Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
...jj je to přesně tak s těmi chodci :-| já bych ráda zase vyraziĺa na kolo ale do svatby se asi budu muset obejít protože kdybych znovu slítla už by to nemuslo dopadnout tak dobře, takže nechci riskovat :-D v práci si ze mě dělali srandu abych odložila i vysoké podpatky a chodila jen v teniskách abych si náhodou nevyrtla kotník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda a skončilo to jen modřinama?? abys pak nepřijela k oltáři na vozíčku.... já už mám dneska pátek... zítra totiž odjíždíme na týdenní dovču a už se nemůžu dočkat... i když to nebude odpočinková dovča ale sportovní tak už se fakt těším
Odpovědět
Profilova fotka
jj, cyklostezky a podobné hovadiny - to je fakt naprd, tam je miliarda lidí - dětí, pejsků apod....to nemá význam.... u nás je nejlepší fakt ten Račickej kanál - chodí tam teda dost lidí, ale on je hodně velkej a širokej a kolikrát jedu třeba tři kiláky úplně sama, pak je třeba na nějakém úseku víc lidí a pak zase pohoda a klídek.........je tam hezky....klid......dá se tam i koupat.........je to tam fakt parádní - mám to tam ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no já mám depky z toho ať nemám nikde vypálená ramínka od tílka nebo nohavice jak jsem už psala, takže jsem se natřela faktorem 20 a pak jsem si raději vzala dlouhé tepláky a mikinu ikdyž bylo vedro a to mě zachránilo před odřeninama, mám "jen" naražený loket a zápěstí, byla jsem na rentgenu a mělo by to být OK ;-) modřiny jsou, ale naštěstí jen na nohou, do svatby se zahojí a když ne, tak je punčochy schovají :-D taky mám už dneska pátek, po práci odjíždíme do Opavy...zítra mám nějaké zařizování a hlavně nákupy na sobotní rozlučku se svobodou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ju s těmi modřinami by to asi nebylo nejideálnější v bílých šatičkách ;-) ale ono to do tvé svatby v pohodě zmizí....ještě mám měsíc čas - za to mě se to krátí.....každý den si na to vzpomenu a vždy se mi tak stáhne krk a žaludek, že si říkám, že mám spíš pocit, jak když jdu na popravu,než že se budu vdávat - a pak mám zase okamžiky, kdy se hrozně moc těším a nejradši bych byla,kdyby to bylo zítra - no hotová schizofrenie :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to máme úplně stejně ;-) občas se těším jak malé dítě, jsem vysmátá jak lečo a občas si říkám že je to za rohem a jsem z toho hrozně nervózní, včera mi volala paní ze salonu aby mě objednala na poslední zkoušku šatů a já měla sevřený žaludek od nervozity, takže blázen fakt nejsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: to jsme na tom úplně stejně, taky mám při pohledu na datum stažený krk i žaludek že už jen tak málo a na druhou stranu mám taky někdy chvilky že bych to už chtěla zítra.... my jedem na týden do tater s tchánovci, mají v plánu min. co 2den nějakou pořádnou tůru tak snad přijdu celá a bez modřin :-D oni jsou totiž blázni neúnavní, nevím kde furt berou tolik energie na "stará kolena" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s tím kolem máte pravdu, ale bohužel nemám 12 tis. na nové kolo, obzvláště když studuju a školné je tak vysoké..možná si napíšu ježíškovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: zkus toho ježíška ;-) kolo teď nehoří, třeba si pak na něj někdy v budoucnu našetříš, ale doporučuju pak nechat si poradit a koupit si kolo někde v cyklo obchodě ne v kauflandu nebo tak. Řekneš tam cenu, kterou jsi ochotná dát, kam budeš na kole jezdit a oni Ti opravdu poradí, já bych si kolo sama koupit nemohla, opravdu tomu nerozumím, chtěla jsem kolo za pár tisíc a nakonec mám sice drahé ale za to suprové a vím že mi vydrží roky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: já si koupila kolo za 7tis. poskládali mi ho podle mých přestav, vybrala jsem si jaký rám, jaké gumy (podle toho kde budu jezdit),doporučili které brzdy jsou lepší atd. a vyšlo mě levněji než jinde sestrojená, hotová kola...
