Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, voní celer krásně...........to ju......já ho teda zas nemusím moc vařený.....v polévce ho teda sním, ale abych si ho uvařila jen tak a spapala, to neeee..........
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: já mívám z horka taky hodně nateklé ruce, hlavně prsty a připadám si taky jak balon... prstýnky co mám normálně dobré, v zimě mám velké když mám studené ruce a v létě zas malé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to vedro je prostě šílené............ale jestli ti to nepřijde moc normální, tak si s tím raději zajdi k lékaři...... já když jezdím na kolečkáčích, tak mám teda taky skoro pokaždé nateklé prsty............
Odpovědět
Profilova fotka
Tak asi je to kombinací vedra a sportu, protože včera po cvičení jsem měla nohy jak hobit, jen ty chlupiska už chyběly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zas jsem uběhla na tom epileptiku 8 a půl kiláku, při prvním cvičení to bylo jen 5 (pokaždé stejný čas), tak jsem ráda, že vác vydržím :)
Odpovědět
Profilova fotka
já ten orbitrek mám doma - běhala jsem na něm tuším od února - běhala jsem každý den 45-50 minut a tacháč mi ukazoval něco kolem 16km - tak nevím jestli je to vůbec možné...ona to zas taková kvalitna není......tak bůh ví jak to ukazuje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: ty jo, to uz je skoro jak maraton, ne? Ono asi zíleží na konkrétním stroji.
Odpovědět
Profilova fotka
právě - ten můj je šlajska....nechtěla jsem do toho vrážet moc peněz.............takový ty lepší ve fitku, ty ukazují natuty přesněji..........mě už to i přestalo bavit.....raději jdu ven.....ale v zimě ho asi zase vytáhnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, kdo Vás má dočítat :-) Jsem zpět z nákupu, brokoličku jsem nesehnala :-( tak mám aspoň květák..
Odpovědět
Profilova fotka
V tom fitku, kam chodím, mají Kettler (nebo tak nějak). Brokolice mňam, květák taky, ale hrozně to nafukuje :(
Odpovědět
Profilova fotka
jednou za čas se to dá přežít ;-) ale já co jsem si upravila zažívání, tak mě nadýmá už málo co 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klaire: a jak sis uprvila zažívání? Mně nejvíc pomáhlay takové přírodní tabletky (fíky, švestky a tak), ale přestali to vyrábět :( To mi bylo fakt skvěle a bylo to za stovku na měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Květák jsem neměla ani nepamatuju, takže mi to nevadí..zapeču si ho, uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jedeme teď na víkend pryč a budem celou dobu jíst v penzionu....tak by mě zajímalo, jak to tam udělat, abych nejedla nějaké hrůzy. Snídaně bude velký problém, mojé sojové hnusmlíko tam asi mít nebudu, takže očekávám rohlík s marmočkou a cornflakes (blééé), k hlavním jídlům něco z menu, ale jestli nebudou dělat saláty, tak to bude otrava :(
Odpovědět
Profilova fotka
úplně obyčejnou aktívií...........a pak teda jsem si ještě pomáhala benefibrou..........ale od té doby nemůžu říct, že bych se po nějaké nadýmavém jídle nafoukla jak balon.......hrášek, fazolky, zelí - cokoliv.......není to žádné to bolestivké pnutí břicha.......prostě pohoda...........a od té doby mám fakt klid........aktívii si teda dávám furt a nebo nějaký jiný jogurt, ale ta aktívie je na to nejlepší a benefibru už vůbec............
Odpovědět
Profilova fotka
já z květáku miluju ten mozeček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, jenže jogurt já nemůžu, ani activii (i když to není jogurt), benefibru jsem kdysi měla, ale nevydržela jsem to pravidlně požívat.
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, tak to snad přežiješ...........holt si budeš dávat, jen to co ti dělá dobře - zeleninové saláty dělají snad všude, toho bych se nebála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jooo, to já nemám starch o zdraví, ale o váhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já to vydržela těch 14 dní - jak u aktivie tak u benefibry - oboje mají stejnou délku užívání a paráda....... není nad to mít pročištěná střívka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten víkend se to nezhroutí!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za víkend ne, jen abych se nerozežrala a nezůstalo mi to i po víkendu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, ty vypadáš, že máš silnou vůli - tak se určitě nerozežereš............ my pojedeme teďka na prodloužený víkend na chalupu - a co teprve tam........tam je lákadlo grilováníčko, pak tam rostou úžasně sladký třešně......no jéje............... to se budu muset hlídat ;-) ale snad půjdeme na nějaký vejletík, tak o pohyb bude postaráno 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nem, já mám děsně slabou vůli, já totiž hrozně ráda jím, ale děsně ráda....naštěstí mi jen tak něco nechutná, takže ta vybíravost to vyvažuje :-D My jedem do českého Švýcarska a snad budem lítat po horách, ale teda v tom hicu nevím, kolik toho nachodíme...abysme neskončili na první zahrádce s pivkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky moc ráda papkám 8-) ale to snad každý z nás ;-) ale já mám bohužel tu smůlu, že mě chutná snad všechno :-S my máme chalupu v Lázních Libverda - tam je to krásné......je to tam trošku zapadlé - jen pár sousedů a klídek, pohoda, žádný stres......tam je ten život takovej krásně pomalej........nic nikam neuteče.............úplně miluju, když se snídá,obědvá i večeří venku na čerstvém vzduchu, no naprostá paráda to tam je 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, do Libverdy já ráda chodila na výlety, mám tetu v Hejnicích, tak to bylo kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je kousek.....tuším, že i takhle přes ty svátky je v Hejnicích pouť, tak se půjdeme projít tam.......ten kopec z Hejnic do Libverdy mě sice vždy odrazuje, ale když je krásně, tak se aspoń projdeme :-) Je to tam bomba.........to je teda chalupa přítelových rodičů, naše rodina má zase chalupu na druhé straně Jizerek - u Desné - kousek od Tanvaldu........tam je to taky nádherné.......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Desné má chalupu můj kolega :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím byla jen na štolpichových vodopádek, na kočičích kamenech, na Vořešníku, na Paličníku, pak jsem byli na černé desné - ale to je spíš u naší chalupy, a najednou mám docela slušný výpadek, kde jsme všude byli......rádi se pak jen prochází od naší chalupy směrem dolů do Pekla - obejdeme z jedné strany rybník a pak se vrácíme do Libverdy.......to je tak 7 km procházka - navečer ¨to nemá chybu ;-) paradoxně z chalupy,když jsem přijela, měla jsem vždycky kilčo někdy i dvě nahoře........ale naštěstí poslední dobou jsem to už několikrát uhlídala a přijela jsem domů bez následků :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?