Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a tofu - záleží na formě, včera jsem ho měla v miso políve a bylo jak kostička pudinku, takové hebké, jemné, rozplývalo se to. Dneska to mělo konzistenci jak houbička na nádobí :-D Chuť to nemá moc žádnou, záleží na koření okolo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale když jinak nemůžeš, to se nedá nic dělat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, já můžu, ale je mi dost špatně, takže mi to teď na to hubnutí docela vyhovuje :-D Jen se občas po nezdravém oběde místo práce věnuju držení břicha a kroucením se pod stolem v křečích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby mi mělo být ze všeho tak na umření jako ifoun tak bych se už bála cokoliv dát do pusy...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jídelníček super :-D určitě přijdeš na další všelijaká jídla, která Ti nebudou dělat obtíže ;-) ...na tu stravu si fakt člověk zvykne, já jsem si taky zvykla a tak nějak to dodržuju pořád, mám výhodu, že přítel taky cvičí a dožaduje se zdravé stravy takže to mám jednodušší že mu nemusím třeba zvlášť vařit vepřo knedlo zelo, on to nemusí, ale samozřejmě si dáme občas cokoliv, zajdeme na večeři a dáme si do nosu ;-) ...tofu bych taky řekla že nemá absolutně žádnou chuť ;-) nějak jsem tomu na tu chuť teda nepřišla :-D Jinak holky doporučuju výrobky ŠMAKOUN jestli znáte, prodává se to ve zdravé výživě a taky to mají v tescu...je to náhražka masa, čistá bílkovina vyrobená z vaječných bílků, je to bílá hmota vypadá to jak tvaroh a všelijak se to upravuje nebo taky prodávají hotové saláty a ty jsou výborné, mrkněte na net je tam veškeré info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: jojo šmakouna znám a to mi chutná, to je fakt dobré a co mám ještě hrozně ráda je sojové maso, to mám raději než normální :-D nebo ho většinou dávám dohromady s normálním třeba kuřecím tak půl napůl
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, tak to je mi líto, že ti dělá skoro všechno problémy.......... mě teda dělá problémy mastné - občas mi tak zvlčí chutě, že mám chuť třeba na hospodskou topinku s vajíčkem a kečupem - ale pak večer skučím a zas si ji pěknou dobu nedám, takže vím jak ti asi je......ale občas to prostě nevydržím........... já se fakt pomalinku učím jíst zdravěji - i když tmavé pečivo jsem měla ráda odjakživa........zeleninu - tu mám nejraději ve formě salátů - ovoce teda zas tak moc nemusím - co miluju jsou jahody, třešně, maliny a meloun - ale ten je vlastě zelenina.........po jabkách mi často natýkají rty, takže ty hodně omezuji.........ořechy to samé........ spíš si koupím zeleninu než ovoce...... a naštěstí můj přítel teda není moc na knedlíky, dá si je jednou za čas - takže u nás doma převládá rýže, těstoviny, občas máme jako přílohu orestovanou zeleninu...........a nebo mám ráda šťouchané brambory, nebo pečené brambory na sucho.........a je teda fakt, že máme hodně rádi hranolky - ale taky jen pečené z trouby.....tak aspoň trošku eliminuji tu nezdravost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...já mám hrozně ráda ty saláty, samotného šmakouna jsem nezkoušela upravovat, protože přítel radši normální maso takže vařím z klasického. Sójové maso je taky dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ťaky občas udělám sojové maso - mám vždy nakoupené takové ty kostky - a hodím je třeba do číny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
o šmakounovi už jsem teda slyšela, ale ještě jsem ho neochutnala - jsem na tom asi jako s tím tofu :-D ale toho šmakouna, bych docela ochutnala.........říkáte, že ho mají v tescu? a kde ho mám konkrétně hledat????
Odpovědět
Profilova fotka
jojo taky dávám kostky do číny a mamča dělává i plátky, naplní je třeba sýrem (nivou, hermelínem)nebo šunkou a zapeče buď se sýrem nebo šunkou podle toho co je uvnitř tak nahoru dá to druhé... taky super. já jsem měla šmakouna taky v salátech a jednou jako klasický řízek v trojobalu (ale to moc zdravé není :-D ) nebo dávám sojový granulát do polívky na zahuštění např. místo nudlí
Odpovědět
Profilova fotka
já občas, abych měla hustou polívku a nemuela zahušťovat moukou, tak ji rozmixuji a dám třeba lžíci zakysané smetany (ta teda taky není moc zdravá)........a je hustá bez lžíce mouky a ještě k tomu krásně krémová :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tesco má tu svojí zdravou značku Healthy living a myslím že už je to i na tom balení šmakouna. Mají vždycky ty věci u sebe, mývají to v lednici nějakých salátů atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juknu se po tom........až budu mít cestu do tesca - u nás sice máme, ale jen to malé - ne klasický hypermarket.......a tam to asi mít nebudou :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a když nás honí mlsná tak trochu zřešíme a udělám nepečený dortík z tvarohu nebo zakysané smetany se spoustou ovoce a želatinou.... nedávám tam hromadu piškotů, jen tenoučké piškotové bezlepkové těsto jak na roládu (bez mouky), božííííí
Odpovědět
Profilova fotka
...tak ten dortík dělám taky a všichni ho milují ;-) původně se dělá ze zakysané smetany ale já dávám bilý jogurt s vanilkovým cukrem, piškoty a ovoce a to je vše :-D hmmm dala bych si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my moc na sladké nejsme..........mě když honí mlsná, tak na takové nezdravosti jako je šunková rolka s křenovou pěnou.............a nebo krevetový koktejl............ale to fakt jen jednou za čas.......ale teď bych si ty potvory mořský dala.......joooj ;-) a baštíte holky třeba pizzu???? jednou za čas (1x za měsíc)..........my si ji bohužel neumíme odepřít :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale ten dortík mám také jinak ráda.........dobrej je s malinami nebo s jahodami............ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ten dort dělám vždy z toho co najdu doma, zakys. smetana, jogurt, tvaroh.... a místo piškotů dávám to těsto bez mouky, piškoty jsou hrozně tučné :-p a želatinu, ta je zdravá a přítel ji miluje pizzu? tu mám taky moc ráda, ale dostanu nani chuť tak jednou za čas a vždy sním tak max. 2trojuhelníčky klasické velikosti, žádné velké... nebo kupuju v kauflandu hotové těsto chlazené (3ks za 15kč) a na to uložím na co máme zrovna chuť, těsto je tenoučké, hrozně dobré na chuť a za 15min upečené
Odpovědět
Profilova fotka
...za sladkého akorát tenhle dortík, pak kupuju všelijaké želatinové bonbóny na klouby ;-) a ve skříňce mám vždycky na svačiny musli tyčinky, bebe dobré ráno, emco musli sušenky atd. jinak v lednici občas čokoláda kdy jí pomalu po jednom čtverečku zobeme a na čem si ujíždíme to je carte d´or belgická čokoláda, to je dokonalá zmrzlina. Já radši ovocné dřeně ale po téhle bych se mohla utlouct :-D pizzu mám ráda, ale nějak jí nemusím, za domem máme super pizzerii a vždycky si tam dám radši těstoviny, noky nebo nějaký salát či steak než pizzu.