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: nechat si kolo sestavit je taky super nápad, ale opravdu to musí být lidé co tomu rozumí ;-) můj kamarád si kola staví zásadně sám a jsou podle jeho představ ale ty ceny jsou jinde no, já mám kolo za 32.000 po slevě a to si říkám co nemám za bike a kluci jezdí na kolech za 80.000 a více což je pro mě nepředstavitelná pálka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si ho ani nikde v Tescu nekoupila..my máme u nás ve městě pána, který se tím zabývá, takže to pak nebude problém :-) Jinak díky za rady ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jo, 35. tis. ale aspoň ti vydrží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: ale jo ono vydrží fakt hodně, je to kolo do terénu, takže celoodpružené, proto drahší, proto jsem právě psala že si člověk musí říct kam na tom bude jezdit, jestli po normálním terénu, stezkách atd. to se to kolo pak dá opravdu postavit za méně penět, vyhazovat velké peníze za super horské kolo když člověk jezdí po silnici je samozřejmě nesmysl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ten pán u Vás se určitě vyzná, takže Ti se vším poradí až budeš chtít nové kolo ;-) je jasné že teď máme trošku jiné výdaje že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, kvalitní kolo něco stojí - myslela jsem, že budeš mít kolo kolem této cenové hladiny :-D To fitness co se líbí mě stojí kolem 15tis. ale to fakt až po svatbě a budu si muset na něj našetřit - ráda bych dala letos dovolenou a bohužel zas oba nemáme tak vysoké příjmy, abych zvládla vše najednou :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem holky ráda, že v tom nejsem sama.....ty pocity jsou opravdu občas šílený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych nestudovala za tak šílený peníze, tak už ho třeba mám, ale teď to fakt není důležitý :-D A to radši jedu na tu dovču..už se to krátí, za měsíc máme po dovolené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...dovolená je přednější než kolo ;-) my měli dovču v lednu, teď už mám jen pár dní co si vyplácám na svatbu a už mám s dovolenou do konce roku utrum :-D na ty fitness kola se musím podívat nevím jak to vypadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jukni.......já bych ho sehnala asi přes kamaráda, takže by mohli o nějakou tu tisícovku klesnout......ale i tak je to furt dost....... kamarádka právě měla vždycky horáka a nadřela se na něm - a její přítel jí právě koupil to fitness kolo a nemůže si ho vynachválit - je to spíš silnice a má to ještě nějaké přednosti, ale to si teda už moc nepamatuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jj už jsem koukala - je to mezičlánek mezi kolem silničním a trekovým, už jsem poučená ;-) horské kolo je zabiják na silnici to je fakt do terénu a taky záleží jaké kolo to bylo...hold musí si člověk vybrat kolo zaměřené na to co toho dotyčeného baví...to mě právě pak fascinují lidi co si kupují kola jen proto aby ukázali že na něj mají...borec jede na kole za 130.000 a jede na něm po cyklostezce to je pak k smíchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ju, to máš pravdu.........jsou takový borečci.......třeba můj kamarád ten kola miluje, jezdí na něm do práce, ve volný čas - tak pak chápu, že si nekoupí kolo za 8tis, ale že do toho vrazí nějaký ten peníz. A nebo lidi, kteří mají kolo rádi a fakt na nich hodně jezdí a je to jejich koníček - rovněž chápu, že budou mít kolo dražší. Ale takový ty paka, který pořádně neví který kolo na co (dobrý, já to taky přesně nevím, ale proto jsou tu třeba odborníci), tak prostě kašlou na rady, koupí si to nejdražší a pak si honí triko.......to je fakt k smíchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...přesně, kdo se tomu věnuje a hodně jezdí proč ne ať si pořídí co mu bude vyhovovat ale mít to jen na machrování z toho mám vždycky dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tak je to koneckonců se vším 8-) s auty, s drahou posilovnou, s oblečením...........no škoda slov :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, dneska jsem vás, holky, stihla přečíst až teď. Já kolo dostala loni k narozkám, hned po první jízdě sse ale šprajclo ve výtahu a nesedí brzda a je to rok a není opravené :-x Takže teď nejezdím... Ale jdu dnes zase cvičit a dnes i fajn jídelníček - ke snídani musli s bezlaktozovým mlékem, k obědu rýžové nudle s tofu a zeleninou. Na svačinu tu mám mandarinku, ale pochybuju, že ji někam do sebe nacpu. Takže asi až carnitinový drink ke cvičení a večer snad nějaké masíčko :)
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda zdravá strava...........obdivuji tě, že to dokážeš vydržet........já bych to vydržela jen když hubnu, ale pak stejně člověk najede na něco jiného....já prostě raději upravím jídelníček tak, že méně oleje, více zeleniny - maso jíme stejně hlavně jen kuřecí a z vepřového jen tu kýtu a pak mám teda ráda ty bybky (ryby) a pak teda co jím ve velkém jsou jogurty - není snad dne, kdybych do sebe nějaký nedostala.......a takhle se už učím jíst od února a fakt jsem dala dolů už 5kg........a ještě se naučila hýbat do toho.......... ale máš můj obdiv, že to zvládáš..........mě by teda vyčerpávalo už jen nakupování té zdravé stravy.....bezlaktozové mléko mají určitě jen ve zdravé výživě, ne? jo jinak....holky popiště mi chuť toho tofu, já už na to párkrát koukala, ale ještě jsem si to tedy nakoupila.......k čemu je to chuťově nejblíž???? jinak carnitinový drinky já taky ráda ke cvíču - strašně moc mi chutná příchuť kiwi s eukalyptem........ale asi si brzo pořídím, co mi poslala Káťa - ty drinky docela lezou do peněz a ve finále se rozhodně vyplatí ten koncentrát, který se pak jen rozředí a má to stejný efekt. Jen tam asi tedy není příchuť kiwi s eukalyptem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: podle mě nemá tofu chuť skoro žádnou, jak sýr bez chuti, taková spíš písková drobivá konzistence, aspoň ten co jsem měla já, nechutnalo mi to ani trošku. taky jsem to tak udělala s jídelníčkem jako ty - hodně zeleniny, minimum oleje, žádné zahušťování moukou, pečení jen na vodě a většinou kuřecí maso a ryby. a jogurty ty miluji, musím mít každý den aspoň jeden, klidně i bílý nebo tvaroh nebo kefírové mléko, ale když ho jeden den nemám, hned cítím, že mi chybí no a pak se necpát večer, poslední jídlo min. 3hodiny před spaním a zabírá to
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám sice dovču 8 týdnů, ale těším se, že vypadnem z města jinam :-) Já měla k obědu špagety s domácí zeleninovou omáčkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: u mě to není vůle, ale zdraví. Je mi z většiny jídel po operaci špatně, nemůžu mléčné výrobky, proto mlíko bez laktózy (mají ho ve Sparu), nemůžu moc ovoce, protože se z něj osypu nebo mi oteče pusa, nemůžu mastné, prtože letím na záchod, nemůžu luštěniny a tmavé pečivo, protože mě bolí břicho. Navíc jak je teď horko, tak ani nemám chuť moc jíst a připadám si ze všeho hned přežraná a je mi těžko. Nejhorší na tom je, že ani to mi nestačí na hubnutí, bych asi nesměla žrát vůbec :-D Holt ze mě éterická víla nebude nikdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky nevydržela pořád takhle jíst..radší jím vše, ale málo a často..méně tučného, bez oleje a hodně ovoce a zeleniny.. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?