně tekutý aby zalezl do všech škvír a opravdu to celé ztuhne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: já těsně po operaci měla krutou dietu - žádny tepleně zpracovaný tuk - takže jídlo jen na vodě a přijde mi to hnusné bez chuti. Takže jsem radši nejedla skoro nic. Bohužel tuk je nositelem chuti, to se jen tak obejít nedá :(
Odpovědět
Profilova fotka
když se bojíš že rozteče (mě tvarohový i se zaky. smetany tuhne dobře a když ne strčím do mrazáku na chvíli)tak se dá do jogurtu nebo do čekoholiv zamíchat želatina (ale bacha jsou dva druhy - co se vaří, tu ne a pak co jen bobtná a zahřívá se- tu jo)a krásně to ztuhne
Odpovědět
Profilova fotka
šmarjá, rpoč my musíme na víkend pryč a nemůžu udělat ovocný dortík? :( Ale večer budu chystat lanýžový dort, jen si teda dám jen kousek, je tam hromada čkošky a mascarpone, tzn. pro mě akorát na okrasu :-D Ale máme party se sousedy, tak ti si dají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: želatina...jo, to by melo byt v cajku, omrknu to a po víkendu bude dortík 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ta želatina fakt není potřeba, používala jsem i jiné jogurty, dokonce i activii ta mi přijde dost vodová a vždy to ztuhne ale nechávám to přes noc aby to bylo podle představ :-D jj tuk je nositelem chuti to je bez debaty ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojka, přeju hezký den :-) Holky, jdu za chvíli na nákup a mám chuť na brokolici, jak si ji udělat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jí často zapeču s těstovinami - a nebo i jen tak samotnou - naskládám brokolku to zapékací místy, překryji to plátky šunky a sýru a pak to zaliju vajíčkem s mlékem (nebo smetanou) ve které ještě rozmíchám sůl, pepř a trošku česneku. A je to mňamka - dá se to jíst jen takhle samotné nebo nějaké pečivo k tomu......ale asi by k tomu šla i rýže či těstoviny - zkrátka na co máš chuť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno, já se ráno zvážila a mám o kilo víc, to je nespravedlivéééé ]-( A to jsem byla včera cvičit a k večeři jen masíčko (jehněčí) a zeleninu. A to jsem měla radost, že se zase vlezu i do svých kalhot 36, ale asi nějak povolily přes zimu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na váhu se vyprdni - jak říká Káťa - hlavně, že se cítíš líp a když ti jsou kalhoty, které ti byli dřív těsně, tak je vidět, že jsi asi zhubla........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: já se tím snažím uklidňovat, ale když jsem to číslo viděla, tak na mě šly mrákoty :-( Jenže já fakt musím nežrat, abych zhubla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme na tom stejně, taky jsem vlezla na váhu a už z ní vytáhnu baterku, protože to není ani možný..akorát má člověk blbou náladu, takže s ní končím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale zas když ti jsou ty menší kalhoty - kdyby jsi přibrala, tak by ti nebyli......a to je prostě fakt...... ale prdku, jíst musíš - a jíš zdravě, tak to bude dole rychle.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko.... ifoun: nekoukali jste někdy na pořad jste to co jíte??? tam jim vždy říkala, že není podstatné kolik shodily kg na váze, ale důležitější jsou centimetry, navíc když cvičíš tak se ti to přeměnuje na svaly.... já třeba taky shodila jen 3,5kg ale v pase mám o 12cm míň, což je pro mě důležitější... jinač brokoli dávám k masu, do těstovin. salátu, jen tak podušenou na trošce másla jako přílohu k masu nebo podušená a pak zalitá rozpuštěnou nivou je boží (je tak dobrá i baby karotka a květák) nebo z brokolice i květáku dělá pomazánku (salát) - rozmačkám vidličkou, dám bílý jogurt, trochu pepře, někdy cibulku, pažitku, někdy šunku, někdy vajíčko.... s pečivem super
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, ta pomazánka zní teda suprově.......a tu brokolku předpokládám lehce povaříš a pak ji rozmačkáš - nebo to děláš ze syrové???? jj, jsou spíš důležité ty centimetry - to jsem četla nějaký článek, že váha je opravdu dost zavádějící :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, kde jsou ty doby, co jsem neměla ani padesát kilo :-D Ale je pravda, že jsem byla jak chípák, zelená a tak... ale to bylo ze stresu ze zkoušek, to už teď nemám. Nic, začnu se přeměřovat metrem a na váhu vlezu, až si budu připadat zhublá, nebudu se nechat buzerovat nějakým pekelným vynálezem... A jak to jde vám? Já dneska zase musli ke snídani, k obedu mám koupený salát ze šmakouna, ještě jsem to nikdy nejedla, tak mám trošku strach...
Odpovědět
Profilova fotka
j mám k obědu zeleninovou polévku........a k véče ani nevím co budu dělat..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo brokolici nejdřív uvařím ve vodě a pak rozmačkám. nebo to je výborné i z uvařeného celeru, ten fakt v polívce ani jinde nemusím, fůůj, ale s tím jogurem je super... nejlepší je s koukem té šunky nebo uzeného, fakt stačí kousíček nakrájet na kostky a dodá to tomu super chuť
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě napadlo...mám teď furt nateklé nohy (hlavně odpo a později) a nafouklé břicho, prostě celá si připadám oteklá, může to být jen z toho vedra? A dá se s tím něco dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
já celer teda taky moc nemusím, ale co teda z něj naprosto miluju je pomazánka - nastrouhá se mrkev a celer - ve stejném poměru - a pak se přidá bílý jogurt, já přidám na chuť i lžíci majolky, sůl, pepř, citronová šťava a troška cukru........a to je teda bašta.........to sežeru samotné a nemusím mít k tomu ani pečivo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna jsem našla článek k našemu tématu hubnutí :-D :-D :-D http://revue.idnes.cz/americanka-ji-k...
Odpovědět
Profilova fotka
Já celer miluju, ale mám na něj alergii, takže můžu jen vařený :( Strašně mi voní, mňam.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že i může - mě v horku občas natečou prsty - zrovna jsem si byla v pondělí s kamarádkou sednout na zahrádce jak jsme seděli tak jsem se nějak obě koukly na ruce a obě jsme je měli nateklé............nevím jestli je to třeba z nedostatku tekutin - ale já bych řekla, že piju hodně - běžně dva litry denně, v těhle vedrech 2,5 -3 l. Ale břicho ani nohy teda nateklé nemám - jen ty prsty
Odpovědět
Profilova fotka
pánejo - chudák holka - ta z toho článku - to je fakt strašný!!!!! :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?