Odpovědět
Profilova fotka
teď bych si dala těstovinový salát s kuř. masem, ten mám hrozně ráda a v létě fajně osvěží jo jinač k těm žel. bombonum na klouby, jsem četla nějaké studie a testy a prý nejsou tak zdravé jak se furt říká, že jsou dělané z chemikálií a umělin, žádná živoč. želatina která je zdravá na ty klouby o zmrzlině carte... mi ani nemluv, taky raději dřeně, ale tahle je naprosto boží.... nejraději mám vlašský a lískový ořech... raději budu celý den na mrkvi jen abych si mohla dát tuhle zmrzku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo carte d´or - o tom mi povídej.........miluju snad všechny - nejvíc snad ale s těmi vlašskými ořechy 8-) bebe dobré ráno mám taky ráda a teď mi zachutnalo i to EGO od sedity, nebo jak se to jmenuje -to je taky dobré....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo bebe taky ráda, dávám si je do bílého jogurtu, mám ráda jak se to rozmočí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, tak to já zas vůbec.......ani cereálie nemám ráda rozmočené - všechno mi to musí křupat, jinak to vyhazuju :-D :-D :-D jsem divná, já vím......kolegyňka ta to taky ráda vše rozmáčené a vždycky nademnou kroutila hlavou....a přítel to samé 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to já zase musli nebo jiné cereálie do jogurtu a jím to hned protože to taky nemám ráda rozmočené, třeba corn flakes do mléka brrrr ani náhodou, jen do jogurtu a rychle sníst :-D teda to je zase debata, bych si dala něco dobrého, ale já se nadlábnu v sobotu na rozlučce, zítra musím všechno nakoupit a pak hurá přípravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééžiš, úplně mi tečou sliny :-D Já když zmrzku, tak buď u nás v kavárně domácí (teďmi udělali na přání kávovou :-D ) neho Hoeagendasz (či jak se to píše), je skvělá a má výhodu, že je tak hnusně drahá, že bych si nedovolila jí sežrat víc než malé množství :-D A čokošku já moc ráda, hlavně hořkou, ale opravdu kvalitní, stačí kousíček... Dřív jssem začínala na Lindt atd., teď už mi moc nechutná a zjsitila jsem, že jsou i mnohem lepší čokošky. Loni jsme se stavovali v prodejně Valrhony a to je bomba. Jenže z čokošky je mi teď taky šoufl, tak už jsem neměla dost dlouho, posledně jednu malou sušenku z M&S potáhnutou hořkou čokoládou a letěla jsem třikrát jak po kachně s kdovíčím :-S Já pizzu taky moc nemusím, jednou za čas ji udělám doma "na prání", posledně s tučňákem, cibulí a olivkama. Ale v restice si ji nedám ,protože to stejně nedokážu sníst.
Odpovědět
Profilova fotka
taky, taky......... :-D to ju, taky mi z toho kručí v bříšku 8-) ale my jdeme večer na oslavu, přítelův tatínek slaví narozky - tak už nic nebudu a počkám si na véču......to stejně nebude nic dietního, neb tchýně neumí uvařit nic bez oleje, takže zase budu skučet.....budu si toho muset dát zase málo, aby mi nebylo zle........a pak přijdu domů a bude mi kručet v žaludku - to zas bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A nemůžete tu specifikovat ten tvarohový nebo jogurtový dezert? Kdybych sehnala nějakou kejdu bez laktozy, tak že bych si taky udělala.... mamka kdysi dělávala ze zakysané smetany s ovocem a dávala do mrazáku, říkalo se tomu tuším bílá kočka...
Odpovědět
Profilova fotka
A vy děláte všechno " na sucho"? Já všecko pokropím oliváčem, já to rááááda :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: s "tučňákem" mě teda pobavilo.... pochopila jsem správně že to je tuňák??? zatím asi nejlepší zmrzlinu jsem měla v anglii a to belgickou :-D čokorumová s rozinkama.... na tu chuť nezapomenu.... mě zas říkají, že jsem divná, že mám ráda vše rozmočené... třeba i oplatky jsou lepší když navlhnou než křupavé nebo i chipsy a koláč to samé... raději vlhký než suchý... všechno vlhké je lepší nejen u jídla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?